Imigranti, uprchlíci a vše okolo


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Pařez » stř 26.8.2015, 20:10

Lidem dochází akorát tak kulový.Budou brblat v hospodě a pak se nechají jako ovečky sežrat.Těch 5-10 let je těžký optimismus..

EDIT: tenhle profil sedí na 90% vymaštěné evropské populace.S tím už se nic dělat nedá..

http://www.zvedavec.org/komentare/2015/ ... alistu.htm
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » stř 26.8.2015, 21:09

Co napsala Klára Samková:

Ráda bych se vyjádřila ke svému dnešnímu vystoupení v Událostech komentářích. Předesílám, že už dlouho jsme nebyla tak naštvaná a vytočená jako tam, kdy jsem musela skákat Michalovi Kocábovi do řeči, abych se vůbec dostala ke slovu - asi jsem měla hrát jenom roli užitečného blbečka, což naprosto odmítám.
A dále:
1) Tak zvaný redaktor na mě vytáhl, že jsme v roce 1997 řekla, že jsem tak znechucená poměry v této zemi, že kdybych zde neměla rodiče, uvažovala bych o emigraci. A teď prý bráním migrantům taky v imigraci. To si pan moderátor dovolil opravdu moc a má štěstí, že jsem nebyla duchapřítomnější a nevpálila jsme mu to ještě víc. Odejít ze země, kde se člověk narodil, a to LEGÁLNĚ, na vlastní náklady a s tím, že mne čeká nic než práce, do země jiné, je tedy něco opravu jiného než se protiprávně vedrat na území cizího státu a tam si diktovat podmínky, za kterých se ten stát musí o mne postarat. Co si to ten ubožák redaktor vůbec dovoluje?

2) Michal Kocáb, se kterým si tykám 25 let a přesto se trapně snažil hrát si "na vykačku" by se měl rozhodnout, jestli teda jsme nebo nejsme xenofobové. Na začátku jsme podle něj byli, na konci už ne...

3) Michal Kocáb by se měl naučit kromě xenofobie ještě jedno cizí slovo, a tím je "appeasement". A zjistit, že obsah toho slova nefunguje...

4) Pan Michal Kocáb by si měl vzít doučování od své bývalé ženy Marshi v amerických dějinách. Možná by mu připomenula, že vojenská obrana Filipín byla kvůli naprosto šílené členitosti pobřeží také považována za naprosto nemožnou... a to až do doby než přišel Douglas MacArthur a (ačkoliv nebyl členem ANO) prostě to vyřešil. Problém Evropské Unie je, že takového generála nemá. Proto hořekuje, že co máme dělat...

5) Slavná Schengenská dohoda je pohádka o pejskovi a kočičce jak vařili dort. Není schopna plnit svou faktickou roli, tedy je BEZOBSAŽNÁ. Proč setrvávat v bezopsažné nefungující smlouvě, která nás jen poškozuje?

6) Michal Kcáb řekl, že kdyby se rozložil Schengen, že to bude konec Evropské unie. Tak zaprvé to není pravda. Na příklad Británie je členemEU a není členemSchengenu. A zadruhé EVROPSKÁ UNIE UŽ SKONČILA! Země či jakýkoliv státní útvar, který není schopen exekuovat svou vlastní legislativu, už ztratil zásadní atribut své sátnosti. Je to stejné, jak když v říší Západořímské ještě ve 4. století zasedal Senát... taky toho fakt HODNĚ a efektivně vyřešil..

7) Michal KOcáb již dokonale zničil řešení romského problému, když šéfem Agentury pro sociální začleňování jmenoval přes odpor VŠECH Romů, kteří byli v poráadním orgánu vlády, ředitelem této Agentury Martina Šimáčka, protože měl "praxi v pro-romských projektech" a odmítnul dva vysokoškolsky vzdělané Romy, kteří e o tuto funkci ucházeli, s tím, že nenmají s pro-romskými aktivitami dostatek zkušeností... Výsledky jeho romské politky byly a jsou katastrofální - tak teď přesedlalna migranty...

8) Už po pořadu jsem se na chodbě Michala Kocába zeptala, jestli skutečně mu tak schází znalosti historie, nebo si to opravdu myslí, co říká anebo ještli to hraje. Uchechtnul se (asi považoval svou odpověď a vtip) a řekl, že to hraje. Tak já se jej teď ptám: A KDO TĚ, MICHALE, ZA TEN HERECKÝ VÝKON PLATÍ???
G17gen4

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Pařez » stř 26.8.2015, 21:20

Dovolím si odpovědět za něj.Platí ho:
http://czech.prague.usembassy.gov
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od cover72 » stř 26.8.2015, 23:15

Intimithy: bulíky ti nikdo na nos nevěší, ale musíš číst pozorně. Po moři totiž do Evropy připluje jen část uprchlíků: další, zejména ilegální migranti z Balkánu, přijdou po souši.

Jinak jsem pro vás udělal přehlednou tabulku, aby se to nepletlo:

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » stř 26.8.2015, 23:35

je mi nak fuck v tutej dobe jestli je to imigrant nebo uprchlik... :bomb:
G17gen4

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Carloss » čtv 27.8.2015, 0:35

cover72 píše:Intimithy: bulíky ti nikdo na nos nevěší, ale musíš číst pozorně. Po moři totiž do Evropy připluje jen část uprchlíků: další, zejména ilegální migranti z Balkánu, přijdou po souši.
Bulíky nám na nos věší naši ústavní představitelé podporovaní masmédii... A všichni dohromady jsou poplatní době a těm, kterým lezou do zadku. A zrovna Ty, si myslím, že právě tohle víš moc dobře.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od reddog » čtv 27.8.2015, 6:27

Pokud zradci naroda prestanou sosat dotacni cecik (vyschne zdroj nebo utahneme kohoutek), zacnou hledat jiny. Protoze tyhle existence uz nikdy poctive pracovat nebudou. A takoveto individua budou nam, pracujicim, diktovat co si mame za nase penize myslet.

Zmrdi si udelali byznys na reseni "romske problematiky". Ale tady zadny problem s romy neni. Tady existuje problem s prace se stitici casti obyvatelstva, ktera jiz velice dlouhou dobu plodi jen dalsi nepracujici a predava jim povedomi o tom, kterach zneuzivat socialni "dobrosrdecnost" nasi spolecne republiky a aby je dotacni paraziti mohli lepe identifikovat (a presneji smerovat sve pozadavky na dotace), tak si rasisticky vybrali prave romy. No, a ted konecne tem arcizmrdum docvaklo, ze na tzv imigrantech (nelegalnich, fanaticky vyznavajicich svou viru na ukor hostitelske zeme, v drtive vetsine ekonomickych migrantu) "vydelaji" vic.

Cekam, co zacne plodit dalsi "genius" ve vlade - Dienstbier. Vlastne necekam.

Příspěvky: 65

Registrován: pát 04.5.2012, 10:26

Zbraň: makarov

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od traktorista » čtv 27.8.2015, 9:01

Jakub R"žička na to káp! A těch lajků! :mrgreen:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » pát 28.8.2015, 10:49

Ministr vnitra: Migrace není důvodem pro znovuzavedení ochrany českých hranic.

Zdůvodnění je prosté: neexistuje závažná hrozba pro veřejný pořádek nebo vnitřní bezpečnost v České republice. Česko neprovádí monitoring na hranicích, pouze tzv. "cílené" kontroly.


http://www.securitymagazin.cz/legislati ... 46244.html


Obrázek


**********************************************************************
Režisér Renč: Nejsou to uprchlíci. Je to koordinovaná muslimská invaze a pokus o dobytí Evropy. A my jim za to ještě zaplatíme


http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro ... ime-396685
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » stř 02.9.2015, 15:09

To jsou utečenci, ne teroristi
Obrázek
G17gen4

Příspěvky: 33

Registrován: úte 25.8.2015, 19:29

Zbraň: glock

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od posel » stř 02.9.2015, 19:14

Kdyby moře střežíly Rusové nebylyby žádné problémy s imigranty. U Somálska rychle zatočily s piráty! :oops:

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Pařez » stř 02.9.2015, 20:09

Poprask v USA. Někteří Američané zakládají zóny, kam mají muslimové zákaz vstupu

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... upu-397594

:D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 03.9.2015, 0:09

Úlovok, ktorý Európu neupokojí: Utečencom našli v mobiloch propagačné videá teroristov z IS



http://www.topky.sk/cl/1000791/1495877/ ... istov-z-IS
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od jry2000 » čtv 03.9.2015, 8:10

Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 33

Registrován: úte 25.8.2015, 19:29

Zbraň: glock

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od posel » čtv 03.9.2015, 10:24

Ale to snad už mohly vědět vládní činitelé Evropské unie že je to jedinečná příležitost pro IS,aby tu poslali své lidi a pak se budou divit a říkat,kdo to mohl vědět. :bomb:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 03.9.2015, 12:17

tak jelikoz tam sedi kreteni tak jim to urcite opravdu nedochazi... a zapominas na jednu vec... I KDYBY TO MELO ZACHRANIT JEDNOHO UPRCHLIKA !!!

BTW: nekde nekdo rikal ze IS neni stat, ze je to jenom par tisic nakych barbaru kteri nas nemuzou v zadnym pripade ohrozit ;)
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od reddog » čtv 03.9.2015, 12:56

neco vam povim. Jsem rad, ze jsem se narodil v dobe, ve ktere jeste zadne mesity v mem rodnem meste nebyly (tedy nevim o opaku). Protoze jak to ted tak vidim, budou minarety bud nasim panelakum konkurovat, nebo pujdou kralikarny k zemi. Tedy alespon nekde.
V duchu vsak pevne verim, ze v evropanech zvitezi zdravy rozum a uvedomeni si vlastni historie. Za mne radeji kostel a nedelni zvony, nez hulakajici fanatik.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od john.hawk » čtv 03.9.2015, 14:32

jen aby to uvědomnění nebylo se zbraní v ruce někde v lese.
Mám info od kolegy z Cizinecké služby : do tří týdnů jen naplněna ofiko kapacita zařízení v ČR, pokud se neotevře nějaké další středisko, Němci zavřou hranice a bude šmitec..horda pracovitejch mladíků uvíznou v našem vnitrozemí a pak přijde zima.. a noci zde bývají chladné..čas na neprůstřelné vesty..

Příspěvky: 33

Registrován: úte 25.8.2015, 19:29

Zbraň: glock

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od posel » čtv 03.9.2015, 15:27

To abych přikoupil pár beden nábojů dokud jsou. Až to tu ti maníci začnou ve jménu Aláha řešit tak at vydržím. jak říkám je lepší být dobře zavřenej,než být dobře mrtvej! :D :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

Příspěvek od reddog » čtv 03.9.2015, 16:47

Posel:
Zavreny budes ale uz i mezi vyznavaci Allaha. Ono jich tam totiz bude take absolutne pribyvat, s nastupujicim zvysenym poctem vyskytu "pracovitych" mladiku (pardon utecencu) a oni uz ti tam zvednou moralku a obohati ti multikulti znalosti.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz