P: Sig Sauer GSR 1911


Již neplatné inzeráty.

Příspěvky: 76

Registrován: stř 29.7.2009, 12:41

P: Sig Sauer GSR 1911

Příspěvek od carpaccio » ned 15.11.2015, 23:29

Zdravím vespolek.

Dovoluji si nabídnout k prodeji Sig Sauer GSR 1911 v ráži .45 ACP.
Jde patrně o jednu z vůbec nejlepších taktických devatenáctsetjedenáctek, srovnávat ji lze snad jen se Springfieldem Operator.
Je to unikátní kus, jehož jsem třetím majitelem a který se na českých střelnicích vídá asi tak často jako polární záře. :)
Zbraň je v super stavu, po pár úpravách od prvního majitele (prováděl p. Zendl) - měněná muška, zvětšený záchyt zásobníku, přidaný trychtýř na zásobníkovou šachtu. Původní záchyt závěru přidám, takže lze zbraň uvést zpět do stavu "out of the box". Součástí prodeje je i signovaný Sig Sauer kufřík, jeden zásobník (bohužel ke mně nedoputoval originální, takže je tam osmiranný McCormick) a rozborný klíč.
Hlaveň je jako zrcadlo, díky sportovnímu určení nenese zbraň ani stopy nošení, jen při detailním zkoumání lze najít mikroskopické "důlky" na zdrsnění na závěru - klasický neduh nerezových zbraní (pot, vlhkost a špína schované v drážkách), který lze případně nechat přebrousit, resp. rozleštit, ale osobně jsem to neřešil a klidně bych to tak zatím nechal.

ZP a NP samozřejmě nutností, předání ideálně na některé z pražských střelnic nebo v Čestlicích.
Cena je 33.000,- Kč, v případě rychlého jednání přihodím zdarma cca 250 nábojů, které mi tu zbyly.

Děkuji za pozornost.

c.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 76

Registrován: stř 29.7.2009, 12:41

Re: P: Sig Sauer GSR 1911

Příspěvek od carpaccio » stř 18.11.2015, 23:45

Prodáno. Děkuji za prostor.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz