Střelnice - Malý Újezd (nedaleko Prahy)


Obecné i konkrétní informace o střelnicích

Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Střelnice - Malý Újezd (nedaleko Prahy)

Příspěvek od Salamoun » sob 27.7.2013, 13:53

Dnes jsem navštívil střelnici v Malém Újezdě,je prozatím v horším stavu,ale tvrdě se tam na všem pracuje,je jen otázka času,kdy to místní správce doladí do dokonalosti.Dá se tam střílet bez omezení (pochopitelně do terče-ne do vzduchu) a hlavně široko daleko není ani stopa po osídlení,takže nebudou problémy s hlukem,také ceny jsou rozumné.Když to porovnám s okolními střelnicemi a až to bude technicky dokončené,nabízí se Vám střelecký ráj.Vřele doporučuji.Více informací na http://www.strelnicemu.cz. Posléze vlastní zkušenost návštěvou tohoto krásného koutu zeměkoule :P :P :P

Příspěvky: 69

Registrován: úte 20.1.2015, 11:44

Zbraň: Glock 17 (3.g)

Re: Střelnice - Malý Újezd (nedaleko Prahy)

Příspěvek od MikTek » ned 01.3.2015, 7:27

Tak včera jsem byl na této střelnici poprvé, musím říct, že jsem hooodně mile překvapen!
Účel byl řádně provětrat 858, takže požadavek byl jasný - méně lidí, alespoň 50m (mám jí v základu bez jakýchkoliv přibližovátek), dobrý dostupnost z Prahy a dobrá cena...především jsem chtěl i dobrého správce.

Vše na 1 s * !!!

Správce (zárověň i majitel) už po telefonu naprostý pohodář, po příjezdu mě uvítal v nově postavené budově, střelnice leží mezi polem a lesíkem, dá se s ním v pohodě mluvit a na všem se domluvit (opravdu na všem - co se týče střílení - bez porušení zákona samozřejmě).Druhý správce, který zastupuje je taky bezva člověk, stejná krevní skupina (s tím jsem mluvil 15min po telefonu v týdnu).

Je zde cca 5 postů pro krátké zbraně na 15m a 25m, hned vedle jsou 3 posty ke střelbě z dlouhých zbraní ve stoje či s oporou ve vysokém kleku, další 3 posty jsou pro dlouhé v pozici dle libosti (je zde i stolek se sezením pro "snipery") dlouhá střelnice je sice jen na 50m, ale mě to stačí a přijde mi to na 858 ideál na vyblbnutí, vedle dlouhých postů je ve vzdálenosti cca 10-15m 5 popperů.Střílí se ze zastřešených postů.

Cena je 150 Kč na 2h, terč 5Kč (pistolák, postava, dvojpostava, malorážkový).

Střílel jsem první hodinu sám, další přišel myslivec s dcerou trénovat malorážku a dva kamarádi na pistolové hrátky.Bylo vidět, že jsou všichni domácí a naprosto v pohodě co se týče vychování,chování na střelnici a bezpočnosti.

Po střílení jsem pokecal se správcem (majitelem), provedl mě po zbytku zatím uzavřené střelnice a podrobně mi osvětlil plány, které už započali, vlevo od výše zmíněných palpostů (které jsou ohraničené stěnami a valem) se budují 3 posty na 100m, dráha a dopadovka už je vydlabaná a jen se zbudují budky a je hotovo, ovšem zajásal jsem spíše vpravo od již funkčních postů, sem se má přesunout pistolová střelnice, bude zde 6 postů (odhadem) a prostor jen pro poppery a blbnutí.

Opravdu doporučuji tuto střelnici, z Prahy jsem tam byl za cca 30min a vyjížděl jsem od letiště (42km) parkování dostatečné pro všechny zákazníky (zdarma), cena se vším všudy 320Kč (2 lidi a 4 terče).

Upozornuji, že tato kladná "recenze" není dána tím, že bych byl známý či příbuzný majitele, viděl jsem ho poprvé a určitě se vrátím.

Popřípadě se rád domluvím s někým odsud kdo si chce jít zapráskat s 858 nebo podobnou "hračkou" - je možné se domluvit i na brokovnicích.

Jo a vlastně i jeden zápor jsem našel - i když se to tak nedá ani považovat, otevírací doba je po,st,čt,so od 9:00 do 15:00 a zbytek zavřeno (po dohodě se prej dá i mimo, ale spoelhnout se na to nedá - záleží od volného času správce).

Zpět na „Střelnice“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz