Výběr vzduchovky s optikou


Airsoft, vzduchovky, černý prach, praky, nože, slzáky a další

Příspěvky: 152

Registrován: stř 05.4.2006, 11:36

Zbraň: teprve bude

Bydliště: Praha

Výběr vzduchovky s optikou

Příspěvek od j.e.n.i.k » pát 02.1.2015, 19:44

Ahoj,
táta bude mít narozeniny a docela by ho potěšila vzduchovka s optikou.. Na takové to domácí střílení - myši apod. Mně osobně by se nejvíc líbila větrovka se zásobníkem, ale táta je klasik, takže žádné složitosti a novoty ;-) Požadavky z jeho strany - klasický vzhled (kov a dřevo), přesnost, spolehlivost a dostatečný výkon + slušná optika. Požadavky z mé strany - no snad jen přiměřená cena.. :-) Máte osvědčenou kombinaci vzduchovky a puškohledu?

Edit: Weihrauch HW 97 K 4,5 je velice pěkná.. Jen ta cena :-/ Jaká optika by se k ní hodila?
Díky
j.e.n.i.k

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Výběr vzduchovky s optikou

Příspěvek od Pařez » sob 03.1.2015, 9:58

Ahoj,
osobně bych oželel dřevo a šel do Gama.Ale možná je dělají i ve dřevě..?
http://www.alfatactical.cz/mechanicke-vzduchovky/

Optika Nikko Stirling nic nepokazí a je za dobrou cenu
http://hunter-shop.cz/PUSKOHLEDY/NIKKO-STIRLING/

Příspěvky: 152

Registrován: stř 05.4.2006, 11:36

Zbraň: teprve bude

Bydliště: Praha

Re: Výběr vzduchovky s optikou

Příspěvek od j.e.n.i.k » sob 03.1.2015, 10:09

Ja jsem na Gamo necetl moc pekne ohlasy.. Stejne jako treba na Slavii 634. Jeste jsem koukal na Hammerli Hunter Force 900.. Ale celkove mi nejkvalitneji vychazi ten Weihrauch a Air Arms, ale cena je trochu jinde.. Zase by to mela vyvazit kvalita provedeni a presnost diky tomu, ze se nezlamuji..

Optika super.. Dekuji.. Uvidime, jestli se nebude mit snahu moc rozkladat ;-)
j.e.n.i.k
Uživatelský avatar

Příspěvky: 218

Registrován: stř 05.6.2013, 22:31

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Blatná.Jihočeský kraj

Re: Výběr vzduchovky s optikou

Příspěvek od michalkolen » sob 03.1.2015, 11:16

Ahoj.Já jsem během dvou let kupoval postupně jako dárek 2.tyhle vzduchovky.Je to pořádný kus dřeva.Něco váží :D je to německá výroba.Jednu jsem kupoval pro tátu a jednu pro tchána.Zatím žádné stížnosti.Na střílení škůdců,dostačující.Na té starší je něco málo přes tisíc ran/za dva roky...Nástřel drží,žádné vůle....Žádná podstatný rozdíl proti 631 co mám jsem nepostřehl.Jen ten puškohled jsem rovnou vyhodil a koupil jiný.
http://aukro.cz/nova-vzduchovka-b3-3-ra ... 58749.html#
Glock 23...cz 858...cz 527 Varmint Laminated

Příspěvky: 152

Registrován: stř 05.4.2006, 11:36

Zbraň: teprve bude

Bydliště: Praha

Re: Výběr vzduchovky s optikou

Příspěvek od j.e.n.i.k » ned 04.1.2015, 21:55

Ja jsem na tyhle vzduchovky koukal a ta cena mi prijde podezrele nizka na to, aby to byl kvalitni vyrobek. Ale pokud funguji, tak tim lepe.. ;-) Pohledam dalsi info..
j.e.n.i.k
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Výběr vzduchovky s optikou

Příspěvek od cover72 » sob 10.1.2015, 17:56

Vedle píší, že ta vzduchovka "B3" ti udělá tohle:

Obrázek

Neboť je to materiálově poddimenzovaná konstrukce. Ale celé jsem to nečet a výběr je na tobě.

Než jsem si pořídil PCP Maraudera, měl jsem normální Slavii 631 s puškohledem "CZ" (Čína s loveckou osnovou, ale plněná dusíkem, slíbili, že rázy na vzduchovce vydrží a taky vydržel). Sice na to všichni kydají špínu, ale po těch cca. 5 letech slouží furt, teď akorát u děcek přátel. Jediný problém je, že jakožto pístovka dělá docela řachy, takže jsem neměl nervy s tím moc prudit potenciálně hysterické sousedy a střílel z kůlny pootevřenými dveřmi :D

Alternativně bych být tebou šel do Crossmana/Benjaminu, to je takový americký low-cost asi jako naše CZ: nenadchne, ale pořád násobně lepší, než Čína nebo podivné konstrukce z JZD. A "pumpovací" konstrukce bude výrazně tišší, než zlamovací pružinovka.

Příspěvky: 67

Registrován: ned 17.1.2010, 20:04

Zbraň: 52,G17,vz.58,BPS,LCP

Bydliště: pardubický kraj

Re: Výběr vzduchovky s optikou

Příspěvek od polak09 » pát 10.4.2015, 13:14

Nedávno jsem tátovi koupil gamo shadow DX.
Je údajně rychlá 306m/s s nějakým lehčím střelivem zřejmě.
Na 30m se s ní dá trefovat celkem obstojně.

Příspěvky: 152

Registrován: stř 05.4.2006, 11:36

Zbraň: teprve bude

Bydliště: Praha

Re: Výběr vzduchovky s optikou

Příspěvek od j.e.n.i.k » čtv 16.4.2015, 22:18

Vyhrala to Weihrauch HW 97 K.. Je to kus "flinty" - skvele zpracovana, presna a vykonna.. Nevyhodou muze byt vyssi hmotnost. S optikou se docela pronese. Ale vypada skvele a funguje jak ma.. A vzhledem ke konstrukci bych rekl, ze je nesmrtelna..
Momentalne je provozovana se slabsi pruzinou, ale vymena probehne co nejdriv a pak vyber vhodneho streliva.. Obycejne diabolky si letaji kam chteji :-/ Hunter jsou o dost lepsi a neco z rady Exact od Schulze by melo hledani ukoncit :-)
j.e.n.i.k

Příspěvky: 67

Registrován: ned 17.1.2010, 20:04

Zbraň: 52,G17,vz.58,BPS,LCP

Bydliště: pardubický kraj

Re: Výběr vzduchovky s optikou

Příspěvek od polak09 » pát 17.4.2015, 7:34

mohl bys dát pár fotek ...?třeba i soustřel?

Zpět na „Ostatní zbraně“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz