OMLUVA


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

OMLUVA

Příspěvek od stengan » sob 19.8.2006, 1:11

Tak jak jste si mohli všimnout tak jsem se během tohoto týdne dostal do konfliktu s adminem a někerýma zvás.

Co nato říct hold jsem arogantní hajzlík jak by mnozí mohli podotknout prostě pražskej cajzl.Tak se občas sám nesnesu a hold si rejpnu a potom to nená konce to že Adnim smazal nakonec debatu o přepadení panceřáku je sice dobře,ale mohlo se to vyřešit mnohem kultivovanejc hold to je ta moje arogance a navíc jsem dost jednostraně zaujaká osoba tak proto vzniknul tento spor mezi mnou a adminem.
Co ktomu dodat snad že se všem co jsem jim zkazil tím náladu omlouvám a pokusím se držet emoce na uzdě pro přístě-prostě mě jen rozčílilo že mnozí znás se živí prací u BA a mnoho lidí se donich trefuje jako by to byl ten největší póvl v tomto státě a přitom je tam spousta dobrejch lidí jak chlapů tak ženskejch,kteří to opravdu dělaj protože je ta práce baví a mají rádi svoji svobodu kterou by u Policie stratili v davu.

Jen pro příště Vás všechny prosím,aby jste svoje příspěvky vždy trochu brzdili z důvodu toho,že se může stát že je spousta lidí co to mají v plánu a to že jim tady popisujem,že to jde jen utvrdí jejich názor a zbytečně může zařvat někdo kdo jen dělá svoji práci z přesvěčení.

To je asi všechno co jsem ktomu chtěl dodat jínak se samozdřejmě omlouvám DOKTOROVI,MISTRÁLOVI A ADMINOVI za zbytečnou prudu.

sten. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » sob 19.8.2006, 1:16

V klidu Stengane, každej občas ujedem :wink:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » sob 19.8.2006, 1:25

Stengan: debatu jsem sledoval, ale nepravidelně, tak mi uniklo, co bylo jádrem problému... Ale nedá mi, abych nereagoval na tvojí poznámku o kvalitě lidí... Nikoho nepodceňuju, ale je fakt, že spousta zaměstnanců agentur nemá ani pojem, co to bezpečnost je. Ale to není problém jejich, mají aspoň nějakou práci, ale vedení agentur, které potřebuje prostě kusy, nezajímá je kvalita zaměstnanců. Myslím takové ty strážné, vrátné a podobně, co jsou nejvíc na očích. Když tu byla řeč o převozech peněz, říkal mi kamarád, že když nastoupil k jisté východočeské BA, šel v podstatě hned jezdit s penězma, jezdil sám, v obyčejné Felicii, vozil výplaty, tržby. To nepoukazuje na zrovna velkou profesionalitu, myslím vedení BA. Pak jsou samozřejmně lidi, co na sobě makají, dřou, a odvádějí dobrou práci, ale jim reputaci bohužel kazí ti strejdové, co se motají po obchoďákách. U policie je to něco podobného, jen ty kritéria pro přijetí jsou o něco přísnější.
Ale to není podstatné, kašli na rozčilování, nestojí to za to. Místo adrenalinu u compu je lepší vyhnat pavouky z hlavně, a vyčistit si hlavu v tělocvičně, ne?
Takže klídek a nohy v teple... 8) 8) 8)

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » ned 20.8.2006, 19:16

Stengan: Každý z nás má občas pěknou spoustu problémů, který mu přerostou přes hlavu a pak to zákonitě někde musí bouchnout. Takže to ber tak že to je úplně normální a lidský a občas se podobná věc stane každému. Ovšem ne každý se na to umí zpětně podívat a rozumně si uvědomit jak to vlastně bylo a kde se stala chyba, natož aby uměl vyslovit nebo napsat něco jako omluvu za svoje chování. Za to ti patří mé velké uznání a pane "Klobouk smekám" za tvůj příspěvek a postoj :thumbsup: :wink: .
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pon 21.8.2006, 11:26

Poho, necejtil jsem se nijak zpruzeně 8)

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz