terorismus


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » pát 11.8.2006, 13:53

Připadám si zde jak Alenka v říši divů,nebo jako před léty v naší lidodemoarmádě,všichni vokolo mě sedli na lep a komoušům za pochodu se zpěvem na držkách vstupovali do partaje,prečo súdruh ste není vo straně?se mě furt dokola Asiati ptali,takto budete mít těžký život a nepovýšej Vás,se ptali české kreatury.
Skoro proto hlasuju pro tu základnu...

Dříve jsem morálně odsuzoval a vojensky obdivoval čin bří.Mašínů,nyní jsem pochopil,co jim tehdy zbývalo...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 65

Registrován: úte 24.1.2006, 22:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Znojmo

Příspěvek od freak » sob 12.8.2006, 12:46

  Kód:
pitt ... Co se týče učasti USA v evropských konfliktech nejsem stoprocentně přesvědčenej že by to dělali jen z dobré vůle a lásky k tomuto kontinentu.Vždy v tom bylo něco víc.
Minimálně v IIWW jim šlo nejen o kšeft, ale taky o vlastní zadnici. Kdyby sem ami nešli, tak měli skopčáci s velkou pravděpodobností dost času a klidu k tomu, aby stihli vyrobit atomovou bombu ještě před amíkama + dostatek kvalitních raketových nosičů k tomu a o tom, jak by to pak ve světě vypadalo radši ani nepřemýšlet.
Špína se z ulic nejlíp vymetá olovem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » sob 12.8.2006, 18:28

no dyť říkám nejen láska k bližnímu svému,ale ke své prde.i :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 13.8.2006, 19:45

Vetsina valek je bud kvuli presvedceni (vire) a nebo kvuli penezum. Hadejte, kdo na tom vzdycky vydela? Doporucuji clanek, kvuli kteremu jsem zalozil nove vlakno:

:arrow: viewtopic.php?t=991
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz