10.09.2005 - Vražkov - LOS LEX


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

10.09.2005 - Vražkov - LOS LEX

Příspěvek od Jasik » pát 19.8.2005, 10:11

Stejně jako v loňském roce pořádá i letos občanské sdružení LEX (www.gunlex.cz) velký závod v Lidové obranné střelbě (LOS).
Připraven bude zajímavý doprovodný program.
Propozice:

Pořádající klub: Sdružení LEX

Datum a čas: Sobota 10.9. na střelnici Vražkov, cca 4 km od Roudnice n.L., přímo na úpatí Řípu

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním průkazem.
Doklady: průkaz totožnosti, zbrojní průkaz, průkaz zbraně.
Kapacita závodu: cca 50 střelců

Začátek registrace: 8:30, střílí se od 9:00 hodin.

Ředitel soutěže: Tomáš Trávníček
Hlavní rozhodčí: Stanislav Gibson

Rozhodčí: budou jmenování zástupcem LEXu

Výsledky: do 15 minut po dostřílení jednotlivých částí soutěže

Protesty: řeší se na místě u hlavního rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní

Ceny: nejúspěšnější střelci v jednotlivých divizích a kategoriích obdrží diplom

Zbraně: veškeré, které lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany a které vyhovují pravidlům Lidové obranné střelby.

Kategorie: pistole, revolver, záložní zbraň
Kategorie bude vyhlášena, pokud se v ní sejdou alespoň 3 střelci.

Střelivo: pouze povolené podle zbrojního zákona, zakázáno průbojné a svítící.

Vybavení: pouzdro na zbraň, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně. Musí zakrývat lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra a sportovní pouzdra. Minimálně dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje.

Počet stanovišť, terčů, ran: 4 stanovišťě simulujících reálné obranné situace, minimálně 50 ran na závod

Pravidla soutěže: www.gunlex.cz.

Startovné: 150,-Kč za osobu a jednu kategorii + 50,- za každou další, platící členové LEXu mají vstupné poloviční

Bezpečnost: vstup na střelnici s vybitou zbraní. Vybíjení a nabíjení zbraně při příchodu na střelnici a při odchodu pouze mimo prostor střelnice při dodržení bezpečného zacházení se zbraní.

Pohyb na střelnici pouze s vybitou zbraní a spuštěným kohoutem. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní pouze ve vyznačených bezpečných zónách – zde přísný zákaz s jakoukoli manipulací střeliva.

Při jakémkoli porušení bezpečnosti jsou rozhodčí, správce střelnice a jím pověřené osoby, ředitel soutěže a jím pověřené osoby oprávněni neukázněného účastníka okamžitě vyloučit ze soutěže bez náhrady startovného případně jej vykázat ze střelnice.

Občerstvení: na střelnici je restaurace.

Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou zodpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu. Ochranné brýle jsou povinné v celém areálu střelnice pro každého návštěvníka!

Poloha střelnice: http://www.strelnicevrazkov.net/images/mapbig.gif

URL adresa střelnice: http://www.strelnicevrazkov.net/

Součástí závodu bude i soutěž "O nejlepšího střelce s pistolí GLOCK", kterou vyhlásil server www.MujGLOCK.com. Ceny pro vítěze budou upomínkové předměty věnované výhradním dovozcem zbraní GLOCK firmou MPI trading,.s.r.o.. Střelci s GLOCKy, máte se na co těšit!
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Příspěvek od MujGLOCK.com » pát 09.9.2005, 8:57

Dovolujeme si ještě na poslední chvíli připomenout, že se spolupodílíme na pořádání tohoto závodu. Na konci proběhně vyhlášení souteže "O nejlepšího střelce s pistolí GLOCK". Samozřejmě jsou pro vítěze připraveny hodnotné věcné ceny, které věnovala společnost MPI.

Na místě též bude možné zakoupit většinu z Propagačních předmětů

Těšíme se i na Vaši návštěvu.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Příspěvek od MujGLOCK.com » sob 10.9.2005, 20:40

Fotografie ze závodu budou během neděle umístěny zde:

:arrow: http://foto.mujglock.com/thumbnails.php?album=86
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 11.9.2005, 12:51

Super udelanej zavod, hlavne ty kulisy - je videt, ze si poradatele opravdu vyhrali. Jenom me na prvni stage vadilo porusovani bezpecnosti *71*.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pon 12.9.2005, 10:33

S hodnocením jsem se více rozepsal na www.mojezbran.cz, takže jen heslovitě:
:arrow: organizace - nejasnosti a nejednotnost v pořadí startujících
:arrow: rozhodčí - stále ještě nejednotné hodnocení
:arrow: bezpečnost - holt už nejsme ve Svazarmu, tak si nemůže chodit každý s nabitou bouchačkou jak se mu zachce, takže pokud se to nějakým "starším pánům" nelíbí, nebude nám vadit, když je na příštích závodech neuvidíme a nebudeme je mít s nabitou zbraní za zády
:arrow: situace a rekvizity - super a za to patří dík Standovi Gibsonovi z LEXu
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16

Registrován: úte 17.5.2005, 21:02

Příspěvek od Nekromancer » pon 12.9.2005, 21:08

S474N píše:Super udelanej zavod, hlavne ty kulisy - je videt, ze si poradatele opravdu vyhrali. Jenom me na prvni stage vadilo porusovani bezpecnosti *71*.
Taky všichni dostali DQ a jeli domů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » pon 12.9.2005, 21:45

Nekromancer píše:
S474N píše:Super udelanej zavod, hlavne ty kulisy - je videt, ze si poradatele opravdu vyhrali. Jenom me na prvni stage vadilo porusovani bezpecnosti *71*.
Taky všichni dostali DQ a jeli domů.
Jo proto su v první půlce!!! A já myslel že mě to šlo? :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 13.9.2005, 7:48

Hehe to ja si to u prvni stage obratil v hlave a strilel jsem nonshooty, misto tercu. Nechal jsem se zmast oblicejem - na jednom byl neterc Baudys a na druhem uz byl terc Baudys. A ja si v hlave zafixoval, ze nestrilet Baudyse a takhle to dopadlo *40**49*. Priste ho smaznu radeji i nazivo *49**1*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16

Registrován: úte 17.5.2005, 21:02

Příspěvek od Nekromancer » úte 13.9.2005, 9:05

S474N píše:Hehe to ja si to u prvni stage obratil v hlave a strilel jsem nonshooty, misto tercu. Nechal jsem se zmast oblicejem - na jednom byl neterc Baudys a na druhem uz byl terc Baudys. A ja si v hlave zafixoval, ze nestrilet Baudyse a takhle to dopadlo *40**49*. Priste ho smaznu radeji i nazivo *49**1*
Zato na Ludmile ses vyřádil :-)

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz