EU chce odzbrojit občany Evropy


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pařez » pon 30.11.2015, 15:22

Jako bych už viděl příští poslaneckou tiskovku :
"Po konzultacích s panem pittem dospěla poslanecká sněmovna k rozhodnutí, že veškerá iniciativa EK stran úprav zbraňové legislativy bude z naší strany co nejrazantněji odmítnuta". :D

EDTIT: konzultace čti jako Stalking.. :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od pitt » pon 30.11.2015, 20:32

víš co?! aspoň jsem si na vlastní uši ověřil že naši EP jsou proti, sdílet články a kopírovat odkazy umí každej debil co má dva prsty na zmáčknutí Ctrl C a Ctrl V.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pařez » pon 30.11.2015, 20:42

Hele jako dobrý.Nehledej v tom nic osobního,ale komunikaci s nimi bych nechal třeba tomu LEXu, který s tím má zkušenosti.
Aby se z toho nestala móda a nezačal jim volat a psát každej debil a nezpůsobil spíš opačný účinek než je žádoucí..
Doufám, že v té komunikaci s nimi držíš své emoce lépe na uzdě, než zde na fóru :wink:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od cmk » pon 30.11.2015, 20:58

V poho, Lex sam vyzyva k urcite forme komunikace...
Pruser by byl, kdyby s nima někdo zacal komunikovat echt blbe (agresivne, negativne)...
O tech lidech si muzeme myslet co chceme... Jsou tam a delaj nejak svoji praci a pokud chceme, aby ji delali jak chceme my, musme jim vysvětlit, ze za to stojíme a ze ta nase pravda je ta spravna a proc...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pařez » pon 30.11.2015, 21:35

Já to nemyslel na pitta nijak ve zlém, spíš jako přátelské popíchnutí :wink:
Ale jeho reakce mě posunula k představě jak nějaký pan poslanec při projevu ve sněmovně plamenně hlásá (a to opravdu nemám na mysli ,že pittovou zásluhou) jak opravdu nebezpečné může být držení samonabíjecích zbraní lidmi, kteří ho telefonicky a e-mailově nevybíravě osočují,či mu dokonce vyhrožují.
Jsem spíš zastánce promyšlené a řízené komunikace.Tak je vždycky efektivnější a LEX ji zvládá na výbornou,takže obranu mých práv raději svěřím jemu :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od pitt » úte 01.12.2015, 1:22

víš, jenže já vystupuji sám za sebe, to jestli LEX má komunikaci zmáklou fakt nevím.
a než poslat 300 každej leden a žít s pocitem že to za mě ostatní zařídí, tak si to radši zařídím sám a budu mít jistotu, nebo budu vědět dřív jak ostatní že je to v hajzlu.

pokud ty věříš někomu jinýmu, tak já ti to neberu, klidně si kup odpustek a pak rejpej dál :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od cover72 » úte 01.12.2015, 3:05

Mých pár centů: rozbor, jací aktivisté a Lodborníci" za tím stojí, důkazy o tom, co je cílem té "EC Task Force Firearms" - a hlavně materiál pro mediální zdiskreditování těch hnusáků, protože se snaží odzbrojit i oběti ISIS a to už by mělo být daleko "za hranou" i pro nestřelce:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2015113001

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pařez » úte 01.12.2015, 8:22

Ono je to celé značně za hranou.Teď už je takřka oficiální,že Turecko,člen NATO,udržuje s IS vřelé obchodní vztahy.No a nejen, že se nad tím v EU nikdo nepozastaví, ale navíc se teď budou Turecku z EU posílat miliardy a probíhají námluvy na vstup do EU (následně možná do Schengenu...?).
Mě z toho nevychází nic jiného, že i EU,potažmo EK podporuje IS.
A IS nemá zájem, aby v Evropě narážel na ozbrojený odpor občanů,kteří si nechtějí nechat uříznout hlavu..

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Jarda K » úte 01.12.2015, 12:30

Pitt: Já si myslím, že dobře děláš. Vyremcávání na fórech nikam nevede, maximálně na dotyčného upozorní různé "Bureše". Neodolal jsem a psal našim Europoslancům. Odpovědi mi postupně docházejí a jsou vcelku rozumné.
Souznění ve věci regulace je možné s pány Zdechovským, Polčákem i Maštálkou. Dámy jsou rezervované = nejspíš moc netuší. Opovídám jim velice slušně a neznalé upozorňuji na fakta, která by jim mohla pomoci.
LEX pracuje. Ale je třeba dobré věci pomáhat.

Cover: Jednoznačně napsaná analýza. Dal jsem ti za 1 :D neb jsem musel. Děkuji.
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od pitt » úte 01.12.2015, 13:33

paní Dlabajová a pan Poc vidí návrh EK také jako neprůchozí v této podobě. Co já mám informace, tak našimi EP panuje napříč shoda že zakazovat a odebírat zbraně podobné vojenským a upravené pro civilní použití je blbost. Avšak souhlasí se sjednocením postupu "znehodnocování zbraní" a s "potřebou "nějakého omezení" zbraní plynových - myšleno aby tyto zbraně nešlo koupit "anonymně".

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pařez » úte 01.12.2015, 14:25

Ctrl C Ctrl V :D


--------------------------------------------------------------------------------

Do Sněmovny míří zákon „můj dům, můj hrad“. Právo bránit se doma jakkoli
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/do-snemovny-miri ... domaci_kop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Int1m1thy » úte 01.12.2015, 15:05

zacne to plynovkama a zkonci to kde ? kuchynske kudly ?
G17gen4

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od cipis » úte 01.12.2015, 15:11

Ono je to přejde, až zjistí, že těch plynovek (a airsoftky jsou defacto plynovky) jsou desítky miliónů ...

Příspěvky: 53

Registrován: ned 19.8.2012, 19:52

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od dr.know » úte 01.12.2015, 15:55

Ono to bude (zaplatpanbuh) u nás a v dalších zemích, kde nejsou bolševický, restriktivní zákony ohledně zbraní o něčem jiném než ve faschist státech jako je GB, Francie, všechny severský přizdisráčostáty, Německo a dalších.
Tam to vyvolá minimální veřejný zájem/odpor. Těm pár lidem, kteří nějaké zbraně ještě mají je seberou a díky čau. Neštěkne proti tomu/po tom pes.
A pak budou mít ti Eurohajzlové další argumenty, typu :"Podivejte na "Francii,GB..." jak to tam krásně sluníčkově funguje beze zbraní a ti zlí xenofobní Češi, Slováci... mají pořád ty smrtící, útočné zbraně, co zabíjejí maminky s kočárky a malé děti, je třeba na ně tvrdě tlačit aby pekně harmonizovali zákony o zbraních s EU!!!. Kdyby to mělo zachránit jen jediný život!..."
A bude po perdeli, pokud ten lumpen EU spolek (nedej bůh), bude ještě pár let existovat, bude mít páky jak ČR fest znepříjemnit život, bude se harmonizovat ať chceme nebo ne. Pravděpodobnější je, že se bude harmonizovat s nadšeným souhlasem naší politické reprezentace, třeba takovej Máťa Stropnickejch a jemu podobný sráči, když to dotáhnou někam do vyšších funkcí budou kvičet jak píchlá prasata proti zbraním a harmonizovat a zakazovat jak mourovatý...

Podle mě jediný co by mohlo helfnout by bylo pár desítek událostí různě po Evropě, kdy by ozbrojený civilista sejmul legální zbrnaí nějaké terroristy a zachránil desitky životů. To bych pak chtěl vidět, jak by ty šmejdi prosazovali zákazy zbraní pro civilisty... Ale to je hodně nerálný sci-fi...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Bukowsky » úte 01.12.2015, 17:59

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od cmk » stř 02.12.2015, 8:52

A takhle na to koukaji nekteri poslanci... (a není jich malo):
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/bezp ... 64109.html
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Jarda K » stř 02.12.2015, 10:00

Napsáno hezky, kéž by takto dokázali i ve skutečnosti jednat. To uvidíme.

Co se mi nelíbilo:
"Pokud by tedy prošel návrh směrnice celým legislativním procesem, tak by Česká republika musela, bohužel, směrnici plnit."

A já, volič (já vím, je to od slova vůl....) si myslím že NE. Tak řekneme EU pápá.


A co je horší. Ta anketa po straně.
"Jste ochotni se kvůli boji proti terorismu smířit s myšlenkou, že bude stát kontrolovat vaše telefonické hovory a elektronickou komunikaci, případně že se posílí moc a vliv ozbrojených složek? Tedy že se sníží míra vašich osobních svobod?"

43% je pro dočasné onezení. To jsou skutečně volové. Copak nemáme v téhle zemi s dočasností svoje zkušenosti? Co svině zabere už nepustí!! Bacha na to!
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"

Příspěvky: 170

Registrován: pát 27.7.2012, 12:05

Zbraň: glock

Bydliště: Praha

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od josuk » stř 02.12.2015, 13:24

správné řešení by teď bylo zrušení § 60 zák. 119/2002 sb. nebo minimálně vypuštění poslední věty o tom, že příslušný útvar PČR povoluje nošení na shromážděních, na fotbalech a lidových zábavách. Něco mi říká, že tohle by bylo přínosné pro občany a fér.

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od pgsp » stř 02.12.2015, 18:35

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: EU chce odzbrojit občany Evropy

Příspěvek od Pařez » pát 04.12.2015, 10:43

"Poté, co jí vyhrožovali uříznutím hlavy a vyříznutím dělohy, si pořídila zbrojní pas a učí se střílet z velkorážní pistole. Reaguje tím ale také na krok Evropské komise, která prý chce omezovat naši svobodu, a politička si to nehodlá nechat líbit."

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... ala-411255

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz