12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK


Srazy které pořádá MujGLOCK, včetně pátečních dýchánků

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » úte 16.6.2015, 14:29

Ono loni tam byl barel s kohoutkem, ale to bylo primo pana Prochazky.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » úte 16.6.2015, 14:30

super......vyřešeno. Spideyx pro změnu může zařídit a zaplatit střelnici už od pátku, aby si stihl zastřílet.......kdo co dál?
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 16.6.2015, 14:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Záměna za nick.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 180

Registrován: sob 23.4.2011, 21:13

Zbraň: G17, SW Shield, M4

Bydliště: Praha Západ

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od dali » úte 16.6.2015, 14:46

Když máme vodu, zajistím kafe

A nehodil by se partner na dodávku střeliva? Kdyby si tam otevřel krámek a prodával to zájemcům o vyzkoušení zbraní, mohlo by to být oboustranně prospěšné.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » úte 16.6.2015, 14:47

dali: no partner byl AlsaPro, ale jaksi zapomnel dodavat *40* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » úte 16.6.2015, 14:51

pokud zajišťuješ kafe, tak musíš i vařič, hrníčky, cukr,mléko a lžičky........to nejde aby jsi to řešil jen tak polovičatě...kam by jsme se pak dostali.


takže toto už máme pro rok 2016 vyřešeno
odškrtávám
voda - kolaček
střelby - spideyx
kafe - dali
čert - megafon
střelkyně - ozvučení´+ organizace půjčovny
tomík - kontrola a prcání všeho a všech

.....bože sraz 2016 slibuje výborněj zážitek
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 16.6.2015, 14:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Záměna za nick.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » úte 16.6.2015, 14:55

Jo, nikdo neudela pro sraz vice nez pitt........pusou *40* *3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: pon 12.10.2009, 17:42

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od spideyx » úte 16.6.2015, 14:56

Pitte, prosímtě zklidni se než ti praskne cévka. Kde sakra psal kdo co o střílení od pátku?

Btw byl bych rád, kdybys tady nepoužíval moje občanský jméno. Kdybych ho měl potřebu vyřvávat veřejně, tak si ho dám do nicku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od kolaCZek » úte 16.6.2015, 14:57

Jeste, ze te mame Pitte. Zachranil jsi cely IX. sraz! :inlove: :lol:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » úte 16.6.2015, 15:01

sorry, ale nevěděl jsem jakou máš přezdívku....takže jsi se vlastně práskl sám :P
o střílení od pátku jsem mluvil já, páč střílení je furt málo.....víš jakej bude program, víš jak je to koncipovaný a stejně dojedeš a nelíbí se ti to.
sorry, nebudu si hrát na nějaký vlnky kolem ale říkám to narovinu...

Kolajda: velmi rád.... :lol: :lol: jako já mám s pořádáním akcí několikaleté zkušenosti a jsou to akce i pro 500lidí a vždy jsem to zmákl super.
je teda pravda že pak účet za PR agenturu byl raketa, ale když to fakt chcete mít bez starostí a luxusní, tak se toho klidně ujmu.....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: pon 12.10.2009, 17:42

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od spideyx » úte 16.6.2015, 15:17

Já si nemůžu pomoct, ale myslím že jsem letos na střelnici říkal, že jsem s programem po loňsku počítal, ačkoliv je IMHO toho střílení opravdu málo (resp. je to pak najednou strašně hrr). Navíc jsem to primárně říkal v situaci, kdy jsem se bavil s lidma kteří si na náplň programu stěžovali. Jestli jsem jedinej kdo se zmínil orgům, tak fajn. Klidně si to slíznu za ty, co nadávali na střelnici v ústraní.

Z programu jsem se zdekoval ne proto že by mě nebavil (I když jsem všem 100% pozornost nevěnoval), ale proto že vedro fakt blbě snáším a nechtěl jsem riskovat že se někde vyvrátím. Rozbil bych tak Jašíkovi sérii srazů bez zranění/úrazu, což jsem si nemohl vzít na triko. I když, možná by se to hodilo pro prezentaci medika... no, uvidíme příště.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od john.hawk » úte 16.6.2015, 15:24

musíte si fšici uvědomit že sraz je sraz.. pokec a střílení a info ve vyváženém poměru..
někdo preferuje pokec, někdo střílení, někdo přednášky..
pokud chcete vyvážený poměr, musí se to konat na větší střelnici kde se všichni vejdeme a kde střelba nebude rušit ty přednášející..a diskutující a občerstvující..
Kdo to zacvakne ?? Kolik z Vás je ochotno poslat love napřed ?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » úte 16.6.2015, 15:40

Tak ono prvotni dotaz by mel spis byt, kde by to vubec bylo mozne. Protoze dle meho nazoru takova strelnice neexistuje. A tim padem je uz zbytecne resit cokoliv dal.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: pon 12.10.2009, 17:42

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od spideyx » úte 16.6.2015, 15:42

Je ale nezbytně nutný, aby se ta prezentační část odehrávala na střelnici?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » úte 16.6.2015, 16:24

pitt píše:pokud zajišťuješ kafe, tak musíš i vařič, hrníčky, cukr,mléko a lžičky........to nejde aby jsi to řešil jen tak polovičatě...kam by jsme se pak dostali.
...
a
...
tomík - kontrola a prcání všeho a všech

.....bože sraz 2016 slibuje výborněj zážitek
Hehe, ozvuceny Tomik :mrgreen: , megafonovej Tomik :mrgreen: , Tomik těšit na řvát víc, Tomík ukázat co v hrdle :lol: , nic pololovicate :wink: , Tomik ted uz klidny :)

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 9

Registrován: pon 19.9.2011, 17:30

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od johnny58 » úte 16.6.2015, 17:07

Nojono... Když ono je to tak strašně jednoduchý. Víc střílení, jídla, pití, scének prostoru, vody, kávy, pláštěnek? Nic není problém až na jednu maličkost. Peníze... Kdo to všechno zaplatí?
Pamatujte, že tenhle sraz není komerčním srazem, kde firmy zaplatí stánek s bublifukama. A pak se předhání, kterej bublifuk má víc bublinek, než bublifuk konkurenční firmy. Tady je vše placené z naší kapsy. Ceny do tomboly anebo soutěží jsou těžce vyhandlované, většinou na dobré slovo a po známostech.
Organizátoři vše dělají po večerech a je spousta shánění před i po srazu. Nač se tedy hádat? Původní záměr srazu byl o setkání pár lidí z fóra a příjemný pokec tváří v tvář u piva, tak proč to šunout do prodejní sféry.
Video mi zabralo celej den, ani na záchod jsem si pomalu neodskočil :D. Prostě budťe rádi, že znáte lidi na které je spoleh, když se něco posere a kde každej dá ruku k dílu, když je potřeba. Ne jen někam přijet, sežrat maso, udělat bordel, nezaplatit krkovičku a odjet, jak je tomu na jinejch akcích. Teda až na vyjímku Pitta, tomu běží peníze :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » úte 16.6.2015, 18:39

johnny58: zase si nakous tu krkovicku. *3* Tak kterejpak filuta, kterej? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Strelkyne » úte 16.6.2015, 18:56

Megafonovej Tomík aspoň být slyšet i na druhém konci lajny a přeřvat špunty do uší i sluchátka i lodní sirénu i lodní dělo. Píšťalka být málo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » úte 16.6.2015, 19:34

no tak, chlapi, nedělejte Krkovičky a přiznejte barvu, kdo sezral krkovičku zadara :wink: , bo pamatujte, čert nespí :mrgreen: (ani Čert :lol: :lol: )

Příspěvky: 14

Registrován: stř 11.3.2015, 0:25

Zbraň: GrandPower K100 Mk12

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od JakubCh » úte 16.6.2015, 19:47

Ahoj, jsem tu nový, nejsem Glockař a na sraz mě prakticky "dotáhl" spideyx. Protože jsem zvyklý psát docela dlouhé články a baví mě to, rozhodl jsem se po debatě se Satanem a Reddogem napsat, jak jsem celý sraz viděl. Zaslal jsem jim to v .doc, ale chtěli, ať to hodím na fórum. Možná blbé pindy, třeba to ale někoho bude zajímat. Tak, máte co číst :D Těm, co to vadí, se omlouvám za spam :)

Pátek byl super, přijeli jsme, vybalili, pokecal jsem s pár lidmi, večeře a pak přednáška. Ta byla výborná, zajímavá, ukázky vzorků. Hodnotím čistě kladně. Dort úplná paráda, smekám před tím, kdo ho dělal. Stylovka a k tomu výborný. Pokud mám hodnotit ubytování atd., tak opět úplně v pohodě, vše klapalo jak na drátkách.


Sobota
Těšil jsem se, ale neměl jsem představu, jak to bude vypadat. Zažil jsem pár drobných akcí ještě jako děcko u nás na AVZO, ale tohle mělo být úplně jiné. Příjezd, kontrola zbraní, pásky, vstup – vše ok, bezpečnost zajištěna, dobře organizováno.


Program
Úvodní fórky jsem moc nepochopil, protože neznám fórum, nejsem Glockař a pobral jsem jen CW. Proto nemohu hodnotit, prostě jsem nevěděl, o čem je řeč :) Ale znám tyhle fórky z jiných part a jsem jim nakloněn. Takže ok, členové a znalí se asi po zásluze bavili.

Pak chvíle střelby, poprvé jsem si střelil na kovový terč, takže zážitek. U nás to nevedeme, kvůli „staré gardě“ ve vedení.

Medik, super. Věc, kterou hodnotím hodně vysoko, možná skoro nej z celého srazu. Velmi užitečné. Navíc borec byl perfektní a jeho výklad mě přinutil k zamyšlení a udělám pár změn ve vybavení, nějaká lékárnička asi fakt má smysl.
Pak byl myslím pan Miloš z LEXu, to také hodnotím hodně kladně a setkání s ním je pro mě další hodně kladný bod srazu, jsem rád, že jsem ho mozl poznat osobně.
Následoval Shield, také zajímavé, téma balistické ochrany mě docela zajímá a tak opět kladnéhodnocení. Následná střelba do výrobků Shieldu a testování, „co to vydrží“, bezva.

Zmínit musím občerstvení, tomu nemám co vytknout. Respekt před borcem, co stál za grilem, opravdu se obětoval pro ostatní a jídlo skvělé. Stejně bych touto cestou rád pochválil slečny a paní, co pekly sladké, opět bezva. Jen ne pro moje špeky :D

Co mě osobně vůbec nezaujalo, až na pár detailů, byla přednáška KravMaga. Počátek budiž, ale pak jsem odešel. Bylo to dlouhé, navíc mi to nesedlo. Asi individuální a ni netvrdím, že nejde o subjektivní pohled, ale prostě tohle ne. Prakticky jediné, co jsem tam sledoval pozorně, byla obrana vlastní zbraně v pouzdru, kdy se to přesně shodovalo s knížkou pana Černého, tzn. jsem si ověřil, že se to fakt dělá takhle.

Střelby
Bylo nás tam prostě moc. Aspoň na můj vkus mi to přišlo jako hodně lidí na relativně malou střelnici (jsem zvyklý na 100x25m, tohle byla podle rozměrů z map 50x15)). Organizátoři se snažili, všechna čest. Ale jinak jsem měl ze střelby ten pocit, že jak celý den nic, nic, nic, tak najednou všichni naběhli a stříleli jak urvaní z řetězu (prosím nebrat v negativním slova smyslu). Prostě si myslím, že program chtělo volně daleko více prokládat více střelbou, dostalo by se na všechny po menších skupinkách.
Co mě ale na střelbách hodně zaujalo, to byl ten duel tree. Úžasná zábava, zkusil jsem si to dvakrát a skvělé (a dvakrát dostal výprask). Právě třeba na něm bych také částečně postavil program, viz dále.

Střelby skončily, chvilku pauza a šlo se na další.

Závěrečná střelba. No, šel jsem do toho. Hlavně proto, že jsem po jedné závadě chtěl zjistit, jestli to byla náhoda, nebo se něco děje s kvérem. Na mě osobně (opět subjektivní) to bylo takové divoké. Prostě jen pálím jako utržený z řetězu. Vystřílel jsem jeden celý zásobník a ze druhého myslím pět ran, tedy celkově dvacet, shodil si dvě flašky, trefil ještě pár věcí a šlus. Ani nevím, jestli jsem se trefil vlastně zrovna já, bylo to jak u Verdunu. Nebudu ale kritizovat, je to pro zájemce a asi to je hodně žádané zbytkem, tak ok. Šel jsem do toho sám, tak nemám co remcat. Jen prostě osobně mě tohle moc nebavilo, třeba jsme jen suchar (nebo neumím střílet).

Tombola – tady nebylo co pokazit, gratulace výhercům, ceny moc hezké, upřímná gratulace těm šťastnějším :)

Pro mě následovalo sbírání nábojnic, ještě jednou díky těm, co pomohli, hlavně slečnám nebo paním, které reagovaly jako snad první. Blížila se viditelně bouřka, takže jsem proto spěchal. Co se hilzen týče, jak jsme pochopil, tak on nikdo netušil, že se bude sbírat pro toho, co nám dodal náboje. A myslím, že za hezkou cenu a kvalitní (sám jich mám vystříleno přes 1000 a úplně ok). Domnívám, že se to o hilznách mělo říct hned na začátku a sbírat průběžně, aby se po nich zbytečně nešlapalo.

Protože jsem sám něco (podstatně menšího a méně náročného) občas spolupořádal a spoluorganizoval, vím, že to není prdel a každý si za to zaslouží díky. Nikdo se nikdy všem nezavděčí a nejhroší je makat jak baravný a pak slyšet jen pindání ostatních bez alespoň nějakého nápadu. Kromě hnusné, rýpavé a sucharské kritiky proto napíšu pár nápadů, co bych udělal jinak:

Už jsem psal, že mě napadlo celý den prokládat střeleckými soutěžemi.
Napadl mě hned duel tree, úplně ideální. Rozlosovat do dvojic, každý si naláduje do zásobníku 7 ran (myslím na jednořadé), přičemž se použijou dva šuplíky, aby bylo přebití. Střelecká soutěž jak víno.
Ti, co čekají ve frontě, můžou zatím dělat mimo střeliště jiné soutěže, celé to tak rotuje.

Pak se dá udělat nějaká mířenka třeba na 10 ran každý atd., tam se dá použít více palpostů. Tady nevím, určitě by vymysleli něco borci, co znají dobře LOS, IPSC. Dva terče, neterč, tasení a střelba na čas, další. Tak, aby se daly vyžít všechny palposty.

Naše oblíbená nestřelecká soutěž, která mě napadla – kdo nejrychleji rozebere a zase složí zbraň (určit nějakou konkrétně, nebo každý svou...). Běžně se tak při čištění s kamarády hecujeme a je to celkem sranda (nebo dělá srandu z nudného čištění) :)

Nestřelecká – poznávačka různých nábojů – prostě se vytiskne pár fotek a rozdává. Neříkám, že konkrétně tohle je to pravé ořechové, ale prostě bych vedl program více aktivněji, než byl v sobotu. Více hlav, více rozumu, jen se pokouším nastínit, co bych třeba zhruba obsahově uvítal subjektivně já.


Závěr....asi to vyznělo hrozně negativně, ale tak to není. Když hodnotím s krátkým odstupem, sraz se mi líbil. Potkal jsem lidi, které jsem znal jen z netu a chtěl s nimi mluvit „na živo“, i sobota na střelnici celkově nebyla vůbec zlá a určitě budu na tento můj první střelecký sraz vzpomínat v dobrém a rád. Vůbec nezávidím organizátorům a chtěl bych jím tímto opravdu poděkovat a poprosit, aby to nebrali osobně jako nějaký výpad. Těm, co dočetli tuhle slohovku děkuji za pozornost, rád jsme vás lidi poznal a třeba za rok. Nebo na jiných akcích. Za případné chyby se omlouvám :)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 12.06.-14.06.2015 - VIII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Jasik » úte 16.6.2015, 19:56

Jé, pitte, Ty jsi to tak hezky vymyslel... A já přijedu jako čestný host za dlouholeté zásluhy zadarmo, budu sedět v pohodlném, polstrovaném křesílku a užívat si co jiní připravili.. Už se těším :inlove:

Zpět na „Srazy MujGLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz