Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra


Osobní zkušenosti s různými výrobky formou minirecenzí - pouzdra, pistole a další

Příspěvky: 4

Registrován: pon 20.7.2015, 12:55

Zbraň: G17 gen 4

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Prudnyk » pon 20.7.2015, 13:25

Zdravim borci som cerstvym majitelom G 17ctky gen 4 a rad by som sa s vami poradill .. mam zaujem o nejake kydex puzdro pre vnutorne nosenie .. s akym mate najkepsie skusenosti? Popripadne ake odporucate? Ja som rozmyslal ohybrid. Puzdre IWB od sakala... Diky za vase postrehy a rady...

Příspěvky: 10

Registrován: ned 07.12.2014, 15:00

Bydliště: Třebíč

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od noname » stř 22.7.2015, 19:46

Já si vybral na RHH FB fotku s pouzdrem dle mých představ, poslal na ni mailem odkaz a doplnil - vnější pouzdro pro G19 s TLR 3, zepředu černé, zezadu červené, sweatguard, opasek 40mm, uzavřené dole. Prosím o zaslání ceny a doby dodání.

Odpověď přišla téměř ihned včetně jasné ceny a dodací lhůty, které byla naprosto v pohodě a v reálu o dost kratší.

Podruhé stejný postup s pouzdry na zásobník. Tam jsem dodatečně měnil šířku úchytů na opasek a ty zrovna neměl skladem, takže se to o pár dnů natáhlo.

Za mne tedy jednání super (na zakázkovou výrobu) a mohu doporučit.

Našel bych drobné výhrady k pouzdru (spíše malý námět na možné další vylepšení), ale ty jsou individuální a proto je to trochu složité.

Příspěvky: 13

Registrován: pon 27.7.2015, 10:13

Zbraň: G 17 3.generace

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Funo » pon 27.7.2015, 10:22

Já mám zkušenost také jen dobrou...poptával jsem pouzdro OWB pouzdro na G17, odpověď přišla v řádu hodin (onen pekelný mail :D ), vybral jsem a do 14 dnů bylo pouzdro doma. Platba na účet až po vyzkoušení a samolepka jako bonus.... :) Podruhé jsem poptával OWB pouzdro na dva zásobníky a vše proběhlo téměř stejně...

Žádný problém...ano, uznávám, že ten nabídkový mail je hodně nepřehledný, ale čert to vem.... :P
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Albert » pon 03.8.2015, 16:25

přidám osobní zkušenost... Vyrobeno dnes, na počkání.

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 218

Registrován: stř 05.6.2013, 22:31

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Blatná.Jihočeský kraj

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od michalkolen » pát 07.8.2015, 20:10

Tak jsem si dnes ,kdyz jsem se vratil ze sluzebky rozbalil balicek.A mam nove pouzdro na svou G23.vnitrni na apendix.A fakt super,pouzdru neni co vytknout,dokonale zpracovani.Na sto pro to neni jedine,necham si udelat jeste na zasobnik a vnejsi na strelnici :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Glockmaniak » sob 08.8.2015, 19:38

Tak už je to nějaký pátek, co mi přišlo pouzdro na Glock 17 se svítilnou od RH Holsters. Nosím ho od té doby denně a nedá se mu nic vytknout. Velmi příjemně se mi nosí, kvalita zpracování super. Po této zkušenosti doobjednám od této firmy ještě pouzdro na dva zásobníky. Jsem maximálně spokojen.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

Příspěvky: 13

Registrován: pon 27.7.2015, 10:13

Zbraň: G 17 3.generace

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Funo » čtv 13.8.2015, 13:27

Občas tu zazněly stesky nad obtížnou komunikací s RH Holsters, tak přidám svůj čerstvý postřeh: minulé pondělí jsem přišel z práce (navečer), sedl k mailu a objednal pouzdro na zásobníky. Zvedl jsem se ze židle a než došel do kuchyně, tak mi "cinknul" mail - odpověď. Během několika minit jsme si vyměnili další dva upřesňující maily a bylo vyřešeno.... Jasně, měl jsem kliku, že "někdo" od erháčka byl na mailu, ale opět jsem udělal dobrou zkušenost... Nemám s RHH žádný problém....

Příspěvky: 82

Registrován: stř 27.5.2015, 19:28

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Jablonec

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od diletant » čtv 13.8.2015, 15:24

Stavil sem se u RH osobne a pouzdro vyrobeno na pockani . super kvalita. Pristi pouzdro opet od nich.
Co díra to problém.

noe

Příspěvky: 3

Registrován: stř 13.4.2016, 15:44

Zbraň: Glock 17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od noe » sob 16.4.2016, 13:13

Já mám poměrně čerstvou zkušenost. Jsem zvyklý vybírat si v klidu na webu, nastudovat si všechno, co potřebuju a pak poslat poptávku mailem. Na webu RH Holsters toho moc není a hlavně jsem nenašel ceny, což mě většinou odradí - většinou u toho sedím v noci a tak po telefonu cokoliv zjišťovat dost dobře nejde. Pak jsem narazil na web http://www.kydexovapouzdra.cz/, který spravuje Marek Veselý, který asi nějak spolupracuje s Kubou, neb prodává právě jeho pouzdra. A tam je všechno - informace, fotky, možnost naklikat a nakonfigurovat si pouzdro dle libosti a hned vidím i cenu. Komunikace super, Marek pracuje snad ještě víc než já, takže blesková odpověď v pátek pozdě večer není problém. Předpokládám, že si na to něco narazí, ale s tím nemám problém - prostě za super službu rád připlatím. Teď už jen netrpělivě čekám na balíček :)

Příspěvky: 14

Registrován: stř 22.10.2014, 10:39

Zbraň: rozum

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Karel K. » pát 29.4.2016, 16:11

Objednávka, čekačka měsíc - dotaz, za dalších 14 dnů pouzdro doma. Reklamace, za dalších 14 dnů doma. Úmorné.
Za ty peníze, raději příště 2 komerční výrobky ( např. IMI) a doma hned.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od kuba » pát 29.4.2016, 16:32

čekačka měsíc je. ale reklamaci jsem tu žádnou nezaznamenal od nikoho kdo se jmenuje karel? o co tedy šlo?
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

noe

Příspěvky: 3

Registrován: stř 13.4.2016, 15:44

Zbraň: Glock 17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od noe » sob 30.4.2016, 22:57

Taky jsem čekal necelý měsíc, ale tak to prostě je. V týdnu jsem pouzdra (zbraň + zásobníky) dostal a dnes už byly celý den v zápřahu na střeleckém kurzu. Krásně sedí, skvěle se s něma pracuje a k tomu krásně i vypadají. Já jsem naprosto spokojen.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6

Registrován: čtv 10.11.2016, 0:56

Zbraň: Glock 19 gen 3

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Kulervo » čtv 19.1.2017, 9:35

Tak moje OWB pouzdro od RHH prave dorazilo. Musim rict ze zpracovani je naprosto skvely, nad ocekavani. G19 do nej charaktericicky zaklapne a nosi se maximalne pohodlne, uz se tesim na strelnici, az to poradne vyzkousim.


Obrázek


Jinak co se tyce komunikace a delky dodani, objednaval jsem tesne po Vanocich, coz ode me nebyl vubec taktickej krok :) Ale od prvniho emailu po dovolene do chvile nez se mi dostalo pouzdro na pasek ubehlo presne 11 dni, coz je dle myho nazoru porad slusny, na to ze jde o rucni vyrobu na zakazku. Vcera mi dosel mail, ze je pozdro hotove a dnes rano uz ho mam, za me teda vynikajici zkusenost, budu urcite objednavat jeste pritelkyni a taky na dva zasobniky.

Zpět na „Zkušenosti s výrobky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz