Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Sport


Debata o pistolích GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 74

Registrován: pon 10.8.2015, 0:35

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od Magic » pon 10.8.2015, 20:50

Ja vim, ze jsem na Glock foru a trosku se to nyni smeruje spise k CZ 75, ale velkeho Glocka po aktualnich reakcich a to vc. uzivatelu zde to moc nevypada. Na druhou stranu musim rict, ze mne informovanost a zkusenosti i obecne snaha o pomoc tady hodne prijemne prekvapila.

Urcite velkeho Glocka ale na strelnici stejne jako ty CZ zkusim! Budu mit vlastni prakticke zkusenosti, bez toho bych zbran nenakupoval. Kdo vi, treba se stane zazrak a neco neocekavaneho, co zmeni muj nazor (a nebo taky ne).

Prozatimni duvody asi budou hlavne vaha (bude kopat) a miridla. Clovek, ktery to dokaze lepe srovnat by toho urcite nasel vice.

Btw. nemas ty cirou nahodou zamestnani jehoz hlavni cinnosti je prodavat Glocky, nebo to je vazne jenom tim forem? :D

Příspěvky: 44

Registrován: sob 14.1.2012, 9:30

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od KarelP » pon 10.8.2015, 20:56

2 Magic: Ptáš se na blbým foru. Tady se mířenka a CZ moc nenosí. :) To TSko zkus, myslím, že budeš překvapenej. A nenech se zviklat, mířenka je GRUND! (i když mě taky moc nebaví)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od S474N » pon 10.8.2015, 20:59

Ja jsem hlavne zvedavej, jak dlouho mu ta mirenka vydrzi *40* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 74

Registrován: pon 10.8.2015, 0:35

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od Magic » pon 10.8.2015, 21:02

Ja si myslim, ze i kdyz se tohle forum jmenuje Glock, tak obdivuji uz z principu ty, co si ho kupuji. Nespojuji to ted s plastakem, ale obecne jak jsem psal tim prehledem a snahou o pomoc. Daval jsem dotazy na zbranekvalitne a tam obcas nekdo odepsal ve stylu poptej se v okoli (to jsem uz delal). Na Strelectvi.cz jsem se zaregistroval, zaplatil poplatek a doted neporadil nikdo. Na Gunshop foru mi pro jistotu rovnou smazali vlakno at hledam (to jsem delal cely vikend a chtel jsem se ujistit). Co tim chci rict, ze MujGLOCK forum je 5*.

S474N
Pokud jde o mirenku, tak jsem na to taky zvedavy. Hlavne teda nevim jaka je a jak rychla je prestupna stanice na neco jako IPSC. Prinejhorsim pak bude 3 rucni zbran, to je zivot. Manzelka bude mit "radost".
Naposledy upravil(a) Magic dne pon 10.8.2015, 21:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od reddog » pon 10.8.2015, 21:03

Magic:
Za sebe naposled. Mas prachy - kup si cokoli, nebude te mrzet, ze prodas se ztratou, kdyz to nebude ono
Nemas prachy - zkousej co se nabidne a po opravdu dukladnem zkoumani si kup to, co te nejlepe oslovi.
Ty tady nehledas CO koupit, ale PROC koupit. A to proste narazis. Na foru se ptas a pak to konfrontujes s telefonickym doporucenim tebou uznavane kapacity. Co strelec, to individualita a osobni pristup k vlastnim preferencim.
Tva poznamka k te URL adrese je usmevna. Jsi tu chvili a presto si dovolis urazet ostatni. A neomlouva te to, zes tim reagoval na jedince, nikoli celek. Mas cerstve papiry a libi se ti IPSC. Ok. Pak se ptej sportovnich strelcu. Chces kombinovat IPSC a OZZM? Ok. Pak ti budou psat i lidi, kteri na IPSC nejezdi a staraji se o sebeobranu i bez IPSC. Kdyz mas tak dobre zname mezi sportovnimi strelci, kdyz jim muzes posilat dotazy na to co si koupit, tak pak absolutne nechapu, proc se stale jeste ptas "amateru" na "te URL" adrese :huh: .
Je mi osobne naprosto jedno, co si nakonec vyberes. Takovych jako ty je sest pulek. Osobne ti preji, abys mel opravdu jasno v tom co vlastne chces a nakonec byla tva volba tou nejlepsi. Stejne ti tak i preji, abys v pripade "spatne" volby vcas poznal ze je neco nedobre a umel ses se spatnou volbou rozloucit. Dale ti gratuluji k dobrym kontaktum ve streleckem svete a preji ti, abys umel vzdy dobrych rad spravne vyuzit ke svemu prospechu.
Timto koncim v tomto vlaknu.
Tomik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od Int1m1thy » pon 10.8.2015, 21:06

pokud myslis kopani pouze zpetny raz tak ano CZ bude mit mensi diky vetsi hmotnosti, ale pokud myslis zdvich hlavne tak glock ma vyhodu ze osa hlavne je niz tim padem mensi zdvich ;) Miridla si muzes na jakoukoliv zbran koupit jaky chces. A za cenu shadowa mas glocka vytunenyho podle toho jak budes chtit a jeste pouzdro a buh vi co :D

Opravdu ne... jenom sem retard co chce aby lidi za prachy kupovali to nejlepsi co de. Zvlast pokud jde o OZZM. Tim forem to taky neni uplne stejny veci sem ti psal na ZK.

Ano my jsme tady nejlepsi a nejdokolejsi... pochyboval si snad onas a tutom foru ? :D
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od S474N » pon 10.8.2015, 21:10

Magic: reknu ti to takhle, osobne se ridim heslem, co padlo v jednom ceskem filmu: "mam jednoduchy vkus, vzdy se spokojim jen s tim nejlepsim". Doma par kveru mam a vetsina jsou Glocky. Denne nosim opetovne Glock, sveruji mu svuj zivot a ma mou duveru. Jsem presvedcen, ze me nezklame ani po x desetitisicich vystrelech. Verim, ze takhle to ma vetsina tech, co ho ma.

Bez urazky, ale myslis si, ze jsme vsichni magori, co nevi co delaji, proc to delaji, atd.? A ze zrovna ty a nejakej zastydlej jouda ze strelnice (kterej zastydl v obdobi "jestli kver, tak jedine celokov") zrovna ted prijdete na neco prevratnyho, genialniho a vsem vytrete zrak s tim, ze si koupis naprostej zavodni special (do kteryho bych teda klidne taky sel, ale na mirenku neaspiruju), diky kterymu si vse vyresis?

A muj zaver? Klidne ho kup, alespon si ho osahas a potom ho od tebe v bazaru koupim za polovinu ceny *40* *3* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od Golani.Matkal » pon 10.8.2015, 21:15

Satane, to zní tak, jako kdyby denně visel Tvůj život na vlásku. Obdivuji Tvou odvahu, že vůbec vystrčíš nos z domu/bytu. Přiznám se, že být permanentně v ohrožení života jako Ty, který Glocku svěřuje svůj život, tak bych seděl na prdeli doma. Klobouk dolů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 74

Registrován: pon 10.8.2015, 0:35

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od Magic » pon 10.8.2015, 21:17

reddog:
Napsal jsem tu jednu zminku o telefonicke konzultaci, ktera mela navic stejny vysledek jako radila cast uzivatelu zde . Ty jsi si ted z me odpovedi neznamo proc vycucl jen tu cast s tel. konzultaci a te se drzis.

Jakou poznamku k URL adrese mas na mysli? Nejak mi unika, kterou myslis a koho bych ji mel urazet. Mozna jsi jen nepochopil muj pokus o vtip, resp. vsechno tomu nasvedcuje. Bylo to mysleno tak, ze jsem se ve vysledku dostal do stavu kdy na GlockForu zadam o pomoc jakou vybrat CZ a to mi prislo jako usmevny paradox.

Zadne zname mezi sportovnimi strelci nemam. Pouze jsem se dnes bavil s jednim clovekem, ktery mi drive v okoli radil, kde si udelat skoleni na ZP.

O tom, ze se ptam amateru jsi napsal jedine ty, ja jsem to slovo nezminil a ani bych si to z me pozice naprosteho zacatecnika nedovolil.

Jinak diky za prani i doporuceni na to, abych si byl jisty. V tomto se prave snazim pristupovat k vyberu systematicky. Tzn. urcim si na co chci zbran a pote ji vybiram, coz doufam je z tohoto vlakna videt a nekde neodbiham spatnym smerem.

Pokud jde o to hledani, tak skutecne mne zajima "CO" koupit. Snazim se pouze vybrat to nejlepsi a nejvhodnejsi pro dany ucel. Ja osobne mam se musim priznat problem si v dobe poledne na menu v restauraci vybrat ze 3 jidel a nejvetsi hruzu jsem pred i po zkouskach ZP mel z toho nasledneho vyberu, protoze se az moc dobre znam.

Tzn. ted resim zbran na mirenou strelbu (ano libi sem iIPSC - videl jsem s tim jedno video co tady kolega poslal). Oddelene od toho budu resit zbran na skryte noseni a obranu. Pusky do toho ted michat nebudu, tot vse. :D

Int1m1thy
Ano, myslim kopani jako zpetny raz v zavislosti na hmotnosti.

Vim, ze miridla si muzu na zbrani menit a ze Glock je na to vyborny. Psal jsem v tomto ohledu o vychozim stavu zbrane.

Ze zacatku jsem si rikal, ze chci Glocka a pak jak jsem prechazel na CZ uz jsem cekal spise, ze mne tu sezerete :lol: . Urcite ho ale zkusim (G17).

Vzhledem k ucelu jsem se prave dival a hlavne ptal, zda-li nekdo na mirenku pouziva Glocka a bylo mi receno, ze u sportovni strelby nikdo. To mne pak privedlo k tomu, ze na ochranu a skryte noseni bude zcela vhodny, protoze nevyhody napr. ve forme hmotnosti se obrati a zmeni na vyhody.

S474N
Myslim, ze zabihame uz zase nekam jinam, vim ze jsem na Glock foru. Jinak viz. vyse, abych se neopakoval. Je dost mozne, ze na skryte noseni u mne skonci taky.

Nechci obhajovat "joudu" ani merit kdo ma vetsi .... hlaven, ale on to podle meho taky myslel ve vztahu k hmotnosti a dalsim faktorum, ktere ja jako zacatecnik jeste uplne nemuzu posoudit.

Taky je dost mozne, ze CZ budu prodavat, ale to same muzu rict o Glocku a kterekoliv jine zbrani. Jedine, co vim jiste je ,ze za polovinu ceny bych ho nikdy neprodal :lol: .
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od S474N » pon 10.8.2015, 21:25

Golani.Matkal: ja nekde psal, ze muj zivot visi na vlasku? Mas opravdu zajimave projekce. Verim, ze sis to sam vyhodnotil spravne a zbran doplnujes i neprustrelnou vestou. A ten zbytek? Ten ti poresi MasterCard, teda spis Lexaurin... *45*

Magic: mozna mene tlachani na netu, mene vytezovani exutku a vice vytezovani lidi strilejicich ty zavody - ptat se jich, pujcovat, zkouset. Podle toho, co tu predvadis je mi uplne jasne, ze tvym favoritem zitra zas bude neco jineho :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 74

Registrován: pon 10.8.2015, 0:35

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od Magic » pon 10.8.2015, 21:28

S474N
Ja mam pocit, ze jsem vubec od puvodnich favoritu neodbehl.

Prisel jsem s dotazem na G17 - ten je vyskrtnut.

Zustal CZ75 Shadow a pribyl CZ 75 Tactical Sports, coz je vlastne duvod proc jsem se ptal na foru.

Jsem ale zvedavy, co bude mym favoritem hlavne potom ,co je vyzkousim, coz bohuzel nebude jeste zitra, ale nejdrive ve ctvrtek. :D

=====

Domnivam se, ze tady na tema vyber zbrane uz asi vylozene moc nevymyslime (novy model zbrane CZ75, nebo jiny vyrobce, apod.). Usuzuji podle miry off topicu a ze tu pak uz nic jako navrh nepadlo.

Na co teda se zeptam kazdy pouzivate krome skryteho noseni sveho Glocka (asi po tech vsech CZ muj prvni poradny dotaz na Glock foru)?

Mam na mysli kolik z vas teda s nim chodi na neco jako IPSC, nebo cokoliv jineho, nez-li mirena strelba na terc?

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od Golani.Matkal » pon 10.8.2015, 21:29

Magic, neber vše vážně... Pár týdnů pozorování Ti postačí, aby sis o zdejších "střelcích" udělal obrázek.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Pomoc s výběrem Glock 17 4 gen. vs CZ 75 Shadow

Příspěvek od Stepan » pon 10.8.2015, 21:37

Magic píše:Ja to chapu, ze to je asi z pohledu zkusenejsich vetsinou krok c. 2, ale pak bych ten krok c. 1 musel prodat a tak se ho snazim rovnou preskocit.
Myslím si, že je úplně zbytečné snažit se jako začátečník koupit si něco "napořád".
Zdá se mi rozumnější si jako první zbraň koupit něco univerzálnějšího a ne rovnou TS.

Kromě toho TS jako první zbraň tě toho nenaučí tolik jako nějaká normální zbraň s možná o něco horší spouští. Když se naučíš spouštět s DA chodem tak, abys nestrhával a trefoval se, tak už potom můžeš střílet z čehokoliv. Když se budeš učit na sportovním speciálu s vyladěnou SA spouští, tak se nenaučíš skoro nic.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od S474N » pon 10.8.2015, 21:43

Magic: docela by me zajimalo, co si predstavujes pod mirenou strelbou? Neco co delaji KVZ? Nebo EPP? Nebo co presne? IPSC je akcni strelba, ta s tim nema moc spolecneho.

Jaka je nejcastejsi soutez ve strelbe? Troufam si rici, ze v CR je to LOS:
:arrow: http://los.zbranekvalitne.cz/rocniky/2015/

Jed na nejaky LOS, divej se z ceho lidi strili, ptej se jich, proc zrovna z toho.

Proc neveris nam a nekomu, s kym ses bavil v realu ano? Tak se ptej vic v realu, nez virtualne *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od pitt » pon 10.8.2015, 21:47

Denne nosim opetovne Glock, sveruji mu svuj zivot a ma mou duveru.

tak vzhledem k tomu že svůj život svěřuješ jen a pouze Glocku a to ještě G42, tak tvůj život za moc nestojí :lol: :lol: :lol:

ale k tématu....v mém okolí osobně a dobře znám cca 20 lidí co Glocka různých modelů mají a odhaduji že z nich dohromady mají nastříleno přes 500tis. výstřelů a bez nějakých závad, vyjma závad vinou střeliva...ano nejčastěji vyduté nábojnice u přebíjených Limitů, občas se objeví neodpálený náboj kvůli špatné zápalce, ale většinou opětovný pokus je v pořádku. zatím žádný prasklý rám, vydrolená vývrt, špatně odhazované nábojnice, nic takovýho.

na mířenku bych asi fakt bral něco jinýho než glock,na obranu nic jinýho ovšem ne.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 74

Registrován: pon 10.8.2015, 0:35

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od Magic » pon 10.8.2015, 21:53

S474N
Pod mirenou strelbou si predstavuji klasickou pro nekoho nudnou strelbu na nehybny terc na xx m z kratke zbrane, s tim ze hodnoceny je nastrel. :lol:

Ja netvrdim, ze s tim ma IPSC strelba neco spolecneho, to jsem ani nikde nenapsal. Pouze jsem psal, ze se mi na zaklade videa, co tu poslal jeden uzivatel libi, tot vse.

Jinak ja se neptal vylozene jaka je nejcastejsi soutez ve strelbe - za info ale diky, urcite se na nekterou casem podivam. Zajimalo mne, kterou z nich se svymi Glocky tady ve zdejsim osazenstvu ti, kdo reagovali v tomto vlaknu delate. Kterou konkretne chodis ty S474N?

Ja se ani jinak s nikym v realu nebavil, to jsem tu taky nikde nepsal, resili jsme to po telefonu a ptal jsem se na jeho nazor na Glock 17 vs CZ 75 Shadow s moznosti si je vyzkouset. Ten byl takovy, ze 90% strelcu ve sportovni strelbe (ne tech co maji zbrane za 60k<) pouziva CZ75 Tactical Sports, ale ze Shadow je taky dobry.

Stepan
Ja si myslim, ze zadna zbran nebude alespon pro mne permanentni, pouze jsem nevidel duvod v tom si koupit nejaky "mix" pro noseni a strelbu a pak prechazet stejne na neco jineho. Chapu ale jak to myslis a diky za nazor.

pitt
Diky za potvrzeni toho, co si myslim. Presne to mam v planu, tedy uvidim jestli se rozhodnu pro noseni vzit ten Glock, ale urcite bude jeden z favoritu. To uz ale bude vyber druhe zbrane, tak jsem to tu nechtel taky michat.

Taky jsem vdecny za to kvalitativni ujisteni, tak budu o Glocku smyslet radeji jako o neco vice spolehlivem, nez-li predtim.

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od cipis » pon 10.8.2015, 21:55

Jakýkoliv teoretický výběr končí prvním ošaháním v ruce. Psal jsi, že hraješ airsoft, tak se ti tu už určitě stalo, jako všem ostatním. Něco si vybájíš a pak to chytneš a ejhle, je to jinak. Začneš střílet, a ejhle, je to ještě jinak. Proto je naprostá hloupost teď, kdy defacto ještě nemáš ani papíry, hledat tu ultimátní jedinou zbraň. Jestli máš potřebu teď hned nosit (aniž bys prošel více kurzy a měl dostatečnou praxi), tak si kup něco malého, hezkého, co se ti vleze pod běžně používané oblečení. Na střelnici s tím stejně střílet moc nebudeš, protože tě to po 50 ranách přestane bavit, takže potřebuješ ještě další, větší pistoli, nějakou, ze které budeš střílet násobně víc, aby ses něco naučil. A až tohle zvládneš, tak třeba zjistíš, že tě baví ta mířenka, tak si klidně ten mířenkářský speciál dokoupíš. No a mezi tím, jak budeš na těch střelnicích a kurzech, tak si ošaháš tunu jiných zbraní. A třeba to svoje všechno několikrát obměníš.
A ještě další věc - kup si prvně pušku, třeba samonabíjecí malorážku, s tou choď na střelnici, seznámíš se s lidmi, používáním zbraní atd., no a na základě toho si koupíš tu pistoli, která ti bude vyhovovat. Na základě vyzkoušení atd. Tím, že ze zbraně dáš pár zásobníků, tak nic nepoznáš, max. to, že ti to vůbec nesedí ...
Jo a když se bavíme o typech, mrkni třeba i na XDMko ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 74

Registrován: pon 10.8.2015, 0:35

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od Magic » pon 10.8.2015, 22:03

cipis:
Ja jsem ale nikde nepsal, ze hraji airsoft, protoze jsem ho nikdy nehral.

Pusku, nebo samopal mam v planu si koupit az po pistoli. Puvodne jsem to chtel udelat hned, ale asi tam dam nejaky odstup.

Jinak penize v tomto nejsou problem, takze nepotrebuji zadne docasne reseni na nauceni. Jinymi slovy stejne mam v planu si koupit jak pises neco na noseni a neco na strileni, tzn. 2 kratke.

Na XDM jsem se prave dival a vzhledove se mi libi. Muzu ho zkusit zaradit pak na strelnici mezi zkousene zbrane, diky za tip!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od kuba » pon 10.8.2015, 22:06

satan: viděl jsi někdy v poslední době kalendář IPSC, brokovejch závodů nebo KVZ závodů? když vidím tady na severu mířenkáře jak třeba za jeden vejkend si daj 3/4 závody sklidem tak bych netvrdil že nejčastější je los :)

pitt: glock toho sice snese hodně ale třeba můj už má taky něco málo závad, měněnej úderník po 60tisících. měněná pružinka spouště už asi dvakrát. teďka kolegovi po cca 15tisicích na 4gen. praskla pruzinka spouste. není to všespásná zbraň ten glock... (ale samozřejmě ji věřím nejvíc, mám jich taky pár, jen že se to taky musí servisovat jako každá věc)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Pomoc s výběrem G17 vs CZ75 Shadow vs CZ75 Tactical Spor

Příspěvek od pitt » pon 10.8.2015, 22:08

já nenapsal že je to spásná zbraň.............jen že já a moji známí ji považují za velice spolehlivou a ty zkušenosti to jen potvrzují

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz