Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » pon 21.9.2015, 11:50

Zdravíčko. Zrovna mám v životě první průšvih. A týka se to zbrojního průkazu. Dostal jsem od policie výzvu k posudku o zdravotní způsobilosti. Nebojte se nikoho jsem nepřepadl ani jinak jsem se jinak neprovinil na zákoně, vlastně zbraně se to ani netýká. Problém je, že doktorka mě poslala k psychiatrovi. Konkretně pán Mikeš z Nového Jičína. A ten mě bohužel nevezme bez psychologického vyšetření a výsledku. Sestřička mi dala kontakt na jednu paní doktorku ale ta to nedělá na zbrojní průkaz. Bohužel ta také nezná žádného doktora. Poradila mi najít někoho na internetu. Neznáte nějakého psychologa co by mi udělal vyšetření? Podmínka je, aby to bylo někde na Moravě.

Příspěvky: 4

Registrován: stř 17.10.2012, 11:47

Zbraň: zatím 9ks

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od kifu » pon 21.9.2015, 13:13

Teda nejsem si uplne jisty, ja mel podobny maler, ale trochu usmevny. Meli jsme doma manzelskou krizi, chodili jsme i do poradny a kdyz mi roba rekla ze se chce rozvest, tak jsem placl, ze se radsi zastrelim :crazy: A uz jsem mel najednou u ucha manzelcin mobil s vyjednavacem a u baraku policii i sanitku, dovezli me do spitalu, kde mi dali fouknout, pokecal jsem si doktorem a sanitaky a kdyz mam ten zbrojak, tak ze me pro jistotu hodi na psychiatrii. Tam jsem primarovi rekl cely rodinny pribeh, ten mi napsal posudek, ze jsem OK, ale manzelka asi uplne ne, a popral mi, at mi to dobre dopadne. Pak si me vyzvedli kluci chlupati, kteri mi mezitm zajistili zbrane ( vsechny jsem mel zamknute) sepsali jsme to a vezli me domu. Jeden z nich mi poradil z vlastni zkusenosti jak na manzelku ( vyser se na ni, nevsimej si ji a cekej, treba ji to prejde a jsem mu za to vdecny). Za dva dny mi volali, at si zajdu za obvodakem pro zdravotni zpusobilost a hura pro zbrane. O tom ze je mam doma, jsem manzelce radsi nerekl. Teda zjistila to po ctrnacti dnech od kamarada a zacala vysilovat. Tak jsem je radsi odvezl do uschovy

Takze obehni libovolne psychouse a pak k obvodakovi. Ten vydava posudek na zaklade lekarskych zprav
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 21.9.2015, 13:24, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » pon 21.9.2015, 23:17

Můj je spíše odstrašujici. Ve zkratce. Opil jsem se ( podotýkám, že jsem abstinent, k pití jsem byl přemluven, a zbraň jsem u sebe neměl ). Bohužel co se stalo potom si vůbec nepamatuji. Probudil jsem se před barákem, a kolem mě policajti a sanitka, mysleli si, že mě někdo přepadl, a nevím jak, ale nějak jsem si usoudil do hlavy, že mě asi fakt přepadli a měl jsem u sebe prázdné pouzdro od zbraně. Řekl jsem prý, (to si nepamatuji), že mi vzali zbraň. Pak jsem cosi plantal (fakt si to nepamatuji a stydím se za to). Tak mě odvezli do nemocnice, tam mi udělali vyšetření, a pak jeli policisté ke mě domů. Tam našli zbraň u mě doma zajištěnou, tak mi ji pro případ abych si něco neudělal vzali. Nakonec mi poslali, že mám donést lékařskou zprávu. Jsem optimista a věřím, že ji dostanu zpátky, trochu se bojím pacifistických doktorů, ale to se uvidí. Problém je, že má doktorka mě posílá k psychiatrovi a ten mě zase posílá k psychologovi. Takže se mi to dost protáhne. Na ceně mi nezáleží, udělal jsem chybu a jsem připraveny i za ní zaplatit tím, že o zbraň (úplně nový glock (150 výstřelu)) a zbroják přijdu. Ale já jsem optimista, a věřím, že to mám v hlavě v pořádku a nejsem skrytý blázen.

Tímto bych se chtěl Vaší komunitě omluvit za můj průšvih, a za to, že jsem pošpinil dobré jméno střelců, a svatosvatě slibuji, že už nikdy pít nebudu, a ať to dopadne jak chce, začnu pomáhat městu od sběru injekčních stříkaček od narkomanů, až po darování krve. Považuji se za slušného občana (věřte, že i sousedi se divili co se mi stalo, měli mě za hodného kluka co otevírá dveře dámám a pomáhá jim s nákupem), a tohle je můj úplně první průšvih za svůj život. Hodně lidí mi říká, že každý si musí projít nějakým průšvihem, ale obešel bych se bez něho.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Nikdo » pon 21.9.2015, 23:42

XMike: hlavně ať Ti to dobře dopadne. Sorry, ale ten tvůj podpis (Molon Labe) se pod tou Tvou historkou vyjímá :mrgreen: Už si přišli :mrgreen:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od U.I. » úte 22.9.2015, 0:56

Držíme palce ;) ale za blbost se platí - mě teď čeká první prodloužení zbrojáku u nové praktické - taky mám vítr aby mě nikam neposílala- né že by k tomu měla důvod...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od pitt » úte 22.9.2015, 7:13

Resenim neni nepit vubec- to se muze opakovat co se ti uz jednou stalo. Resenim je naopak pit pravidelne a y sis zvykl:-):-):-)

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od hermenet » úte 22.9.2015, 9:14

Tak tak, je potřeba se propít k sebepoznání a to je cesta dlouhá a někdy trnitá. :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od smajlik » úte 22.9.2015, 11:42

XMike píše:a měl jsem u sebe prázdné pouzdro od zbraně.
Proč jsi měl u sebe to pouzdro :D ?

Tvoji situaci ti rozhodně nezávidím, ale taky zkouším pochopit reakce policie. Prostě jsou teď víc opatrní a asi bych se na jejich místě choval stejně. Ještě když jsi jim řekl, že ti asi pistoli někdo vzal :D . Asi by o sobě člověk neměl pochybovat. Pokud jsi normální (a já nemám důvod si myslet, že to tak není), tak si prostě projdeš pár doktorama a vše bude jak bylo.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » úte 22.9.2015, 11:50

Pouzdro jsem měl z důvodu, že mám fobus s průvlekem na opasek, a můj opasek je o par mm širší než to pouzdro, takže když ho nasazuji a sundávám, opasek se dost poškozuje, takže ho tam mám pořád. A policii chápu, a vůbec nic proti ním nic nemám. Naopak bych se velice rád stal policistou. A neodradí mě ani tato dosti velká skvrna. I když kvůli ní můžu mít problém se tam dostat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 165

Registrován: stř 01.10.2014, 18:14

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od smajlik » úte 22.9.2015, 11:56

Já to mám takhle s kydexem. Pásek mám 50 mm a venkovní pouzdro je taky na 50 mm, ale jde to tedy dost špatně dolů. Takže sundám spony na opasku a celý opasek i s pouzdrem vyvleču, uklidím a beru si jiný opasek bez pouzdra.

Ice

Příspěvky: 28

Registrován: pon 16.3.2015, 13:54

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Ice » stř 23.9.2015, 16:14

Trochu OP, ale není řešení a od věci se stát členem LEXu a pak mít od nich i právní ochranu a rady? Určitě stojí za zvážení.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od daveG17 » stř 23.9.2015, 16:55

Zkus uživatele Jericho na střelectví. Je to psycholog a se zbrojákem, dobrá kombinace. Je někde od Olomouce nebo přímo z Olomouce, co si pamatuju.
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od S474N » stř 23.9.2015, 17:07

Ice: LEX uz poskytuje pravni ochranu? *9*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od reddog » stř 23.9.2015, 17:13

Taky se pridam s dotazem.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Pařez » stř 23.9.2015, 17:25

No jo,Satan a reddog,známá dvojka co se hledala až se našla :lol: :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od S474N » stř 23.9.2015, 17:31

Pařez: uplne jak Šlajs a Tuček! *88* *3* *40* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od reddog » stř 23.9.2015, 17:43

No co uz :wink: . My se za to nestydime. Konec koncu je tady hodne lidi, kteri nas znaji osobne, nekteri dokonce dobre a nekteri (Svete div se) jsou dokonce velmi dobrymi kamarady :mrgreen: .

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Pařez » stř 23.9.2015, 18:04

Tož však to bylo myšléno enem v dobrém :D Když jsem viděl vaše dva příspěvky hnedle po sobě,tak jsem nemohl odolat :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od havran » čtv 24.9.2015, 14:10

Pařez: a kde jsou k tomu nějaký linky ty internetovej brepto
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » pon 05.10.2015, 18:00

Zdravíčko. To jsem opět já. Dnes po mnoha telefonátech, a e-mailech jsem dostal kontakt pouze na jednu doktorku, která ale není psycholog. Navíc má vypnutý telefon. Chtěl bych Vás požádat o pomoc. :( Zjistil jsem, že v Ostravě by snad mohl nějaký psychiatr být, sehnal jsem pár čísel a zítra kolem poledne jim všem budu volat. ( pro zajímavost jsem už kontaktoval 9 PhDr a žádný nezná ani jednoho který by to dělal na zbrojní průkaz) Dnes jsem rozeslal pár e-mailu, do různých nemocnic, střelnic dokonce i škol, ale neočekávám, že mi dnes už odpoví. A teď už nevím co mám dělat tak zkouším cokoliv. Dokonce jsem se i registroval na střelectví a zaplatil poplatek, i psal uživateli Jericho na střelectví jak mi tu radil jeden uživatel.

Nevíte jak to u toho psychologa bude probíhat? A do kdy po mě policisté budou chtít to lékařské potvrzení? v dopise mi psali, že do jednoho měsíce bych ho měl odevzdat, ovšem u psychiatra jsem objednaný 5 dní po termínu. Volal jsem jim, hned jakmile jsem se to dozvěděl a policista mi řekl, že to nebude problém, a že je rád že jsem se ozval a dál mu to vědět. A že kdyby se to opozdilo, mám mu zase dát vědět. Ale nevím, do kdy je maximum? Chtěl bych to samozřejmě vyřídit co nejdříve, ale jsem závislý na doktorech jak mě objednají. S těmito problémy se setkávám poprvé a nikdy jsem nic podobného neřešil.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz