Americké batole se zmocnilo zbraně, jednou ranou trefilo


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Americké batole se zmocnilo zbraně, jednou ranou trefilo

Příspěvek od PatrikChrz » pon 02.2.2015, 9:00

Americké batole se zmocnilo zbraně, jednou ranou trefilo otce i matku

Amerika řeší další případ dítěte, kterému se dostala do rukou střelná zbraň. Tříletý chlapec ve státě Nové Mexiko ji vzal z matčiny kabelky, kam zřejmě sahal pro iPod. Otce střela zasáhla do hýždí, matku do paže. Zatím není jasné, jestli budou rodiče dítěte čelit obvinění z nedbalosti.

Případ se stal v hotelovém pokoji ve městě Albuquerque. Otec dítěte Justin Reynolds stanici NBC řekl, že si spolu s přítelkyní Monique Villescasovou chtěli objednat pizzu, když uslyšeli výstřel.

„Podíval jsem se na svou přítelkyni a zjistil jsem, že krvácí,“ popsal. „Pak jsem se posadil a zjistil jsem, že jsem také postřelený.“ Villescasová je právě v osmém měsíci těhotenství, kromě rány na paži však žádné další zranění neutrpěla. Dvouleté sestře malého střelce se nic nestalo.

Než dorazila záchranka, snažil se Reynolds podle svých slov krvácení zastavit pomocí ručníků. „Měl jsem větší starost o přítelkyni než o sebe nebo cokoli jiného. A také jsem se bál o syna, nevěděl jsem, jestli se také nezranil. Byl v šoku a plakal. Bylo to traumatizující,“ citovala jej BBC.

O tom, jestli budou rodiče batolete čelit obvinění z nedbalosti, musí podle policie rozhodnout prokurátor. Obě děti jsou na 48 hodin ve státní péči. Případ v Americe není zcela ojedinělý. V prosinci dvouletý chlapec ve státě Idaho zastřelil svou matku. Když jí sahal do kabelky, odjistil pistoli a ta vystřelila (více čtěte zde).

http://zpravy.idnes.cz/americke-batole- ... anicni_vez

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Americké batole se zmocnilo zbraně, jednou ranou trefilo

Příspěvek od hermenet » pon 02.2.2015, 10:25

To maj z těch cocked and (may be may be not) locked.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Americké batole se zmocnilo zbraně, jednou ranou trefilo

Příspěvek od Stepan » pon 02.2.2015, 20:25

Další kráva co nosí zbraň v kabelce a nedává na ní pozor!

Jen aby to nebyla ne nějaká americká cocked and locked SA klasika, ale nějaká moderní zbraň s úderníkem a lehkou spouští (např Glock, ale dalších možností je dneska už hodně), která je tak moc ready, že jí umáčkne i batole. Krávě do kabelky patří DAO pistole s šestikilovou dlouhou spouští. Chtěl jsem napsat osmikilovou, ale aby to umáčkla ta kráva samotná. I když by asi bylo možná nejlepší, aby to neumáčkla, aby neublížila někomu jinému, než je potřeba, případně sobě.

(Krávě, co nedává na kabelku a zbraň pozor, nepatří do kabelky žádná, samozřejmě.)

Příspěvky: 279

Registrován: pon 24.9.2012, 9:39

Re: Americké batole se zmocnilo zbraně, jednou ranou trefilo

Příspěvek od Řepa » pon 02.2.2015, 20:39

Ty do toho teda bušej.
Tříletý chlapec, dvouletá holčička a paní je v osmém měsíci těhotenství.
Slušnej oddíl asi.

spm

Příspěvky: 67

Registrován: čtv 20.2.2014, 0:11

Zbraň: SIG Sauer SP2022

Re: Americké batole se zmocnilo zbraně, jednou ranou trefilo

Příspěvek od spm » úte 03.2.2015, 0:12

Zase jsem si tak nějak vzpomněl na film Absurdistán :-)

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz