Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbrojen


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbrojen

Příspěvek od U.I. » úte 16.12.2014, 23:53

Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbrojený muž

Šedesátiletý muž se v sobotu odpoledne domáhal vstupu do erotického podniku na pražském Bubenském nábřeží. Ochrance řekl, že je policista, a na vstup do baru má tudíž právo. Nakonec skončil s obviněním z nedovoleného ozbrojování, neboť praví policisté u něho našli tři zbraně.

Policii na místo přivolala ochranka podniku poté, co se muž neodbytně domáhal vstupu. „Při tom ochrance tvrdil, že je policista, a na vstup do baru má tudíž téměř ‚svaté právo’,“ upozornil policejní mluvčí Tomáš Hulan, podle nějž museli policisté brát oznámení vážně, neboť ochranka upozornila, že návštěvník je ozbrojen.

To se posléze potvrdilo. Policisté u muže po kapsách následně našli dvě pistole a jeden revolver. Hned na místě se muž přiznal k tomu, že nemá zbrojní průkaz ani doklady ke zbraním. Navíc uvedl, že doma má ještě další arzenál, což se při domovní prohlídce potvrdilo. „Policisté zajistili ještě jednu pistoli a stovky kusů nábojů do všech zajištěných zbraní. Všechny zajištěné zbraně byly takzvaně ostré a plně funkční,“ podotkl Hulan.

Falešný ochránce zákona proto skončil na policejní služebně, kde si vyslechl obvinění z trestného činu nedovoleného ozbrojování. Za to mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Všechny zajištěné zbraně budou samozřejmě podrobeny znalecké expertíze, zda s nimi nebyl v minulosti spáchán trestný čin. O jedné z pistolí policisté už nyní vědí, že byla v roce 2002 odcizena oprávněnému majiteli,“ dodává Hulan.

„Na místě je také vyvrátit tvrzení obviněného, že je policista. Toto se nezakládá na pravdě, neboť nejenže policistou není, ale ani nikdy nebyl,“ uzavřel mluvčí.




http://praha.idnes.cz/falesny-policista ... -zpravy_zt)



PS: jenom dva roky ? .. btw dobrej magor .. nechtěl bych u sebe nosit tři kvéry :))) by mě zajímalo, jestli to měl v ledvince či co .........
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbr

Příspěvek od S474N » stř 17.12.2014, 8:21

UI: no dve v ledvince a treti? Na krku? *88* *40* *3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbr

Příspěvek od cipis » stř 17.12.2014, 8:29

By mě zajímalo, jak mu dají nedovolené ozbrojování :) Řekne, že se chtěl posilnit před odchodem na služebnu, kde to chtěl všechno v rámci amnestie předat ;-)

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbr

Příspěvek od Carloss » stř 17.12.2014, 10:17

Pozdě. Amina se vztahuje na odevzdání dokonané, nikoli jen zamýšlené... ;-) Navíc ve spojení s tvrzením, že je polda... no... je to spíš na chocholouška...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbr

Příspěvek od cmk » stř 17.12.2014, 10:22

Cipis> presne... Jestli bude mit aspoň trochu rozumného pravnika, vyseka ho z toho, ze jsou to všechno věci, které chtěl odevzdat v ramci amnestie...

Ale je to na druhou stranu presna ukazka toho, proc amnestie nemuze byt logicky trvala.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbr

Příspěvek od Carloss » stř 17.12.2014, 10:38

Z tohodle ho žádnej právník nevyseká, neb se u něj doma našly další a střelivo... Velmi snadno vyvratitelný i ten úmysl to odevzdat...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbr

Příspěvek od cmk » stř 17.12.2014, 11:07

Copak to mohl pobrat všechno najednou? Vzal co mohl, akorát se cestou napil a uz to nedonesl... Zbytek mel v planu druhej den :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 222

Registrován: ned 05.1.2014, 16:04

Zbraň: Paraodnance 1911 9mm

Re: Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbr

Příspěvek od Milan Praha » čtv 18.12.2014, 12:31

mno asi těžko, předpokládám že do bordelu se nechodí v úřední dny a hodiny ...
nebo jakože chtěl noc předtím strávit v bordelu a ráno odevzdat ?

respektive protože šel v sobotu odpoledne tak bejt v bordelu celej den a pak jít na pojicajty ?

těžko ... navíc se divím že mu nehrozí flastr i za to, že se prokazoval jako policista, to mi chcete říct že když někam půjdu a budu tvrdit že jsem policista tak to není trestné ?

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Re: Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbr

Příspěvek od riskman » úte 23.12.2014, 10:06

Ad pravnik co ho z toho vyseka...kdyz jste sel odevzdat zbrane v ramci amnestie proc jste nevzal i tu 4.nelegalne drzenou zbran vcetne munice? :-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Jsem policista, mám svaté právo jít do baru, tvrdil ozbr

Příspěvek od S474N » stř 24.12.2014, 0:05

Munice? On tam mel i munici? *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz