Doporučte pouzdro


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 139

Registrován: čtv 24.4.2014, 8:33

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od tslaby » pon 06.4.2015, 21:51

Díky za radu, hledal jsem, nenašel jsem, proto se ptám zde.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od kolaCZek » stř 08.4.2015, 19:36

sejman píše:Ja ted zacal takhle ve predu na appendix nosit Shielda a nemuzu si to vynachvalit :) jinak zkus napsat Do RHH vyrobi ti krasny owb pouzdro na to :)

Jeste jsem se chtel zeptat ja - mate nekdo zkusenost s pouzdrem Incog od Hayleyeho?
http://youtu.be/j1mvHZIQu7s
Mazna uz je to krapatko passe, ale stejne sem hodim svoji zkusenost.
Nosim v nem G19 (bez mag caddy) uz pres rok a jsem nadmiru spokojen. Nikde nic netlaci, nikde nic necestuje, nepretaci se a drzi hezky u tela. Kver jde z nej krasne na cvaknuti, ale zaroven spolehlive drzi uvnitr. Sice za to chteji rachot a nez dorazi, tak si chvili pockas, ale stoji to za to. :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Bukowsky » čtv 09.4.2015, 7:18

KolaCZek: na tom videu to vypadá super na pohodu, ale nějak mi pořád hlodá červ, jak může byť i v takovém pouzdru nosit takový kus kovu přímo nad podvozkem :D Nedej bože si pak třeba sednout... Když mám nad slepákem G26 a ohnu se, abych si zavázal boty, tak je to pokaždé slast...a to je ten zmetek výrazně kratší a u mě na dost termoizolace, do které se může ponořit 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Rough boy » čtv 09.4.2015, 7:54

Bukowsky píše:... Když mám nad slepákem G26 a ohnu se, abych si zavázal boty, tak je to pokaždé slast...a to je ten zmetek výrazně kratší a u mě na dost termoizolace, do které se může ponořit 8-)
To bude asi ono - pitomá "termoizolace" :mrgreen: . Když jsem kdysi vážil lehce přes 60kg/179cm a nosil za páskem 9mm plynový revolver, nepotřeboval jsem holstr a celý den jsem o něm ani nevěděl. Dnes mám problém umístit za pásek G42, neboť mám 99kg. A bohužel už jsem nevyrostl :roll: :lol: . Krásně jsem si toto ověřil před pár měsíci, kdž jsem po prodělaném zápalu plic vážil 85kg. Najednou jsem neměl problém nosit ve vnitřním pouzdře G17. Takže právě ta "termoizolace" může za to, že cápek z videa s tím v pohodě udělá kotoul, ale buřt si tak maximálně přivodí pár modřin na vaně, když si stylem potápěč (...nádech...výdech) zavazuje boty.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Bukowsky » čtv 09.4.2015, 8:05

Rough boy: připouštím, že jsi mě celkem pobavil - tlemil jsem se v metru jak vejce :)
Navíc to tak asi bude...horší je,že s onou příčinou se kurevsky špatně válčí. Ono se řekne - nežrat.... :D
Je fakt, že mít to na popruhu jako mačetu, problém je fuč.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Rough boy » čtv 09.4.2015, 8:39

Přesně tak, za thle problémy nemůže náš apetit ale potřeba skrytého nošení :D . Abychom nebyli tak OT, přehodnotil jsem styl nošení a mám na G42 objednaný vnitřní holster IN SIDE AZ-40 od K.M.Saddlery. Líbí se mi, že u tohoto typu můžu mít triko nebo košili zastrčenou mezi holster a kalhoty. Pan Zlý mi volal, že má ale nějaký úraz ruky, tak se šití trochu protahuje. Nicméně jsem zvědav, jak se s ním má termoizolační vrstva skamarádí...jinak už nevím, leda si zaplatit zbrojnoše. A nebo všechny prachy na jídlo prostřílet na střelnici :cry: .

Příspěvky: 85

Registrován: ned 16.3.2014, 9:18

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od sejman » čtv 09.4.2015, 9:46

Panove, jdete na to blbe. Investujte nejakej peniz do fitka a dobryho trenera s referencemi, co vam udela i dobrej stravovaci plan. Nekeca se mi to, taky jsem docela otesanek, takze vim o cem mluvim. Nakonec jsem do toho kopnul, sehnal jsem trenera (v plzni honza tomasek - doporucuju!) a za mesic 10kg dole a jedu dal. Samozrejme to neni zadarmo. Nasadil jsem redukcni dietu. Vychodisko neni nezrat, ale zrat casto ale spravny veci (me honza nadava ze musim jist5-6x denne minimalne, ja to normalne nestiham a kolikkrat nemam hlad). No a samozrejme cvicit. Kazdej den, kardio alespon. Ze zacatku se mi taky vubec nechtelo, ale jak jsem uvidel prvni vysledek na vaze, hrozne me to namotivovalo. A i na to cviceni jsem si tak zvykl, ze jsem dneska uz nasranej, ze jsem dnes rano nestihl a ze odpo to dozenu. Fakt nejhorsi je zacit, pak uz to jde jedna basen. vim o cem mluvim.

Jinak co se tematu tyce, jak je tlustej (sirka materialu) ten incog prosim? :)
Glock 19, S&W M&P9 Shield, CZ 858, Uzkon TR-X
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Bukowsky » čtv 09.4.2015, 9:50

sejman: Tyhle kroky už mám dávno za sebou :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Rough boy » stř 22.4.2015, 8:22

Určitě máš pravdu. Mě třeba stačí se dostatečně hejbat, přes zimu si dávat pravidelně dlouhý vejšlapy po zasněžených Brdech a k tomu, jak píšeš, si upravit stravu. Ale nic z toho se mi tuhle zimu nepodařilo, takže tohle jaro nejsem zrovna fit. Ale už na tom pracuju...
EDIT:
Takže dávám pár fotek toho holsteru na G42 od K.M.Saddlery. Rozhodně nelituju toho, že jsem vybral model, kde se dá triko nebo košile zastrčit mezi holster a kalhoty. Jen mi trochu vadí, že je kvér za pasem tak utopený (obr. 3) a hůř se tasí. Klip tak mohl být na holsteru našitý trochu níže, resp. klidně kratší. Dalo by se to předělat, nicméně pro skryté nošení je tohle akorát. Rozhodně není za pasem tak utopený, jako třeba při použití clipdraw pro G42.

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 32

Registrován: úte 04.11.2014, 13:43

Zbraň: G19

Bydliště: Praha Zbraslav

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od imperator_cz » stř 22.4.2015, 8:36

Díky za pěkný detailní fotky :-)

Příspěvky: 279

Registrován: pon 24.9.2012, 9:39

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Řepa » stř 22.4.2015, 18:41

Dobrý den,
jestli dobře vidím, tak tohle pouzdro je "Tuckable"?

Líbí se mi.
Na kolik vyšlo,jestli se mohu zeptat.
Líbilo by se mi na G19.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Rough boy » stř 22.4.2015, 19:05

Imperator_cz: není zač :wink:
Řepa: jestli to znamená, že se dá nosit košile či tričko mezi kalhotami a pouzdrem, tak ano. Stojí 999,- +150 pošta. A počítám, že na G19 bude mít pan Zlý kopyto taky.

Ice

Příspěvky: 28

Registrován: pon 16.3.2015, 13:54

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Ice » stř 22.4.2015, 22:00

Pouzdro vypadá super taky by se mi líbilo na Springfield XDM
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Rough boy » čtv 23.4.2015, 6:45

Hmm, mě by se zase líbilo to XDmko :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 139

Registrován: čtv 24.4.2014, 8:33

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od tslaby » úte 28.4.2015, 23:31

Nebyl už někdo v Praze v prodejně police-shopu okouknout nová pouzdra od Dasty, typ DLS? Celkem se mi líbí, chtěl bych ho jako univerzální pouzdro pro LOS/IPSC/amatérské KVZ a samozřejmě tak na střelnici. Ne na skryté nošení, bude pro CZ Shadow.

Příspěvky: 361

Registrován: stř 06.1.2010, 14:01

Zbraň: GLOCK 17

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od HENRY » stř 29.4.2015, 0:17

myslí že tohle puzdro je to pravé na LOS?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od Bukowsky » stř 29.4.2015, 7:08

Tak můžu zodpovědně říct, že jsem za posledních pár dní vyzkoušel XY variant, jak nosit tele velikosti G17 - na vnitřní nošení opravdu nejlepší látková Dasta za pár šupů 8-) Pocit při nošení na slepáku nebo zádech zdaleka nejpříjemnější, nezabere to žádné místo navíc, což u takového mimina třeba ocenit. Když se za čas prodře, náklady minimální, bratru 230 Kč.
A že je na hovno reholstering? Ano, je :D Ale pokud už to budu muset někde někdy tahat na ulici, myslím,že s následnou procedurou mi rádi pomůžou příslušníci, až dorazí - pak bude dost času.
No a na všechny ostatní situace klasický, na zakázku dělaný kydex, nepoznal jsem nic lepšího - sice odírá povrchovku, to je pravda, ale funguje, jak má...A pokud někoho trápí povrchová úprava, šup s tím na výstavku 8-) Tímto znovu děkuji za dobrou práci RHH ;)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 139

Registrován: čtv 24.4.2014, 8:33

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od tslaby » stř 29.4.2015, 7:50

HENRY píše:myslí že tohle puzdro je to pravé na LOS?
Proc by nebylo? Toto neni uz to s uzamcenim zbrane pres hmatnik, ale zbran by se z nej mela vyndat pouhym tahem.


Jinak o kydexu od RHH take uvazuji, jen jsem chtel mit jeste nejakou alternativu. Chci jedno pouzdro na vse (vse co jsem popsal) a vse chci provozovat na rekreacni urovni, proto nekoukam na profi vybaveni za nekolik tisic.

Edit: Konkrétně se jedná o toto pouzdro: http://dasta.cz/docs/iwa_dls.pdf

Příspěvky: 361

Registrován: stř 06.1.2010, 14:01

Zbraň: GLOCK 17

Bydliště: Praha

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od HENRY » čtv 30.4.2015, 8:25

tak to pouzdro vypadá dobře na IPSC a KVZ dobrý ale na ten los?? aby to nebylo jak pán na videu https://www.youtube.com/watch?v=afVHU79ABcg to by mně hamba fackovala tvrdit že tohle je skryté nošení? ale třeba se myslím nemyslím to špatně jen na to mám asi jiný pohled.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 139

Registrován: čtv 24.4.2014, 8:33

Re: Doporučte pouzdro

Příspěvek od tslaby » čtv 30.4.2015, 8:42

Tak to se omlouvám, nepochopil jsem kvůli čemu byla vítka (myslel jsem že kvůli zámku). Tak u mě je LOS třeba 2-3 závody za rok podle času. Právě proto bych chtěl vědět, jak poudro vypadá, určitě bych ani na těch pár závodech nechtěl vypadat takhle. Holt si budu muset udělat čas a zajet se tam někdy podívat a vyzkoušet ho, abych věděl jak moc odstává od těla.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz