Glock 17 4GEN - používání přebíjeného střeliva


Debata o pistolích GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Glock 17 4GEN - používání přebíjeného střeliva

Příspěvek od havran » čtv 24.12.2015, 11:00

Hele, pokud mas, jak rikas, kvalitní celoplastovy náboj 9 mm L za 3 Kč tak v tom případě od tebe (přes tebe) budu rad odebirat za řekneme 3,50/ks, ty budeš mít jeden za 2,50, a já za 3,50 budu taky spokojenej. Vzhledem k tomu, že jsi nenapsal a nespecifikoval o jaké náboje se jedna (střela, tvar, materiál, prach, energie, rychlost, prostě nic), tak se dá těžko radit zda to vadi/nevadí/vyplati se/nevyplatí...

Příspěvky: 39

Registrován: ned 13.12.2015, 21:29

Zbraň: g17

Re: Glock 17 4GEN - používání přebíjeného střeliva

Příspěvek od navaraross » čtv 24.12.2015, 16:42

Nevím, jak to mám už popsat. :D :D :D Žádné náboje nemám, a rozhodně i když bych se hypoteticky pro přebíjené rozhodl s tím nebudu kšeftovat. Věc se má tak, že mám čerstvě ZP a novou zbraň a pár kamarádů, co se kolem zbraní a střelby, klubů a tak pohybují a dostal jsem nabídku napojit se na ně a brát přebíjené střelivo ze stejného zdroje, ať už z důvodů úspory financí, atd., množstevních slev /berou nějaké určité množství s přímou úměrou čím větší objednávka, tím levnější náboje / atd.... Moje první otázka na ně byla je to legální, je to bezpečné a ověřené? Odpověď byla je to legální, je to i bezpečné a prý kvalitnější než origo náboje v některých směrech, takže asi tak..Problém je, že většinou nemají Glocky, ale ty jejich vytuněné Shadow orange a pod., Glocka má jeden a to tuším generaci I. Proto se ptám tady, na foru Glockařů, kde předpokládám zkušenosti a nějakou relevantní odpověď a názory, rady, které nějakým způsobem vyhodnotím a rozhodnu se ..Jelikož jsem postarší generace a ještě pořád si tak nějak věcí vážím a jsem opatrný a šetrný k nim, tak si to ověřuji z více zdrojů... G 17 je moje vysněná, plánuji jí ještě obstarat sestřičku G 19 nebo G23, a nemíním je za půl roku prodávat, spíš doufám, že mi vydrží do konce života..

Příspěvky: 62

Registrován: ned 25.8.2013, 16:48

Zbraň: Glock 26

Re: Glock 17 4GEN - používání přebíjeného střeliva

Příspěvek od ripaxxx » sob 26.12.2015, 0:27

Jarda K: I já se omlouvám za plevelení a dále za moji ejakulaci :roll: Toto je téma k přebíjenkám a nehodlám se tu s někým znalým dohadovat o QEMS. Výbuch v Sell...má svůj toppic a do toho nemám potřebu se vyjadřovat.

Pro Navarrosse: Střelivo odzkoušej, glock potřebuje více prachu než CZ. V nich třeba funguje, ale G potřebuje přidat :listen:

Příspěvky: 173

Registrován: pon 19.5.2014, 22:28

Zbraň: Glock 26...mimo jiné

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 4GEN - používání přebíjeného střeliva

Příspěvek od jost » sob 26.12.2015, 1:09

navaraross: absolutně nechápu proč by jsi se měl bát přebíjeného střeliva, pokud je dobře udělaný je v mnoha případech lepší než to tovární...kdo střílí víc používá přebíjené, nebo si sám přebíjí. Důvod je jasný buď za dvě tři koruny přebíjený nebo nejlevnější střelivo tovární okolo pěti šesti korun. Ono pokud se chceš střelbě věnovat padesát nábojů jednou za měsíc stačit nebude. Osobně mně krátká zas tak nebere ale stejně na střelnici ty dvě stovky vystřílím a když jdeš čtyřikrát do měsíce no už je to sakra znát jestli tě to stojí 4800 nebo 2400 :wink: Pokud tedy nemáš sponzora co ti bude kupovat tovární kvalitní krmivo :roll: Kamarád s Glockem soutěžil a vyhrával přebíjel si sám a krom zkušební krabičky továrního u nové zbraně jeho Glock nikdy nic jiného než přebíjenky neviděl.
A ještě jedna věc je mě úplně jedno zda ten kdo dělá přebíjenky zda na tom něco málo vydělá to je jeho věc mě zajímá jen jedno KVALITA a nějaký daně nebo podobný blbosti jsou mně ..... :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 235

Registrován: pon 26.3.2007, 15:56

Zbraň: GLOCK

Re: Glock 17 4GEN - používání přebíjeného střeliva

Příspěvek od Chorche » pon 11.12.2023, 17:24

Zdravím po dlouhý době a du žebrat o radu. Testoval sem poměděný olovo s tim že to prej bude fungovat podobně jako teflon. No prvních pár zásobníků bylo fajn, pak to ale začlo lítat naplocho a pak úplně mimo terč. Výsledek - hlaveň zasviněná olovem. S tim sem se kdysi dávno potýkal u .357 a vždycky to šlo kartáčkem a hadem ven. Ne tak u gloka. Nejsem schopnej to z hlavně dostat. Než začnu experimentovat s peroxidem, chci se zeptat, jestli někdo nemá lepší tip...

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz