Levný BORE SNAKE ???


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Uživatelský avatar

Příspěvky: 16

Registrován: pát 21.1.2011, 12:12

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Pistolník » sob 19.2.2011, 21:31

Nejsem tady na fóru dlouho. Přihlásil jsem se proto, že mě zajímají zbraně, střelba a vše kolem. A čekal jsem, že se třeba něco nového dovím, popř. začátečníkovi poradím. Za tu dobu, co to tady sleduji se však převážně probírá Adam. On něco napíše, ihned se toho někdo chopí, on se brání - jako malé dítě, ostatní pošťuchují....jako ve školce. A problematika zbraní a dění kolem zcela minoritní, škoda.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od S474N » sob 19.2.2011, 22:08

Pistolník: na vazna temata striktne dle pravidel (asi mozna i podle kralovskeho protokolu) muzes vyzkouset forum vedle - jmenuje se Strelectvi. Jenom pozor, registrace je zpoplatnena premiovou SMS *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16

Registrován: pát 21.1.2011, 12:12

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Pistolník » ned 20.2.2011, 13:39

Nejde mi ani tak o vážná témata, ale je mi ho občas líto :). Střelectví nejde přes Tapatalk.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od S474N » ned 20.2.2011, 14:00

Pistolník: no vsak on uz tady skonci/skoncil, takze se vracime do zajetych koleji serioznosti.

BTW jak ses spokojenej s Tapatalk?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16

Registrován: pát 21.1.2011, 12:12

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Pistolník » ned 20.2.2011, 16:46

Velice. Mimo bouchačky mě zajímají i mobily. Navštevuji více fór. Bez Tapatalku si to nedovedu představit. Musel bych pořád sedět u komplu - aby mi něco neuteklo :D. Nastavím si do favoritních jen to, co potřebuji a nemusim se prodírat zbytkem. Automaticky se mi zobrazí mnou nepřečtená témata. Velice šetří můj "drahocenný" čas.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 20

Registrován: stř 13.6.2007, 13:03

Zbraň: G19, Sa58

Bydliště: Vlašim

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Netopyr_TV » sob 03.9.2011, 20:34

díky, že jsem ty bezduchý příspěvky absolutně off-topic musel dočíst až do konce abych se dozvěděl, jeslti někdo něco nemá k drahému - levnému a nejlevnějšímu boresnake... :c(

chtěl jsem jen pro lidi, který to zajímá a který si otevřou forum aby se něco dozvěděli napsat, že levný boresnake (Mil-Tec) pořád dobře funguje, opotřebení je na něm za těch pár měsíců trošku vidět, ale rozhodně bych do něj šel, díky poměru cena/výkon, znovu!

Net.
Pokud nejde o život, jde o hovno...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Rough boy » pon 25.8.2014, 20:23

Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Rough boy » úte 13.1.2015, 7:19

Nakonec jsem ho ze zvědavosti pořídil. Po necelém půlroce používání mi připadá, že plní funkci dobře, po opakovaném protažení je vývrt hezky lesklý i nábojová komora je čistá. Má v sobě jak mosazný, tak nylonový kartáček. Pokud následně "vyšuchám" mosazným kartáčkem samotným, tak je samozřejmě výsledek lepší, ale to jsem od hada ani nečekal. Spíš jsem čekal, že se třeba začne někde párat, že se začnou sypat štětinky z kartáče, že se může utrhnout šňůra nebo že bude klesat jeho účinnost. Nic z toho se za tu dobu nestalo, po těch cca 100 protaženích laufem G17ky.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Glockmaniak » úte 13.1.2015, 14:12

Moje zkušenost je následující. Značkový Boresnake za nějakých bratru 850,- Kč versus obyčejný "pouťový" Boresnake 7,62 asi za 250,- Kč. Ten levný na kosu jsem tenkrát koupil od frajera na střelnici a koupil jsem si ho s tím, že mi moc dlouho asi nevydrží. Ve finále jsou i po četném užívání oba v pořádku a nevykazují známky toho, že by měli jít do popelnice. Kromě zančného rozdílu v ceně jsem žádný jiný rozdíl nezaznamenal. Když to řeknu nadneseně, tak to není motor, ale kus kalounu s kartáčkem, takže na tom asi není opravdu co zkazit. Příště už si koupím s klidem ten nejlevnější.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz