Zdrhnout nebo bojovat?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Carloss » čtv 18.6.2015, 12:19

No nevím... Pořád si myslím, že pokud dojde k bojji, tak zase budou mít větší šanci ti, kdož budou bojovat kolektivněji, než jednotlivci a malé, nezávislé skupinky. No.. uvidíme... a budem doufat a snažit se, abychom toho zachránili co nejvíc.. Ale jsem si jist jedním: Nejurputněji se bude bojovat, až půjde o holé životy... To si řeknem: Čert vem sprchu... A nakonec... kdo ví, jestli neodtáhnem s holými zadky...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Pařez » čtv 18.6.2015, 12:25

Válečný pokřik bude " Za pittovu svítící sprchu! "
Kam se hrabou boží bojovníci.. :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 130

Registrován: pát 28.11.2014, 9:26

Bydliště: Brno

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od ku8az » čtv 18.6.2015, 12:26

Carloss: No, myslím, že pitt Čertovi sprchu rozhodně nedá :lol: :lol:

Příspěvky: 44

Registrován: sob 14.1.2012, 9:30

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od KarelP » čtv 18.6.2015, 12:27

Já nikam nejdu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Rough boy » čtv 18.6.2015, 12:34

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od S474N » čtv 18.6.2015, 12:57

ku8az: no nastesti mam taky velkou (ne jako ty plastovy prefabrikaty 80x80cm, kde se clovek ani neohne pro mejdlo *88*), takze me to netrapi *3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od havran » čtv 18.6.2015, 14:06

Toto je obecně těžký. Co praskne? S kým chceš válčit? Občanská válka jako v Jugošce tady podle mě nehrozí (mimochodem, v KAŽDÉ rodině ztratili nejméně jednoho). Válka s pravidelnou armádou? Dle mě zase nehrozí. Partyzánská válka? Jako předtím, proti komu? Bojovat? Pokud máš děti, přiznejme si to, jsi v prdeli - bavím se o dětech do cca 14 let. Utíkat? Kam? Jak dlouho? Válčit s dovezenýma opičkama? Nehrozíš, jednak tě sluníčkáři nejdřív znebojeschopní, případně rovnou zavřou, navíc většina lidí by to stejně nepobrala, bo žiješ celý život v klidu a míru a nějaká brutalita a nehumanita je většině cizí, na druhou stranu, každá ta dovezená běženec, již s největší pravděpodobností doma někoho oddělal, a celý život v tom vyrůstal, tam nemá život vůbec žádnou cenu, max jako pracovní nebo sexuální síla. Dočasným řešením, než se to uklidní je relativně velká, soběstačná a kurevsky dobře vyzbrojená a organizovaná komunita. I tak to všichni nepřežijí. Žiješ v zemi, která naposledy válčila cca před 500 lety, od té doby skloněná hlava. Podívej se do diskuzí pod články, mrkni na televizi, našlo by se nejmíň, no hodně, těch, co by v podstatě kohokoli vítali a ještě tě napráskali, viz moje a sousedova koza... :D .
Tady dle mě hrozí střet civilizačněkulturní, a ten nemůžeš vyhrát, bo až to dojde sem, už nebude ani kam utýct, ani jak se bránit, protože tě zavalí hordy opálenců z německa, dánska...prostě odevšad kam si e dobrovolně natahali, nehlídali a nechali je rozvinout zasranej džihád. Vždyť se podívej kolem sebe kolik existuje pomatenců, co se zde narodili v x-té generaci a pak přešli na islám a teď by ho zde rádi prosadili. Přitom jejich pradědové kalili u Vídně aby toho turka vpráskali ztam kam patří, no včíl je vezmem do unije ne?

Doporučená četba:
S. Huntington, Střet civilizací

web:

http://www.rozpad.cz

tady se řeší jak teorie toho co může rupnout a posrat se, tak i to co pak, včetně odkazů, článku a literatury.

Pánové, zapomeňte na to, že něco vybojujete, a rozhodně na to, že byste o tom následně vyprávěli.

Doba kdy se toto dalo zvrátit, právě teď dobíhá, za rok už to bude nezvratitelný. Existuje na to studie, jakmile dohledám, dodám.
Demografie je prostě neúprosná.

Užívejte svobody a klidu, dokud můžete, bo dlouho už to trvat nebude. Počítejte s tím, že příjdete minimálně o část svých blízkých, a nepočítejte s tím, že vám kurva někdo pomůže. No a sami to s největší pravděpodobností nedáte.

Země k emigraci?

Austrálie, Finsko, Rusko, Kanada

A včíl babo raď.

Nice day.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od cmk » čtv 18.6.2015, 15:58

Za sebe:
Az se priblizi to, co bylo v roce 38 nebo 39, seberu rodinu a mizim do Australie... Pokud se nasledne nekde "udam", prijedu zpatky jako soucast nejakych koalicnich co aliancnich sboru nebo budu pomahat, jak budu umet (pri svych skoro 150kg pri 184cm uz se jako vojak v poli moc nevidim - ale strilet trochu umim...)
Pokud se priblizi neco ve smyslu "importovany, ale uz vnitrni nepritel", pokusim se rodine zabezpecit bezpeci jinak, nez presunem do Australie a sam se pokusim nejak aktivneji pomoct tak, aby to davalo nejaky smysl (tedy zadny polovojensky jednotky vedeny nejakou zájmovou skupinou)

Jakykoli navrat bude tak trochu motivovany tim, jak to tady bude pred tim fungovat a jake budou vyhlidky... Bojovat za blaho a svobodny trh pro nekolik oligarchu se mi fakt nechce.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 23

Registrován: čtv 23.10.2014, 12:05

Zbraň: G17 gen4

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od AsiJura » čtv 18.6.2015, 18:19

Já věřím, že se nám podaří teď rychle se poučit z rozpadající se multikulti EU taktiky, uzavřít se zpátky hranicemi, a dojednat spolupráci s dalšími zeměmi z východní evropy, které mají stejný pohled na věc, jako je Polsko, Slovensko, Maďarsko, kde by spolupráce vytvořila docela velký a schopný celek, pokud teda mákneme a dostaneme se na bojeschopnost Poláků.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Jasik » čtv 18.6.2015, 21:08

V přímém přenosu bylo teď na ČT jasně viděl, jak je imigrační politika našim politikům u prdele, ani se nedokázali sejít, aby odsouhlasili prodloužení mimořádné schůze po 21. hodině, když se projednává takové důležité téma. Hlavně šlo o politiky současné koalice!!
Zmrdi...

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Lars » čtv 18.6.2015, 21:34

AsiJura píše:...dojednat spolupráci s dalšími zeměmi z východní evropy, které mají stejný pohled na věc, jako je Polsko, Slovensko, Maďarsko...
Na Polsko zapomeň, Ti jsou tak zpitomělí US propagandou, že i když jim musulmani začnou zavírat kostely, pořád pro ně bude největším "nepřítelem" Rusko.
Maďarsko bych v tomhle viděl daleko perspektivněji, konec konců jako bývalé Uhry mají s islámem své (neblahé) zkušenosti a leccos naznačuje i zpráva tuším ze včerejška o schválení výstavby plotu na hranicích se Srbskem. Je to sice jen první krok, druhým zákonitě musí být náležitá ostraha toho plotu, ale aspoň už s něčím začali a aspoň (na rozdíl od nás) mají vládu, která se tím opravdu zabývá.
A svůj význam může mít i ta jejich národní garda, i v tomhle mají Maďaři oproti nám nezanedbatelný náskok, bohužel.. :mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Int1m1thy » pát 19.6.2015, 0:14

Carloss protoze si myslis ze tam chteli vyhrat rychle :lol:
G17gen4

Příspěvky: 4

Registrován: čtv 14.5.2015, 11:36

Zbraň: 1911

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od itchy355 » pát 19.6.2015, 19:31

Jsem tu novej ale tohle téma mě vždycky zajímalo.. nicméně od doby, kdy jsem zjistil, že je to prostě zbytečná teorie a zbytečný nervy si o tom jen povídám :)

Pokud to fakt myslíte vážně s tím strachem, tak si uvědomte, co všechno byste museli obětovat, aby to skutečně mělo smysl. Koukněte třeba na některý díly těch emerickejch preppers, bo jak se to jmenuje -- některý lidi fakt žijou non-stop tréninkem, nácvikem útěků, přípravou žrádla a já nevím čeho a STEJNĚ si už během toho vysílání vymyslíte minimálně patnáct způsobů, který by je prostě totálně rozhodily a šlus.

Připravit se na všechno nejde a připravit se jen na něco je něco jako sázka do loterie..

Proto razím teorii -- život si poradí. Myslím že díky zbraním a nějakýmu základu myšlení jako zvíře máme aspoň nějakou šanci s něčím si poradit, ale prohlubovat to nějak nesmyslně dál.. proč? Jasně, člověka to může bavit (což je asi případ těch emerikánců a spousty rozpadlíků).

Představte si sami sebe v historických okamžicích i jen naší země..já osobně bych si tak maximálně věřil, že bych byl mezi těma, co někam zdrhli. Přinejlepším.

Jinak -- tady u nás to reálný není. Jediná možnost prostě je vzít 5-10 rodin kterejm člověk věří a který jsou stejně přesvědčený jako on a odtáhnout někam do psí prdele (sibiř třeba), prostě něco, kde se člověk uživí ,,ze země'' a přitom je to tak nehostinný, nepřátelský a vzdálený, že pravděpodobnost návštěvy tupé hladové masy je 0 a pravděpodobnost expanze civilizace až k prahu někde hodně blízko 0. Nikomu to neříct, ztratit se tam, žít. Toto nejde udělat bez dlouhých příprav, takže v momentě, kdy se rozhodnete že už by se hodilo zdrhnout, už je pozdě..

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od cmk » ned 21.6.2015, 0:00

Clovek se samozrejme nikdy nepripravi na veskere eventuality.
Ale cim vetsi zaklad znalosti a schopnosti ma, tim lepe bude pak operatovne veci resit.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od pitt » ned 21.6.2015, 8:15

itchy: kdo je připraven, není překvapen. je jasné že se na vše nedá na 100% připravit. Vzhledem k tomu že připravenost na neobvyklé situace většiny obyvatelstva se rovná 0 (ať už se jedná o povodně, přepadení, vloupání do domu, unos, delší nedostatek vody,el., atd) tak pokud budu na tyto eventuality připraven, třeba jen na 10%, tak mi to dává oproti ostatním 10% větší šanci na přežití, nebo vyrovnání se se situací.......osobně já a moje rodina za těch 10% pak může být hodně vděčná.........

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Carloss » ned 21.6.2015, 9:33

Jen by honba za jediným cílem neměla přehlušit smysl života. V tomto případě přehnaná "příprava na soudný den" by neměla přehlušit normální lidský život. Jinak řečeno, člověk by měl dělat i jiný věci... Jinak se tomu říká přiměenost, vyváženost...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od franta599 » ned 21.6.2015, 20:03

bojovat nema smysl -> musel by v tom človeka představitelé státu podpořit ale k tomu vule není pokud by vlada povolala k obrane hranic klidne pujdu nasadit krk ale snaha představitelu státu je spíše opačná nikdo nechce byt označován za rasistu a xenofoba takže naopak přemyslí jak nam je sem co nejvice nalifrovat

a co se tyče toho zdrhnout ... no... neni kam

videl bych to takhle -> křečkovat doma zbrane a munici nahradní díly a čekat až to vypukne :|

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Carloss » ned 21.6.2015, 20:16

Stát k tomu nikoho podporovat de-facto nemusí... Je známo mnoho případů z dějin, kdy lidi začali sami něco dělat... ;-)
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od franta599 » ned 21.6.2015, 20:21

tím podpořit mám na mysli aby stát povolil střežit hranice aby se zavedli kontroly ve vlaku na hranicích kamionech atp proste aby se hlidali hranice a aby k nam nikdo nemohl proklouznout a kdokoli kdo bude chycen aby byl deportovany zpatky odkud přišel a ne aby státy ktery maj hlidat shengen aktivne hledaly ve středozemnim moři uprchlíky a tahali je k sobe to je zhovadilost :bomb:

https://www.facebook.com/myroniuk.zdene ... nref=story

češti kamionaci jednoho uprchlíka tam sejmul kamionem tomu řikam spravnej přistup

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Pařez » ned 21.6.2015, 20:40

franta599 píše: a co se tyče toho zdrhnout ... no... neni kam
Ale je.Rusko :D Již nějakou dobu si pečlivě buduji kvalitní kádrový profil.. :mrgreen:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz