Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od Int1m1thy » pon 25.5.2015, 16:22

Zakazou se noze ?

Vražda v Horní Bříze, vrah ženu ubodal kuchyňským nožem. Vrah dopaden v řádu desítek minut.

Mame to tady ale sikovny policajty :) sice ho mohli zastrelit nebo nechat at ho pes sezere ale i tak...

http://www.krimi-plzen.cz/a/aktualne-fo ... skym-nozem
Naposledy upravil(a) Int1m1thy dne pon 25.5.2015, 18:07, celkem upraveno 1 x.
G17gen4

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Zakazou se kuchynske noze ?

Příspěvek od Jurda » pon 25.5.2015, 16:31

Nejen nože, ale pachatelé chtějí volat i do televize, takže zakázat i ty televize :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Zakazou se kuchynske noze ?

Příspěvek od Int1m1thy » pon 25.5.2015, 18:04

Tak ten hajzl je udajne odvezenej na psycharnu takze mi neco rika ze nepricetnost... je to cikan, ukacko nebo podobnej povl + fetak

:evil:

Tohle je obet (nepotvrzeno): :huh:
https://www.facebook.com/hana.berdychova?fref=ts
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od reddog » pon 25.5.2015, 18:31

Veliká škoda zbytečně zmařeného lidského života. Upřímnou soustrast rodině a přátelům.

Pokud má Policie pravého viníka, tak palec nahoru za rychlé zadržení.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od Int1m1thy » pon 25.5.2015, 18:48

Obrázek

Ksicht toho zmrda
G17gen4
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 141

Registrován: pát 01.3.2013, 17:50

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od Nazír El Cid » pon 25.5.2015, 20:12

Ahoj lidi.
Totožnost oběti mohu potvrdit, jedná se o Hanu B. Jen ty okolnosti nejsou dle komentářů na forech dvakrát příjemné.
Petr

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od franta599 » pon 25.5.2015, 22:45

je načase zakázat nože protože s nima muže nekdo nekoho zabit :shock:

Příspěvky: 39

Registrován: sob 20.8.2005, 11:13

Zbraň: G19

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od malinky » úte 26.5.2015, 12:28

Kde je ministr vnitra, kde je paní Šabatová, jak zabrání tomuto?
V Uherském Brodě se předháněli, kdo co zakáže, kdo potřebuje psychotesty. Když nejen odborná veřejnost argumentovala, že nepoužít pistoli, našel by si jiný způsob, to nebyl argument.
Takže jsem pro plošné zavedení psychotestů pro každého, kdo má doma nůž, automobil, prakticky cokoliv co se dá použít jako zbraň.

V tomto případě měli člověka, který dával veřejně najevo, že chce zabít. Přesto byl ponechán volně ve společnosti, protože se těm, co nám vlastníkům legálně držených zbraní chtějí dělat psychotesty, nezdál nebezpečný.
Pak mi tedy řekněte, jakou váhu mají ty jejich psychotesty?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 180

Registrován: sob 23.4.2011, 21:13

Zbraň: G17, SW Shield, M4

Bydliště: Praha Západ

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od dali » úte 26.5.2015, 20:07

franta599 píše:je načase zakázat nože protože s nima muže nekdo nekoho zabit :shock:
Já jsem tuto ironickou poznámku taky sem tam rád pronesl, ale pak jsem si uvědomil, že to někdo může vzít úplně vážně. Nedejbože nějaký aktivista. Třeba v UK je ten kuchyňák skutečně protizákonný (mít ho u sebe bez dobrého důvodu). :huh:

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od střelec z Havířova » stř 27.5.2015, 9:36

malinky píše:...Kde je ministr vnitra, kde je paní Šabatová, jak zabrání tomuto?
V Uherském Brodě se předháněli, kdo co zakáže, kdo potřebuje psychotesty. Když nejen odborná veřejnost argumentovala, že nepoužít pistoli, našel by si jiný způsob, to nebyl argument...
Přijmete-li skutečnost, že naše společnost je vedena zločineckou mafijní skupinou pro kamufláž nazývanou politiky (hojně doplňovanou elementy s označením či skoro titulem 3,14...), pak Vám najednou bude vše zcela pochopitelné a logické.

Má zesnula manželka byla bezprostředně po porodu umístěna v psychiatrické léčebně s diagnozou, že je nebezpečná sobě i svému okolí. Diagnozu stanovil psychiatr, jenž ji viděl poprvé a i s cestou celých cca 20 vteřin. Pikantní na celé situaci byly i další skutečnosti. A to např., že již před odvozem ženy do nemocnice v Opavě ji byly píchnuty nějaké zřejmě barbituráty, neboť žena již před odvozem se jevila jako silně zfetovaná. Po příjezdu do opavské léčebny asi dostala ještě repeté. To se odehrávalo 22. prosince. Od té doby byla moje žena umístěna na bloku D (útulné místnosti bez klik u dveří a oken a tyto byly malá a hodně vysoko). Žena si z té doby nepamatovala absolutně nic. Totální MASTER CLEAR, jak jej známe z IT. Za několik dní mi přišlo usnesení od soudu, že soud vyhovuje žádosti mé ženy a má žena byla na svou vlastní žádost umístěna v psychiatrické léčebně. To, že jsem celou dobu proti tomuto protestoval, nemělo nejmenšího ohlasu. Pomocí přátel jsem ženu od tama dostal po cca 2,5 měsících usilovné práce. Jestli něco žena podepsala či nepodepsala, to nevím, ale jaký to má význam, když byla úplně mimo vědomí pod kontrolovaným vlivem omamných látek? Tak funguje naše justice a zdravotnictví. A opět tradičně: toto jsem neslyšel nikde v autobuse či hospodě. Toto se přihodilo mně osobně.

To bylo sice mimo téma, ale považoval jsem to za nutné pro pochopení mých úvodních myšlenek. Systém má eminentní zájem na vytvoření atmosféry strachu a nejistoty. Zastrašenými lidmi se lépe manipuluje. A samozřejmě, kdyby byl někdo ozbrojený a v kondici někde poblíž té nebohé paní a zasáhl by a možná i zachránil její život, pak by byl určitě po zásluze exemplárně potrestán. Protože stavět se proti cílenému terroru a bezpráví je přece trestu hodné.
Naposledy upravil(a) střelec z Havířova dne stř 27.5.2015, 11:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od pitt » stř 27.5.2015, 10:50

dnes na radio IMPULS ".....po vraždě v Horní Bříze se rozhořela vážná debata na téma bezpečnost knihovnic....bližší informace zjišťoval...." . místo toho aby řešili jak se pichus, kterej furt tvrdí že někoho zapíchne, dostal z léčebny.....to jsou furt ti slavní psychiatři se svejma psychotestama, dlouhýma službama za nízký plat a neuznáním od společnosti :roll: :roll:

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od franta599 » stř 27.5.2015, 11:01

no dokonce se dostal z lečebny od nás ... jezdim okolo jeji brany každy den mam ji kousek od baraku ono to už neni cvokárna ale léčebna takže si tam ty lidi ani nemužou nechat natrvalo (drabku gratuluju) media si to samozrejme upravili podle sebe
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od cover72 » stř 27.5.2015, 12:02

Aha, takže jako "řešení" se do knihoven zakáží vnášet nože a zbraně a případně se nainstalují detekční rámy... Geniální.

Ale s těmi noži pššt -- jsme jedna z mála zemí Evropy, která není tak degenerovaná, že by měla nějaký debilní a nesmyslný zákon upravující chladné zbraně. Tak ať to tak zůstane.

Příspěvky: 39

Registrován: sob 20.8.2005, 11:13

Zbraň: G19

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od malinky » čtv 28.5.2015, 10:52

cover72: Osobně bych se omezení chladných zbraní na veřejnosti nebránil. Nebo někomu z vás připadají normální jedinci, pohybující se po ulicích s 30cm kuchyňákem, či nějakou zálesáckou mačetou? Protože narovinu, normální člověk si to na ulici nevezme. Pokud chci mít nůž po ruce, vezmu si zavírák do kapsy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od Biggles » čtv 28.5.2015, 11:05

Normální je mít právo volby, nenormální je naopak ji omezovat. Je mi lautr ho.no po tom, k čemu má někdo na ulici mačetu nebo kuchyňák, ostatně když jedu do přírody, dost často mám u sebe třeba Glock FM78...
Tyhle dobrosery přesně vědící, co kdo potřebuje a měl by mít u sebe fakt miluju...

Příspěvky: 130

Registrován: čtv 05.2.2015, 18:09

Zbraň: G17 3 Gen. CSV-9

Bydliště: Plzeň

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od Erunamo » čtv 28.5.2015, 11:26

Biggles: presne, lip bych to nenapsal. Kazdej den u sebe nosim SW HRT. Je to sice mensi dyka, ale zas neni problem ji schovat. A nosit nuz neznamena bezprecedentne, ze ho mam na na to abych nekoho vrazdil. Uz mockrat se mi osvedcil pri jinych situacich (preriznuti bezpecnostnich pasu, oddeleni prislusneho poctu PET lahvi z baleni, uriznuti parajici se nitky a podobne) Nuz je proste univerzalni nastroj a kazdej chlap by ho mel u sebe mit.
Listina základních práv a svobod článek 23.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 163

Registrován: stř 12.11.2014, 17:16

Zbraň: G19 gen.4

Bydliště: Praha

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od formic » čtv 28.5.2015, 12:35

krom toho jakákoliv regulace tohoto typu účinkuje pouze na ty "slušné"
viz. třeba "úspěch" se zavedením gun free zones...
In Glock We Trust

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od E-Ryc » čtv 28.5.2015, 13:53

malinky píše:Osobně bych se omezení chladných zbraní na veřejnosti nebránil.
Jj, treba takovy "sroubovak prepravujte pouze radne zabaleny", jak jsem se docetl v tokijskem metru...

Popravde, kolikrat jsi videl chodit nekoho po ulici s "odkrytym" kuchynakem?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 28.5.2015, 23:59

ja nosim kizlyar strazh... mala oboustrane brousena dyka se zoubkama, to pare deti na 10m automaticky... a maminky z detma to puli... :roll:
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Vrazda v Horni Brize... Pachatel zadrzen...

Příspěvek od reddog » pát 29.5.2015, 5:14

Intimithy:
Mas SZ

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz