Brašna Maxpedition Fatboy Versipack


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Příspěvky: 138

Registrován: čtv 02.1.2014, 6:41

Bydliště: Pardubický kraj

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od jirka911 » pon 24.8.2015, 6:37

Mě se u COP občas stane, že se rozjedou zipy jako při otvírání a krásně to ukáže pažbu aniž bych o tom věděl... Když dám zipy do jakýkoliv jiný polohy než je na rychlotasení, tak vyndání pistole je na delší dobu a chce to spíš 2 ruce. Máte stejný problém?

Máte někdo doma fatboy a cop?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od S474N » pon 24.8.2015, 7:23

smajlik: tu zminovanou COP, prijde mi, ze ze vsech ma nejvic doresene detaily (kovove spony, taseni,...).

jirka911: sem tam se to rozjede cca 3cm na kazdou stranu, pazbicka rozhodne videt neni. Asi zalezi, jak moc to ma clovek narvany vecma, ze UI? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od smajlik » pon 24.8.2015, 9:47

Asi u mě opravdu vyhrává Maxpedition Fatboy Versipack. Prozatím nenosím každý den a brašnu chci více méně na přenos zbraní a munice na střelnici. Brašna není úplně malá a určitě ji můžu použít i na geocaching.

Takže poslední otázk - zelená nebo khaki? Raději bych ve finále khaki, ale mám strach, že se bude moc špinit.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od S474N » pon 24.8.2015, 10:08

Tak to je asi o volbe zbytku osaceni. Ja to mam vyreseno tak, ze ke svetlemu obleceni nosim piskovou COP, k tmavemu cernou. A taky zalezi asi na tom, jestli se s ni plazis kanalama nebo chodis na ulicich (ja spise to druhe *3*).

Jen pro zajimavost, takhle vypadala piskova po trech letech noseni. Ted je piskova zase uz "ochmatana", asi ji nafotim a dam vyprat.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: stř 28.7.2010, 12:14

Zbraň: G17 Gen3, G30 Gen4.1

Bydliště: Troppau

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od cherro » pon 24.8.2015, 10:33

Sitka, nošená denně, na Vánoce bude mít dva roky. Nepraná, jen sem tam vlhká houbička.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 138

Registrován: čtv 02.1.2014, 6:41

Bydliště: Pardubický kraj

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od jirka911 » pon 24.8.2015, 11:01

Tak to me nenapadlo zkusit vzit v tom jen glocka bez ostatnich veci. Asi na tom neco bude :-)

U toho fatboye praskla nekdy nekomu nejaka ta plastova spona? Kdyby to bylo spatny tak by to tam vyrobce asi necpal.

Příspěvky: 13

Registrován: pon 27.7.2015, 10:13

Zbraň: G 17 3.generace

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od Funo » úte 25.8.2015, 9:46

Já měl Fatboye několik let a nosil ho téměř denně. Mimo loupající se "pogumované" vrstvy v jedné z kapes na něho nemůžu říct křivé slovo... Pistoli jsem v něm tahal jen velmi málo, ale brašna byla téměř vždy nacpaná k prasknutí, takže testována byla dost a dost...Před časem jsem ji prodal a koupil si civilněji (a pro mé potřeby více vyhovující) brašnu Maxpedition Neatfreak - i do té lze vložit zbraň a má certifikaci NTOA. Mimo to mám ještě Maxpedition Falcon II a peněženku Spartan.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od smajlik » úte 25.8.2015, 12:43

Brašnu už jsem objednal a zítra má přijít. Jen jsem si ještě teď v popisu brašny všiml:

"Pouzdro na zbraň CCW není součástí brašny, objednává se samostatně (kód MX3501)"

http://www.armed.cz/ccw-pouzdro-na-zbra ... e/d-79654/

Tak přemýšlím, jestli ještě přiobjednat? Nějak nechápu, proč tam ten kus suchého zipu nemůže být v ceně.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od Bukowsky » úte 25.8.2015, 15:38

Smajlik: to je Maxpedition :wink: Buď do toho zainvestuješ a budeš na tom mít nášivku značky tuším za necelý litr, nebo si úplně to samé zamotáš z obyčejného tlustého suchého zipu - účel bude plnit stejně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od smajlik » úte 25.8.2015, 15:51

Já už to mám namyšlený. Mám doma Dastu, kterou nepoužívám. Vypářu z ní klip a nechám si zezadu našít suchý zip.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od reddog » úte 25.8.2015, 16:04

Nebo se stav do AS kseftu k obyc vecem a najdes to tam samostatne taky

Příspěvky: 35

Registrován: úte 25.8.2015, 11:45

Zbraň: CZ83, Ruger SP101

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od dfgdsster » stř 26.8.2015, 0:01

Tak originál CCW pouzdro do předmětné brašny mě vyšlo na necelé tři stovky (v obchodu, ne z druhé ruky), což v porovnání s cenou brašny už není až taková pálka. Zbraň v něm sedí bez hnutí.

Jinak, u základního Fatboye doporučuji odzkoušet, jak se vám do toho vleze zbraň a jak se vám z toho tasí. Mám nanejvýš středně velkou ruku a nosím v tom CZ83, čili spíše kompaktní pistoli, která se tam sama o sobě vlezla v pohodě - jen tasení byl kvůli malým vůlím té kapsy opravdu boj. Fyzicky to prostě šlo velmi špatně. Vyměnil jsem tedy klasického Fatboye za verzi Jumbo a výsledek je o moc lepší.

Typ Jumbo je se dá stáhnout skoro na velikost Fatboye, jsou-li hlavní kapsa a kapsa na láhev prázdné. Zároveň se v případě potřeby do Jumba vleze menší nákup/vybavení na střelnici/věci na výlet/..., což se o normálním Fatboy říci nedá.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od smajlik » stř 26.8.2015, 0:08

Díky za odpověď. Uvidím zítra, jak brašna dorazí. Popravdě mi Jumbo přijde hrozně velký, ale třeba změním názor. CCW pouzdro koupím určitě, ale bohužel není nikde dostupné a jsou dlouhé dodací lhůty :-/ .

Příspěvky: 35

Registrován: úte 25.8.2015, 11:45

Zbraň: CZ83, Ruger SP101

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od dfgdsster » stř 26.8.2015, 0:22

Z Jumba jsem měl stejné dojmy, ale když jsem viděl na živo Fatboye a reálně ho odzkoušel i se zbraní, tak Jumbo je tak akorát. Fatboy je na EDC užití bez doplnění batohem (nebo autem) poměrně malý. Jen ještě musím pořídit kompaktního Glocka, bo tahat se v brašně přes rameno s ocelovou pistolí a náhradním zásobníkem se časem trochu omrzí:-). Zvláště zádům.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od smajlik » čtv 27.8.2015, 10:04

Tak první dojmy z Fatboye super. Trošku mohl být delší pásek kolem břicha :lol: . Jinak mě trošku zarazil jezdící ramenní chránič, ale pak jsem pochopil, že průchozí je proto, protože pokud přehazuji brašnu dopředu, chránič drží pozici. Ona jak byla brašna bez věcí a lehká, tak mi ten chránič nedržel na ramenu. Jako super. Na střelnici a geocaching dobrý. Tak velikost mě překvapila. Čekal jsem ji vetší, ale je akorát.

Příspěvky: 35

Registrován: úte 25.8.2015, 11:45

Zbraň: CZ83, Ruger SP101

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od dfgdsster » čtv 27.8.2015, 10:49

Mně se tam právě věci na střelnici nevešly (sluchatka mam Peltor Bull's Eye III; brýle ESS Crosshair, které mají pro změnu velké pouzdro). Zkoušel jsi z toho už tasit pistoli?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od smajlik » čtv 27.8.2015, 11:06

Včera jsem vůbec nestíhal nic, takže jsem chvilku před spaním otevřel balík s brašnou.

V tomhle nosím svoje sluchátka Peltor SportTac http://www.armed.cz/dasta-pouzdro-na-st ... e/d-85961/ , ale fyzicky jsem to ještě nezkoušel. Dle mého názoru by s tím neměla mít ta šnerovací kapsa problém.

Tasení jsem ještě taky nezkoušel, jen jsem do zadní kapsy strčil ruku a prostor tam byl. Uvidíme. Každopádně dám vědět.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od smajlik » pát 28.8.2015, 22:40

dfgdsster píše:Mně se tam právě věci na střelnici nevešly (sluchatka mam Peltor Bull's Eye III; brýle ESS Crosshair, které mají pro změnu velké pouzdro). Zkoušel jsi z toho už tasit pistoli?
Sypu si popel na hlavu - ta brašna je fakt malá :woot: . Těžko odhadovat, když to člověk nemůže vyzkoušet. Jako ono by se to tam všechno "vešlo" (hrozně natěsno), ale to tasení je vážně strašný *257*.

Dneska odeslaná zpět k prodejci a v úterý mi snad dojde Jumbo. Sice olivově zelený, ale to už je mi jedno.

dfgdsstere, díky za nakopnutí k přemýšlení o té velikosti a způsobu využití Obrázek.

Příspěvky: 65

Registrován: ned 02.2.2014, 18:49

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od wagi » sob 29.8.2015, 16:27

chci se zeptat Maxpedition Sitka se mi celkem líbí ale , přes 3500 za ní nedám.... Nevíte někdo o stejný ´´ Číně´´ zkušenost mi velí koupit bágl tak do 700 životnost pár let a pak hned zas něco dalšího :))))


Případně jestly někdo cenově dostupnější, třeba miltec nedělá obšlehlý kopie ? :)

Díky za tip
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Brašna Maxpedition Fatboy Versipack

Příspěvek od smajlik » stř 02.9.2015, 9:22

Jumbo doma a konečně spokojenost. Sice olivově zelený, ale co už. Teď je ta velikost akorát. I s tím tasením je to výrazně lepší. U Fatboye jsem mel problém rychle nacpat ruku do prázdné zadní kapsy na zbraň-se zbraní to byl ještě větší problém. Jumbo má v tomhle směru rezervu.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz