Opravdu odolný mobil


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od Glockmaniak » ned 08.3.2015, 12:42

Doporučuji telefon od značky SONIM. Pokud do něj nebudeš třískat kladivem tak je skoro nezničitelný.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od Int1m1thy » ned 08.3.2015, 12:44

Řepa: zkus telefony runbo

http://stalker.scorpions.cz/forum3/viewtopic.php?t=4931

bez toho vseho co si vyjmenoval se opravdu neda zit :lol: :lol: :lol: prej pro samponky :D
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od reddog » ned 08.3.2015, 13:53

Repa:
Netusil jsem, ze jsem samponak, ale budiz, snad se s tim nejak smirim. Ale na co mas v telefonu svitilnu? To je pro neschopy, kteri si netahaji samostatne zarizeni v baglu nebo po kapsach, kdyz to samostatne zarizeni funguje mnohem lepe. A naco velka pismenka a zvetsovani sms? To je pro slepone, kteri si netahaji bryle na cteni prece. Clovece, internet na dosah je pro nektere stejne dulezity, jako byt na dosah na telefonu. Planovac a jine "chujoviny" jsou zbytecnosti pro ty, kteri je nepouzivaji a nepotrebuji, velmi dobrymi pomocniky pak ale pro ty, kteri jejich vyuziti nasli a umi pouzit ve svuj prospech. A ac s tim osobne problem nemam, tak tahat kazdy den do prace assault bag se vsim samostatnym vybavenim mi prijde opravdu trochu mimo.
Jo a prosim te, proc tedy Samsung III? Vzdyt to je prece predstavitel samponu jak svina :mrgreen: .

No nic, vratim se zatim k myslence ochrany telefonu zvenci, via U.I. Objednal jsem neco z ebaye a to neni to prave orechove, takze nakonec asi preci jen pujdu ve stopach Marka. Iphone tim padem zatim menit za nic jineho nebudu a uvidime.

Příspěvky: 279

Registrován: pon 24.9.2012, 9:39

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od Řepa » ned 08.3.2015, 15:34

Dobrý den,
nemyslel jsem to nijak hanlivě.Spíš to bylo míněno tak, že tam,kde se pohybuji a tam, kde potřebuji mobil já, jsou mi ty všechny fičury k ničemu.
V lese, na kole, na horách, při různých venkovních aktivitách nepotřebuji na mejl, nepotřebuji mít plánovač a nepotřebuji kontrolovat Facebook ( vlastně ani žádný nemám :mrgreen: ) Jinde mobil nepoužívám.
Ten Galaxy III byl služební a už je v prachu, nemohl jsem si vybrat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od Biggles » ned 08.3.2015, 15:38

No a já třeba ty fičury potřebuju právě venku, všude jinde leží noťas nebo PC. Ale fajn, tak si kup Aligátora za litr a dej ho do igelitovýho pytlíku :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od reddog » ned 08.3.2015, 15:47

tak, a teď si k tomu i představ, kterak se někteří pravidelně pohybují jak v kancelářích, budovách a relativně čistém prostředí, tak zároveň i v hnusném, špinavém, prašném, vlhkém prostředí, často ve výškách. A nemusí to notně být v divoké přírodě Alp či Beskyd či jen háječku za barákem. A to stále hovořím o čase v práci, ještě ani ťuk o outdoor freetime aktivitách :wink: . No a i v tom nesterilním prostředí potřebujeme využívat moderní "vymoženosti" protože jsou jaksi již součástí našich pracovních podmínek. No a kvůli tomu (třeba já) hledáme něco, co by nám vyhovovalo :mrgreen: , byť za cenu toho, že někteří (třeba já) budeme vypadat jako rozmazlenci či šampóni či jen furt nespokojení tydýti.

Vlastně ti tak trochu závidím, občas sním o tom, že telefon (oba) nechám někde jinde, než se budu následující hodiny pohybovat. Jde mi to jen omezeně, jsem již holt asi závislák :wink: .

edit:
tak Biggles mne trocha předběhl, ten komentář patří k Řepa :wink:

Biggles:
hehe, ano, umím si tě představit, hehehehe
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od Biggles » ned 08.3.2015, 15:58

Pche, pochybuješ o mojí schopnosti ovládat Aligátora? :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od reddog » ned 08.3.2015, 16:37

Nikoli, ale to strkani do igelitu spis plati pro mne :mrgreen:

Intimity,
To runbo vypada zajimave, ale asi jen na ten outdoor v zalozni verzi. Zabijet s tim slony opravdu nee :wink:

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od Carloss » ned 08.3.2015, 16:55

Když odolný mobil, tak tenhle: https://www.google.cz/search?newwindow= ... 19&bih=685 :-D Do toho jsem viděl i mlácení kladivem, telefonování v kýblu s vodou, přejíždění autem, házení z 5. patra...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 279

Registrován: pon 24.9.2012, 9:39

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od Řepa » ned 08.3.2015, 18:30

reddog píše:Vlastně ti tak trochu závidím, občas sním o tom, že telefon (oba) nechám někde jinde, než se budu následující hodiny pohybovat. Jde mi to jen omezeně, jsem již holt asi závislák :wink: .
Dobrý podvečer,
vlastně máte pravdu, ten telefon není nezbytný. Když o tom tak přemýšlím, myslím, že se dokáži obejít i bez něj. Vždyť jsem několik let bez mobilu fungoval a dobře fungoval.
A zase jsem o kousek svobodnější :-)

Za mě tedy vyřešeno. Mobil není nutností, byl by mi spíš na obtíž.

Děkuji všem za podnětné reakce.

Řepa
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od reddog » ned 08.3.2015, 19:12

Repa:
Oh, prehledl jsem vykani. Pokud to nevadi, klidne mi tykejte, ja uz vam tykal prve :mrgreen: . Osobne s tim nemam problem :wink: , je to tu preci jen spise o pohode a pratelskem duchu 8-) . A obcas i o dobrych inspiracich :wink:
Tomik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Opravdu odolný mobil

Příspěvek od Int1m1thy » ned 08.3.2015, 21:42

Asi nejnovejsi prirustek do rodiny Runbo... ma to 6000 baterku to by mohlo stacit :D

H1 :lol: :lol: :lol:


http://www.runbo.net/newsview.php?id=130

http://www.runbo.net/upfiles/images/14210296301290.jpg


http://www.runbo.net/upfiles/images/14210296301290.jpg


Jinak prosim adminy aby uz konecne udelali automaticky zmensovani obrazku... je to vazne votravny...
G17gen4

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz