VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Starosta » pát 25.9.2015, 14:12

Int1m1thy píše:to ze nejezdi jak blba ovce neznamena ze je idiot... chapu ze v dobe kdy je jakakoliv odchylka od ,,ovciho normalu´´ odsuzovana, tak pro vetsinu neridicu ridi jako idiot...
Nepsal jsem, že je idiot, ale že tak jezdí.
Jestliže je jízda s menší agresí podle Tebe jízdou "blbé ovce", pak ok. Každý máme jiný styl.
Pokud je podle Tebe pro většinu neřidičů idiot, znamená to, že jsem neřidič, když říkám, že řídí jako idiot? Nebo co jsi tím myslel?

Podle mě prostě tyhle debilní situace sám vyvolává a pak se diví a nadává. Pokud Ti přijde, že mu to přemýšlí, tak nevidím, kdes na to přišel. Já v těch videích viděl někoho, kdo prasí a vyvolává krizovky.

Ono "umí řídit" totiž v provozu neznamená jen točit kolečkem, udržet se na silnici a nebýt účastníkem žádné nehody.

Nejsem moralista, každý ať si jezdí jak chce - dokud jde o jeho kejhák a plechy, mně to nechává chladným.
Ale když se mi někdo ve městě v osmdesáti přiřítí za prdel, když není kam uhnout, objíždí mě zprava přes zebrovanej pruh, vybrzdí mě, nebo dělá podobný kraviny, nemám potřebu ho ani vychovávat, ani být v jeho blízkosti.
A už vůbec bych k tomu kreténovi v případě konfliktu nevystupoval, protože bych ho asi musel dokopat, ohrozil-li by mě nebo rodinu.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Int1m1thy » pát 25.9.2015, 14:55

Roughboy: pokud nejsem schopnej psychicky vystat porod ditete a nove narozene dite tak at jedou taxikem nebo s nekym, presne tohle sem zazil ze manik misto rizeni cumel jak mu stara koji haranta... jinak nemluvim o prvnim hlavnim videu ale reaguju na to druhy co sem nekdo postoval...
PS: najeto mam nekde mezi 300-400tkm aby sis nemyslel ze sem svatecny jezdec na 23 let to neni spatny bych rek

dalsi vec prekroceni povoleny rychlosti vozidla A neznamena zbaveni povinosti dat prednost vozidlem B jak uz nekolikrat bylo vyrceno NS... pouze v par pripadech kdy rychlost byla takova ze opravdu vozidlo neslo videt byl vyrcen opak. A je na to i metodicky pokyn u dopravky, proste nedani prednosti je nedani prednosti.

Jak on vyvolava krizovky ? to ze mu nekdo neda prednost tak muze on za tu situaci ?
A ted s tou feldou, co kdyz on vezl neco nebo nekoho a nemohl brzdit na plno tak to vzal pres tu zastavku...
G17gen4

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Carloss » pát 25.9.2015, 15:08

"řidič smí jet tjen tak rychle, aby mohl bezpečně zastavit na vzdálenost, na jakou má rozhled". Takže žádný, že to vezmu přes zastávku. Měl jet prostě pomaleji.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Int1m1thy » pát 25.9.2015, 15:33

carloss s tutim ale moc neuspejes pokud nedas prednost... sam sem takhle boural ;) a ejhle smula mel dat prednost... dokonce to mas i z verdiktu NS nakej motorkar vs manik co vyjizdel z lesa...
G17gen4

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Carloss » pát 25.9.2015, 18:05

Já ale nemluvim o přednosti, ale o brždění, potažmo rychlosti a jízdě zastávkou... Tvá poslední věta.

Jinak to, že máš najeto půl mega km ještě neznamená, že umíš jezdit v provozu. Možná umíš ovládat auto. I to je u někoho po 10 km, u jiného nepomůže ani milion. A s ježděním je to stejné... Komu není s hůry dáno... nepomůže ani věk...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Rough boy » pát 25.9.2015, 19:06

Inthimithy: můžu jen ze zvědavosti vědět, u čeho a s čím jezdíš? Pokud hmed od 18ti, tak je to přes 70tis. Km ročně, to je opravdu dost. Nebo aspoň na moje poměry, já jako dealer dával kdysi tak do 50tis. ročně. Ale jezdil jsem jen po ČR a žádné dálnice, jen okresky.

Příspěvky: 138

Registrován: čtv 02.1.2014, 6:41

Bydliště: Pardubický kraj

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od jirka911 » pát 25.9.2015, 19:29

Podle toho druhýho videa je můj názor na něj, že to je obyčejnej blbec, kterých na silnicích potkávám každý den hodně. Jezdím v průměru 300km každý den a ty co by měli odevzdat řidičák vídám jak v situacích kdy podjíždí náklaďák odstavným pruhem, předjíždí před horizontem, do pravotočivý zatáčky, před přechodem atd... tak i ty co jen vidí modrej maják šlápnou na brzdu, i když je sanitka v protisměru kde má vlastní celej pruh volnej a je kilometr daleko a on z ničeho nic zastaví, nebo když v protisměru vyjede auto ve svým pruhu a on hned přibrzdí nebo když přijíždí na semafor, kde svítí zelená a on začne brzdit a skoro zastaví, jen aby byl připravenej zastavit kdyby tam skočila oranžová. O jízdě v levým pruhu mimo obec nebo o zipu nemá cenu se ani bavit, protože to češi nezvládaj.
A vzhledem k tomu, že řidičák dostane skoro každý a jen zlomek projde psychotesty bych se vůbec nedivil, že na tohoto řidiče někdo vytáhne obušek nebo cokoliv jinýho, ne každej si řekne je to vůl a pokračuje v klidu dál.
No a to že u nás má přednost každej co jede po hlavní i když 2x rychleji než je maximální povolená rychlost je smutný, protože někdy to prostě nejde odhadnout.

Toho s obuškem celkem chápu, ale vůbec nechápu toho co tahal v týhle situaci bouchačku...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Int1m1thy » sob 26.9.2015, 1:55

Carloss: me zmerili 44m brzdnou drahu... staci ti to ? :D a pul mega sem nepsal :D
G17gen4

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Carloss » sob 26.9.2015, 7:27

Tak nic... Jestli jezdíš tak, jak chápeš co píšu... :-//
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od S474N » sob 26.9.2015, 8:53

Carloss: berme to tak, ze u nej je to vekem (taky si tim spoustu jinych jeho prispevku "omlouvam"). Kdo z nas v mladi nebyl hrrr, ze? Hlavne se modleme za to, aby z toho vyrostl...

EDIT: az ted jsem se podival na druhe video puvodniho autora a takovymu zmrdovi bych pral prelamat hnaty, to je teda opravdu "pan ridic". Jine hodnoti a sam "ridi" jak naprostej debil. Proste kral silnic, mohl by mu nekdo s Tatrovkou dat mat...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Carloss » sob 26.9.2015, 9:29

ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Int1m1thy » sob 26.9.2015, 11:39

ja ti pouze rikam ze tohle tvoje pravidlo nema moc pravni vahu v praxi a nikdy sem nevidel ani nezazil ze by za to nekoho udelali, udelaj ho za ten odstavec ale ten je trochu delsi nemyslis, treba prispusobeni ?

Satane: nemusis si to u me omlouvat
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od S474N » sob 26.9.2015, 11:53

A co kdybys nalinkoval ty rozhodnuti NS? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Int1m1thy » sob 26.9.2015, 12:13

sice sem hrr ale sem linej a vubec netusim kde uz to bylo, jinak bych to sem uz samozrejme dal :D hledej smudlo ja nikdy nelzu :inlove:
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od S474N » sob 26.9.2015, 13:50

No zatim se tu jako smudla chovas ty. Ty neco tvrdis, ty tedy sva tvrzeni doloz *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Int1m1thy » sob 26.9.2015, 14:40

ok tak jinak, vsechno sem si vymyslel tim padem teda nemusim nic hledat :D
vyreseno huraaa
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Rough boy » sob 26.9.2015, 14:44

Už jsem si říkal, že na tohle vlákno prdím, neboť celý článek je velice tendenčně napsaný a akorát se tu u toho pohádáme. Což nechci. Chci ale jen ukázat, že tak jak to dopadlo Intimithmu:
Int1m1thy píše:carloss s tutim ale moc neuspejes pokud nedas prednost... sam sem takhle boural ;) a ejhle smula mel dat prednost... dokonce to mas i z verdiktu NS nakej motorkar vs manik co vyjizdel z lesa...
nemusí dopadnout vždy. Pokud člověk, který mákontakty na vysokých místech (st. zástupci) a má peníze na to, nechat si "ušít na míru" posudky hned od několika znalců z oboru automob. dopravy, může to dopadnout taky klidně následovně:

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Int1m1thy » sob 26.9.2015, 14:47

http://www.novinky.cz/domaci/206245-sou ... hlost.html

tady to treba mas... ty judikaty hledat opravdu nebudu


RB: uprimnou soustrast, a jak ti to dopadlo ?
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Rough boy » sob 26.9.2015, 15:01

Je mi jasné, co tím chceš naznačit. Bohužel je to ale začarovaný kruh, realita bude zase jiná. Na konci toho článku stojí:
Tento předpoklad podle soudců ale neplatí v případě, že by se auto po hlavní silnici řítilo natolik extrémní rychlostí, že by odbočující řidič neměl prakticky možnost na přibližující se auto zareagovat.
Tohle bude opět záležet na tom, kdo a jaké posudky z oboru soudci v daném případě předloží. Pokud se bude třeba jednat o situaci, kdy řidič přijíždějící z vedlejší má rozhled jen pár metrů (a že jich je), může být za extrémní rychlost v daném úseku považována třeba sedmdesátka. Vše se bude odvíjet od konkrétní situace, kde se bude přihlížet k tvaru, přehlednosti křižovatky, stavu a povaze vozovky, snížené viditelnosti a konečně i tomu, kdo, za kolik a u koho si nechá posudek vytvořit. Toť můj názor i mé konkrétní zkušenosti, léty nabrané.
Int1m1thy píše:
RB: uprimnou soustrast, a jak ti to dopadlo ?
No, naštěstí nakonec dobře a obžaloba byla nakonec stažena. Museli jsme na to s právníkem fikaně. Jinak to nešlo, jak jsem psal, korupce tenkrát zuřila na plný pecky a já nebyl ten, kdo měl v tý době peníze.
Jen pro vysvětlení situace - pár měsíců před nehodou byla v daném úseku povolena rychlost 70km/h. Pak tam postavili kruháč a já čuměl (tenkrát jich tolik nebylo) jak je udělanej a díky nepozornosti jsem novou ceduli 50km/h přehlédnul. Navíc mě kryl výhled do té stopky náklaďák, takže když mi ze stopky vyjelo auto a zastavilo se mi v pruhu (tenkrát čtyřproudovka "bez odpočívadla uprostřed", dva pruhy nahoru do kopce, dva dolů, uprostřed jen dělící čáry), tak jsem byl jen pár metrů od něj. Kdybych tenkrát dodržel povolenou rychlost, stihl jsem to nejspíš zabrzdit. Kdyby tam byla ta 70tka, tak by to bylo třeba brané jinak, poněvadž bych překročil rychlost jen o 14km/h.
Ale to jsou kdyby a kdyby jsou chyby.
Z týhle chyby jsem se velmi poučil, od té doby se snažím předvídat a jezdit bezpečně. A zpětně vím, že jsem tenkrát jel jak idiot, proto si to dovolím tvrdit i o dotyčném z videa. Nicméně tak, jako on jsem nikdy neprasil, to zase ne. Ale s překročením rychlosti jsem si v té době moc hlavu nelámal. Od té doby už uplynula pěkná řádka kilometrů, zhruba 400tis. km nájezdu v jedné i dvou stopách. Během kterých jsem dostal dvě pokuty za špatné parkování, ale už ani jednu za rychlost. Takže za mne tak.
Jo a dotyčná poškozená je na tom dobře a stále po mém boku ;)
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne sob 26.9.2015, 20:01, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od reddog » ned 27.9.2015, 8:47

Rough boy:
Jo jo, tehdy to byl jiste zdvizeny a hrozici prst. Zraneni bylo, smrt nastesti ne. Pouceni na cely zivot, cohoz dukazem je najezd x set tisic km. Bohuzel ani toto nekterym debilum nestaci videt/slyset/cist a evidentne si pro svuj osud museji doslapnout na plynu sami. No a kdyz pritom jeste nekteri chteji tahat zelezo, pak si vzdy rikam: Komu neni rady, tomu neni pomoci. Zivot obcas rozdava facky. Zatimco nekomu staci policek, jinemu ani prerazena sanice nerozsviti v kebuli nic, nez secku :wink:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz