18.08.2006 - AVIM - patecni dychanek


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 18.8.2006, 11:10

No, pravda, to jednani je takovy "syrovy s strohy", ale je to (ac takhle polozena) jedina otazka, ktera dava vecnej smysl.
Takze:
"jdu si zastrilet, tady je ZP a PZ"
"a ode me potrebujete co?" (chapu dvojsmyslnost ty vety, ze to taky muze znamenat "co me tim obtezujes", v tomto pripade to ale znamena, co k tomu od nej potrebujes)
"terc EPP, a brejle. Sluchatka mam vlastni"

- dostanes terc a brejle a muzes jit strilet :-)

Ja mam spis vecnej problem s chronickym nedostatkem zaslepek na stavech, ovsem za pultem je vzdycky bez problemu dostanu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pát 18.8.2006, 11:17

Jasný. Já z toho řídký sraní nemám. Jen se tam tolik netěším jako na ostatní střelnice. Tam s obsluhou pokecám co je novýho, z čeho jsem střílel já, z čeho oni. Není to jen o tom ždímat zisk. Úplně nejlepší prodejnu zbraní a střelnici co jsem zažil je Seciruty-arms v Turnově. Má to tam nějakej pan Jiránek. Ochotně poradí i když od něj nic nekoupíš. A je to strašně příjemnej pán.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » pát 18.8.2006, 11:21

Nezbývá, než souhlasit. Jen jsem nevěděl, že tam má i střelnici, ale je to bourák, starší chlapík, ale opravdu příjemnej.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pát 18.8.2006, 11:32

Strink1: Má, dole ve "sklepě" :lol: Já jsem Liberečák. Sice pracuju mimo, ale když jedu kolem Turnova, tak u něj koupím munici. Má tam spousta zbraní. Vždycky si s nějakou pohraju a pokecáme co a jak.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » pát 18.8.2006, 12:27

Něco na těch vašich názorech na AVIM bude. Taky se tam necítím úplně nejlíp. Chápu že jim tam opravdu neděláme žádnej velkej "kšeft" ale zase na druhou stranu tam ty naše dýchánky přilákají spoustu dalších lidí a možná by si toho mohli více vážit. Na jiných střelnicích to je opravdu o dost "familiérnější". Navštěvuju nejčastěji ještě dvě střelnice u Prahy, a to sice střelnici v Čestlicích (Průhonicích), kde si vždycky dobře pokecám s obsluhou a majitelem a nikdy nemám pocit že je obtěžuju a druhá střelnice je převážně broková, i když mají také venkovní val na krátké zbraně, v Byšicích. Tam je úplně nejlíp, super dřevěná klubovna a personál se kterým můžeš žvatlat úplně o všem a ještě k tomu dostaneš výbornej guláš nebo pečínku z něčeho čerstvě trefenýho. Jo tam je to zážitek jak pro duši tak i pro žaludek střelce :lol: .
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pát 18.8.2006, 12:27

Tak to já tam raději ani nepolezu, páč kdyby na mě takhle vyjel tak by to špatně dopadlo ( nesnášim arogantní sráče)


VRAŽKOV FOREVER :wink:
Naposledy upravil(a) para dne pát 18.8.2006, 12:31, celkem upraveno 1 x.
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » pát 18.8.2006, 12:30

para: Klid chlape, mi tam taky nechodíme zrovna kvůli téhle střelnici, ale kvůli kamarádům se kterýma kecáme. To ostatní se dá přežít 8) .
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pát 18.8.2006, 12:37

Moje "domovská" střelnice je ve Vražkově tam to nemá chybu, staraj se tam o tebe jak o vlastního a je buřt jestli tam vystřílíš 50 nebo 500 kusů, prostě pohoda :D
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pát 18.8.2006, 13:04

Ono totiž taky z těch lidí co tam na pátek přijdou mnozí ani nejdou střílet, pár si jich dá limonádu nebo kafe a jídlo si objednaj z restaurace. Takže žádnej extra kšeft :D Ale přívětivější by mnohdy být mohli.. beru to jako daň za dobrou dostupnost :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 18.8.2006, 13:31

No já na Avim nejdu protože jsem v práci,ale co obsluha na to ???
Mariána nepředěláte tak nebo tak a s Jirkou se dá v pohodě pokecat a je slušnej,takže já tam chdím docela rád.Jínak když si tam tak v průměru co tak pozoruju každej dá kafe 3x nějaký to nealko 2-3x tak jste tam za palici cca 200Kč a to zrovna není málo když veznete v potazže se nás tam sejde cca 5-15lidí to je docela slušnej odpolední obrat na to že ten bar je jen vedlejší produkt??
Jirka-sten. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » pát 18.8.2006, 13:34

provarenec píše:Strink1: Má, dole ve "sklepě" :lol: Já jsem Liberečák. Sice pracuju mimo, ale když jedu kolem Turnova, tak u něj koupím munici. Má tam spousta zbraní. Vždycky si s nějakou pohraju a pokecáme co a jak.
Je ta střelnice volně dostupná, nebo je to jen pro "soukromé" účely? Je to sice dál, ale za to, jak se ten pán chová tam klidně budu jezdit ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » sob 19.8.2006, 13:10

Já jsem tam sice střílel jen když jsem si kupoval bouchačku, ale myslím, že je veřejná. Jinak zboží na výběr co se týče zbraní je srovnatelný s Brymovou v Praze. Určitě se tam stav. Ten chlapík má vynikající jméno od Liberce až po Boleslav...
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz