VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 138

Registrován: čtv 02.1.2014, 6:41

Bydliště: Pardubický kraj

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od jirka911 » ned 27.9.2015, 9:43

RB: to můj bývalý spolužák měl nehodu, při který na motorce jel 90-100 v obci (co mu jela 125cm). Bylo ráno po dešti, ještě zataženo a mokro a jediný co mu svítilo na motorce byl jeden blinkr. Vyjelo mu auto z vedlejší a on při brzdění motorku položil a doklouzal do auta. Jako zázrakem byl jen potlučenej. Všechno to odnesl ten co mu tam vjel, i když ho neměl šanci vidět. Skončilo to mimosoudním vyrovnáním.

Takže úplnej opak toho co se stalo tobě.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Rough boy » ned 27.9.2015, 9:59

Reddog: jo, je vidět, že na to nahlížíme úplně stejně.
Jirka911: no, taky pěkný. Přesně to odpovídá tomu, že je to ovlivněno spoustou okolností a dvě na první pohled podobné situace se nakonec posuzují úplně jinak.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od S474N » ned 27.9.2015, 10:15

Tak a presne proto jsem chtel to rozhodnuti NS, protoze tam by byla popsana jedna konkretni situace.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: VIDEO: Plzeňák musel v sebeobraně vytáhnout i pistoli

Příspěvek od Starosta » úte 29.9.2015, 16:54

Int1m1thy píše:Jak on vyvolava krizovky ? to ze mu nekdo neda prednost tak muze on za tu situaci ?
Pokud jedu rychleji (což se mi taky stává :) ), tak počítám s tím, že ostatní mají trochu jiné tempo.
Aka že mi většinou nebudou dávat přednost, protože prostě nečekají, že pojedu tak rychle.
Anebo že do mě začnou odbočovat, protože když se před 3 vteřinami podívali do zrcátka, "nic tam nebylo".
Prostě předvídám o to víc - a ne že najedu skoro až do kufru toho nebožáka a divím se, že jsem málem naboural :lol:

Je mi jedno, jak by to posuzoval soud - jak vidíš z předchozích příspěvků, může to dopadnout tak i tak.
Jde mi především o to, abych se někam dostal celej a když už to kardinálně poseru, aby to odnesly jen plechy (optimálně moje).

Když se mi někdo takhle přiřítí za prdel, jako že jsem mu zabral prostor (ve svojí běžné omezenosti jedoucí omezenou rychlostí a dávající přednost účastníkům silniční - nikoli letecké - dopravy), tak se snažím zrychlit trochu víc, aby nemusel tolik brzdit. Případně mu uhnu, když je kam.
Jednak se mi pak méně lepí na prdel, druhak je mi jedno, kam pospíchá a proč, ale nemám důvod ho vychovávat a brzdit, protože nechci nic řešit ani s pojišťovnou, ani nikým jiným.

Ale pokud se mi i dál lepí na prdel a tlačí mě nad rychlost, jakou jsem ochoten jet, zase tu nohu z plynu v klidu sundám a jedu si podle sebe. Může na mě takovej idiot někde vystartovat? Ano, proto mám auto-zamykání, dvojitý okna, teleskop, kvér, mobil.
Spousta možností řešení i bez otevírání dveří. Notabene když někoho vezu.

Zaplaťpámbu se mi něco takového snad ani nestalo.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz