K: Sušilky (školní náboje) do 12ky brokovnice


Pistole, pušky, příslušenství a další věci na prodej, koupi či výměnu.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 201

Registrován: stř 28.9.2011, 21:17

K: Sušilky (školní náboje) do 12ky brokovnice

Příspěvek od Quirinus » ned 09.8.2015, 13:58

Sháním cca 12ks sušilek do 12ky brokovnice s gumou místo zápalky a hmotností odpovídající ostrému náboji. Pokud třeba někdo přebíjíte a mohli byste mi je vyrobit, budu vděčný a na ceně se určitě dohodneme. Nabídky prosím ideálně do SZ.

Díky.

Příspěvky: 45

Registrován: ned 15.3.2015, 18:28

Zbraň: 1911

Re: K: Sušilky (školní náboje) do 12ky brokovnice

Příspěvek od Morris_3nec » ned 09.8.2015, 17:18

Omlouvám se ale zneužiju téma,ale taky bych koupil 8ks takovéhoto náboje pokud by se teda někdo našel, aby to měl "při jednom" :)
Děkuji
Uživatelský avatar

Příspěvky: 201

Registrován: stř 28.9.2011, 21:17

Re: K: Sušilky (školní náboje) do 12ky brokovnice

Příspěvek od Quirinus » ned 09.8.2015, 22:05

Na jiném fóru už se mi ozval další zájemce, který by vzal také cca 10-12 kusů, ideálně v délce practical.

Najde se někdo, kdo nám udělá 30 ks? :-)

Příspěvky: 45

Registrován: ned 15.3.2015, 18:28

Zbraň: 1911

Re: K: Sušilky (školní náboje) do 12ky brokovnice

Příspěvek od Morris_3nec » ned 09.8.2015, 22:08

No super :) :D Mě by asi i stačilo normálně zakroužit vystřelené nábojnice zakružovačkou, nacpat do nich nějaký sajrajt už si zvládnu sám. Bohužel nemám žádného známeho myslivce se zakružovačkou . . .

Příspěvky: 97

Registrován: stř 27.1.2010, 11:50

Zbraň: GLOCK 19

Re: K: Sušilky (školní náboje) do 12ky brokovnice

Příspěvek od vaclav » pát 14.8.2015, 21:16

Dobrý den

nechci tady spamovat tak se na mě prosím nezlobte... ale vzhledem k tomu, že jsem to nějakou dobu dělal tak jsem hodím základní problémy u cvičných brokových nábojů...

1.) Složité je jak do brokového náboje přidělat gumu místo zápalky... problém je v tom, že brokové náboje nemají zátravku (to znamená, že po vydělání vystřelené zápalky je tam jenom díra do nábojnice) a tak tu gumu není o co opřít.

2.) Musíte do té nábojnice něco nacpat.... Já jsem tam dával staré hadry, ale zase je tam problém, že pokud jich dáte málo tak se náboj lehce promáčkne a pokud moc tak to může dřít a nejde náboj zasunout do komory brokovnice.

3.) Používají se vystřelené nábojnice a je tam problém, že když jsem se to snažil zase zalisovat a udělat tam znovu "hvězdu" tak se to málo kdy dokonale povedlo a nevypadalo to většinou moc esteticky... Snažil jsem se pak na to lepit reflexní folii, aby náboj byl co nejlíp rozeznatelný od ostrého a aby to zakrylo tu nepovedenou hvězdu... ale byly s tím jenom problémy... ta reflexní folie tam taky moc nedržela...

Je to opravdu velmi časově náročné, hodně pracné a výsledek není valný... Když uděláte 10 nábojů a z toho Vám 2 nejdou do komory 4 drhnou a ostatní jsou škaredě zalisované tak z takové práce nemáte moc radost...
Navíc si musíte uvědomit, že náboj není moc odolný (je to jenom plast) a nějak dlouho nevydrží...

Tímto nechci někoho odrazovat spíše to píšu, aby jste věděli na co si dávat pozor...

Děkuji

Zpět na „Prodej / Koupě / Výměna“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz