Zásobníky do GP K100


Ostatní "plastové" pistole

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 12.5.2011, 22:41

Zbraň: G19

Zásobníky do GP K100

Příspěvek od Karele » ned 27.9.2015, 15:13

Zdravím pánové, chci se zeptat zda má někdo zkušenosti s úpravou zásobníku z CZ P 07 pro použití do GP K 100 Díky za podněty

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od cmk » ned 27.9.2015, 16:36

Podle me to nepujde, pac P09 ma jiny nez klasicka CZ75, ktera ma skoro stejny jako K100
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 12.5.2011, 22:41

Zbraň: G19

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od Karele » pon 28.9.2015, 19:40

Takže pokud tomu rozumím tak zásobník CZ 75 by tam po úpravě záchytu mohl pásnout. Tak já to hold zkusím stylem pokus omyl a ono se to nějak aspoň doufám poddá. Tak v každém případě díííííky za radu a já se ozvu jak to dopadlo, zrovna dneska jsem brouzdal po netu a objevil jsem 17ti raný CZ 75 za 375 Kč sice v niklu ale to je celkem jedno za ty prachy to tu Kačenku musím naučit ať se děje co se děje :D Tak ještě jednou dík.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od cmk » pon 28.9.2015, 21:20

Neupravuj zachyt, ale zasobnik... Musis udelaty diru na spravny misto...
Osobne ale doporucuju koupit origo zasobniky pro K100, vyhnes se blby praci s nejistym vysledkem...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 12.5.2011, 22:41

Zbraň: G19

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od Karele » úte 29.9.2015, 22:02

No já jsem to jen blbě napsal,samozřejmě jsem myslel okénko záchytu na šuplíku, nedovolil bych si hrabat do záchytu na zbrani, to by mi zase byly původní zásobníky... no však ty víš na co že :oops: Dneska jsem ve zbrojovce koupil jeden klasickej pětasedmovej asi za 490kč tak jsem zjistil že jsou opravdu skoro shodný, jen bude třeba jemně pilovat tak cca 0.4 mm směrem ke dnu zásobníku a mělo by to pásnout, je tam trochu rozdíl v podavači ale ten se dá koupit na Qinsu za 53Kč origo pokud by to zlobilo, tak uvidím. Pokud se to povede tak při ceně 370 Kč za ty nikláky se to vyplatí za origo chtěj kolem 800 Kč. No a já mám tak trochu fóbii z nedostatku střeliva v pohotovosti tak mě se to vyplatí určitě. Někdy jsem měl pocit jestli už to nepřeháním páč do G 26 jsem jich tahal všude možně v ledvině a po kapsách 7 kusů, a ani nevím proč asi pro případ ztroskotání či co :? Jinak ještě k tomu zásobníku až to dodělám tak dám vědět a vše nafotím. Tak mi drž pěsti. A dííík

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 12.5.2011, 22:41

Zbraň: G19

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od Karele » stř 30.9.2015, 0:00

Takže ještě že jsem nezačal zbrkle pilovat, všechno je jinak zásobník do Kačeny má výřez pro záchyt na předním čele a nikoli po straně. Takže zítra to vyrobím a poreferuju....aloe jedno pozitivum to má že po úpravě to bude pravděpodobně chodit v obou zbraních...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od cmk » stř 30.9.2015, 15:29

Proto jsem ti psal "musis udelat diru" :-)

Co se tyce podavace - ja naopak dal Shadowacky podavace do K100 zasobniku (+1 naboj) - chtelo to akorat priohnout pruzinu, aby vepredu tlacila vic nahoru...
Nemusi uplne korektne fungovat zachyt zaveru.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 12.5.2011, 22:41

Zbraň: G19

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od Karele » čtv 01.10.2015, 0:29

Takže operace dopadla dobře a pacient je zcela zdráv :D , vysokootáčková bruska na kardanu na hrubo, no a pak jehlovej pilníček. Dokonce se zdá že záchyt závěru maká bez problémů, pravda ještě jsem nebyl na střelnici, tam se chystám zítra ale myslím že by to mělo fungovat. Zítra mi dorazí kydex tak se pustím ještě do futrálu hned jak bude chvilka času. Na střelnici se těším, bude to premiéra s Kačenou tak jsem zvědavej. Tak zatím díky a já zase sdělím dojmy :)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od S474N » čtv 01.10.2015, 7:31

Siper, jeste si mohl prihodit fotky, co kde a jak uoravit (pro budouci generace).
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od cmk » čtv 01.10.2015, 9:26

Fotky netreba - proste se predni stene zasobniku stranove uprostred vyzkove kousek od shora musi udelat dira...
Budto kruhova o prumeru kruznice opsane, ktery je shodny s delkou spojnice protilehlych rohu obdelnikove diry originalniho zasobniku...
Nebo mensi dira, nez kruznice vepsana do tohoto obdelniku a dopilovat jehlovym pilnikem...

Problem je bejt dostatecne sikovnej a trefit to spravne misto... :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 12.5.2011, 22:41

Zbraň: G19

Re: Zásobníky do GP K100

Příspěvek od Karele » sob 03.10.2015, 15:46

Táááák,... líp bych to nepopsal, ale jelikož jsem takto přepracoval jediný co jsem do CZ 75 měl tak nemám co nafotit pro porovnání ale koncem příštího týdne mi potvrdili dodávku těch nikláků tak to pak nafotím a pošlu.Jinak jsem ve čtvrtek vtrhnul do Avimu bez ohlášení tak mě pustili jen asi na 20 minut a musím říct že první dojmy z Kačeny jsou skvělé.Na 15 m i při svižném tempu to nejde z černého na klasickém mezinárodním terči. No a co je důležité ten zásobník maká i v reálu. Přikládám pár fotek mé prvotiny z Kydexu, nebylo potřeba žádného sofistikovaného nářadí, jen stolařské svorky, dvě prkénka, rozstříhaná kerimatka, mikrobruska,řezák a pár nýtů, no a manželka mimo domov :D , to kvůli troubě, a to jako nemyslím sebe :lol: . Ty poutka se moc nepovedly ale účel plní stejně až seženu vhodné šroubky tak je předělám na stavitelné.Kačka v tom sedí jako přibitá.
Tak zatím pánové zdar a sílu no a ty fotky zásobníků taky dodám.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]


Zpět na „Jiné plasťáky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz