Plzen - restaurace SaSa - omezeni vnaseni zbrani


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Plzen - restaurace SaSa - omezeni vnaseni zbrani

Příspěvek od reddog » stř 19.8.2015, 7:05

4mike píše:aneb další Pyrhovo vítězství sluníčkářů nad zdravým rozumem
at se mne to může či nemusí dotýkat taky si myslím, že majitel či nájemce má mít právo si určit "pravidla hry"
když se mi nelíbí, holt zvednu prostředník a jdu jinam,
kdybych provozoval ***** hospodu, tak bych tam taky nechtel strejce v montérkách a zahnojených holinách
Ty jeden formajku :mrgreen: , zvedat prostrednicek?? Vubec nejsi slunickovy 8-)
No a ja si s klidem dovedu predstavit omonterkovane strejce klidne ve spinavych holinkach, protoze kdyz mi budou delat dobreho ducha podniku a nebudou vadit ostatnim pravidelnym pohodarum, rozhodne pro mne budou prinosem. Problemem je trdlo, ktere by se stale snazilo vprdelit mezi stamgasty a nadto by si jeste myslelo, ze je neco extra. Tohle umi obcas v te obycejne hospode udelat "vitr". Nicmene "beznym" konzumentum a navstevnikum je to jedno, protoze to berou jako omacku a zpestreni sve navstevy v hospode a obcerstveni. Pohodovou atmosferu vytvareji pohodovi lide.

No a jestli se tady bavite treba o restauracich, tak jo, tam ty monterky vizazi asi ok nebudou. Ale kkti se tam vyskytuji stejne vydatne, jako kdekoli jinde. Zakaz nezakaz, nalepka nenalepka :wink:

K tomu honeni si trika - pokud si nekdo vubec potrebuje neco honit (a jednoznazne mam na mysli nyni ego), pak je s nim asi neco ne uplne v poradku. Treba by to chtelo jit vic do sebe a najit opet dusevni rovnovahu.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Plzen - restaurace SaSa - omezeni vnaseni zbrani

Příspěvek od john.hawk » stř 19.8.2015, 12:21

SaSa, mne se nelíbí že majitel nechce ozbrojené slušné lidi do podniku..tím že mám ZP je určitá deklarece nějakých hodnot ( morální kredit, čistej RT, žádné opakované přestupky v místě bydliště atd.)
Pan majitel na tyto hodnoty jako kašle a říká že mně v podniku nechce aniž by mně znal..
je to jeho špatné a chybné rozhodnutí. Pokud mu to někteří chtěli vysvětlit na FB, tak to pro jistotu smazal.. Hodnocení které dostal za nedostatek argumentů a nepoužívání mozku, si právem zasloužil.. No a nyní k hodnocení na FB ( on má právo mně v podniku nechtít, ikdyž mně nezná, a vlastně nemá racionální důvod mně tam nechtít) a já mám právo vyjádřit svůj názor na jeho provozovnu, neboť on tuto provozovnu provozuje pod svým jménem, na svoji odpovědnost..Akce vyvolá reakci..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Plzen - restaurace SaSa - omezeni vnaseni zbrani

Příspěvek od Int1m1thy » stř 19.8.2015, 12:50

ohhh pan maestro nahlasil asi kazdyho kdo tam napsal negativni recenzi, ted mi prislo popup okno od FB ze mam davat hodnoceni podle blablabla a ze sem to neudelal a ze pokud se to bude opakovat tak mi zablokuji ucet... jenom ja kreten sem to nevyscreenoval :D jinak na tu zpravu neslo reagovat :D

tuto :D
Obrázek
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Plzen - restaurace SaSa - omezeni vnaseni zbrani

Příspěvek od Int1m1thy » pát 21.8.2015, 10:35

G17gen4

Příspěvky: 65

Registrován: pát 04.5.2012, 10:26

Zbraň: makarov

Re: Plzen - restaurace SaSa - omezeni vnaseni zbrani

Příspěvek od traktorista » sob 22.8.2015, 10:58

http://zpravy.idnes.cz/diskriminace-det ... domaci_mlb tenhle pán svoji bitvu o tom kdo smí a nesmí do jeho provozovny chodit prohrál. A myslím si, že to byla chyba. Je to jeho provozovna a chce ji nějak vést. A ten samý metr bych uplatnil u SaSa - je to hloupé rozhodnutí, ale je to jejich rozhodnutí. Pokud mě nechtějí, hodně štěstí s jejich podnikatelským záměrem.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Plzen - restaurace SaSa - omezeni vnaseni zbrani

Příspěvek od S474N » sob 22.8.2015, 13:16

traktorista: mame tu nejaka nastavena pravidla. Ac s nimi clovek nemusi souhlasit, tak je stejne musi respektovat. V opacnem pripade necht nepodnika nebo si provozuje uzavreny klub.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Plzen - restaurace SaSa - omezeni vnaseni zbrani

Příspěvek od reddog » ned 23.8.2015, 9:16

traktorista:
Ano (vzdy se otrepu, kdyz to slovo stoji samostatne), nemusime tam chodit. A po tom co predvedli v diskuzi uz se na ne budu pri pripadnem prvnim osobnim kontaktu stejne divat jako na neduveryhodne (minimalne do doby, nez se pripadne zmeni muj nazor v dusledku zmeny jejich pristupu ke mne). A ano, muze za to jejich pokus o reklamu a sebepropagaci prave na FB, ktery byl nejen zde prezentovan. Jinak bych se o nich asi ani nedozvedel, jsou mimo muj bezny radius.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz