Naboj v komore - ANO ci NE?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Nošení náboje v komoře

Ano
152
64%
Ne
68
29%
Je mi to jedno
16
7%
 
Celkem hlasů: 236

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od garf » sob 09.1.2016, 9:12

Henry:
Ten pán S. z Desné/Tanvaldu měl v kapse a "nadrcnuto" 6,35 Br a kdyby neměl ,kdo ví , i tak to bylo více ,než pár štychů na hlavě ...Je naživu v dá se říci dobré kondici ,
zatímco " tatínek" Tatár ,těch podařených synků loupežníků, kroutí právě veřejně prospěšné práce pro město Tanvald ...
...útok začali ve třech,2 zezadu na hlavu ,povalili ho a stačil vytáhnout příložník a spustil 1.rána srdce komora ,2.břichobok druhého útočníka , třetí útočník utekl...
napadený muž ,kterého osobně znám , má pod 170 cm , troufám si říct civil bez sebeobranného výcviku ,pouze s tou dlouhodobou zkušeností ,že místo kam šel -,mu vykrádali -/jí/ pravidelně -ostatně na to ho upozornil alarm ,proto tam šel , no přepadli ho po cestě...
Takže v Tanvaldu o půlnoci ,kdo nosí a nemá v komoře ,nemusí nosit , bude odnesen ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od AREYOU » sob 09.1.2016, 17:34

Mám argument, proč nosit OUT lidi jsou dementi a strkají prsty do spouště a pak hrozí průser :-). Náboj OUT tomu zabrání.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od Int1m1thy » sob 09.1.2016, 18:02

nezabrani... zastreli se pozdeji :listen:
G17gen4

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od Pařez » sob 09.1.2016, 18:43

AREYOU píše:Mám argument, proč nosit OUT lidi jsou dementi a strkají prsty do spouště a pak hrozí průser :-). Náboj OUT tomu zabrání.
Argument od toho, kdo učí svoji přítelkyni rozebírat potencionálně nabitou zbraň :P
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od AREYOU » sob 09.1.2016, 18:53

:lol: "potencionálně nabitá zbraň" to je co za terminus technikus zhovadilost :-) zbran je bud nabitá nebo nenabitá...u nás doma to tak tedy máme :-) tos mě pobavil pařez to je sluníčkovej slovní obrat alá M. Kocáb.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od AREYOU » sob 09.1.2016, 19:00

Pařez
takže když máš OUT tak máš vlastě potencionálně IN a naopak :-)

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od Pařez » sob 09.1.2016, 19:19

Proboha,vždyť rozděláváš nadrcnutej kvér.A je jedno, jestli je pravděpodobně nabitý na 0% nebo na 100%. Tebou argumentovaná vizuální kontrola prázdné komory a šachty to nevytrhne.Ještě bych pochopil, že si takovou prasárničku budeš dělat sám.Ale učit to další lidi rozhodně není v pořádku.
To je jak kdyby jsi někoho učil parkovat smykem přes ručku.
Každej kolikrát vymyslí nějakou kravinu, mně nevyjímaje.Důležité je si přiznat, že to kravina je a pak to člověka posune dál.Sakra, teď si připadám, že píšu jak reddog *40*
A nepleťme sem Kocába, toho opravdu nemusím :crazy:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od AREYOU » sob 09.1.2016, 19:48

Nadrcnutej kvér :-) sem ještě nikdy nerozdělával. Podle toho co píšeš bych řekl, že ani nevíš co to vlastně nadrcnutej kvér znamená. Já než vejdu do vozovky se dívám na obě strany, ale dle tebe lezu do dálnice....jj s myšlením tohoto druhu sem se setkal několikrát pak když jsem toho jedince měl možnost vidět na živo a jeho práci a manipulaci a střelbu tak sem málem blil, komunikace na fórech ztrácí úroveň, když nevíš s kým jednáš což u některých nevím. Je něco jiného jednat s Satanem, Reddogem a dalšíma které znám osobně když něco napíšou beru to a premýšlím nad tím. Lidi schovaní za klávesnicí co nemají totožnost jsou chytří u PC, ale tím to končí a začíná. Můžeš třeba taky natočit video a ukázat co a jak děláš klidně si vem kuklu abys neměl argument odhalením identity...co?

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od Pařez » sob 09.1.2016, 20:14

Dám sem Tvůj vlastní odkaz:
https://www.youtube.com/watch?v=oAN3ArQ ... e=youtu.be

Čas 1:50
Rozebíráš potencionálně nabitou zbraň.To že jsi ji vizuálně a pohmatově zkontroloval je irelevantní.U zkoušek by jsi skončil mistře :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od AREYOU » sob 09.1.2016, 20:19

OK a jak sem to měl udělat mistře? Napíšeš mi to nebo předvedeš na střelnici nebo třeba aspoň video? Jo, u zkoušek ZP by to asi neprošlo, ale pokud tvoje vědomosti pocházejí pouze z toho co ses naučil u zkoušek na ZP pak komunikace s tebou bude opravdu zábava jj bavíš mě docela dost tak jak sem to měl udělat?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od reddog » sob 09.1.2016, 20:28

Zkousky na ZP bych sem taky nepletl. Preci jen je to v pripade vlastni skoly a pozadovanych souboru s postupy pro ziskani nemusi a ani casto nebude ladit. Tady jde hlavne o osobni pristup, vlastni invenci a vlastni pristup k problematice. Obecna pravidla bezpecnosti by to melo splnovat, pokud existuje riziko poraneni cizi osoby. Pokud si dotycny ublizi sam sobe, je jiz dostatecne potrestan ujmou na svem zdravi a v druhem stepu pak pripadnym flastrem za prestupek, ve tretim pak znicenym majetkem a posramocenou povesti.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od Pařez » sob 09.1.2016, 20:37

AREYOU: udělat jsi to měl tak jak je zažitým a správným postupem (nejen u zkoušek) tj. rozebírat zbraň vybitou a to nejlépe"ránou jistoty" což,mimo jiné, u Glocka jinak nejde.
Mimochodem je zajímavé, že v tomto vláknu tvrdě razíš linii nošení out a jinde tvrdíš, že máš neustále in,i v trezoru.To je schizofrenie,nebo co? :D

reddog: ano, souhlas.Sám ať si každý dělá vše dle svého gusta.Jenže on to neprovozuje jen sám,ale nabiflil to i osobu blízkou..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od reddog » sob 09.1.2016, 20:45

Proto jsem to psal vzhledem k provadeni ukonu. Navic jeho polovicka je predpokladam plnoleta, svepravna a AY jiz delsi dobu zna. Tak nejak predpokladam, ze maji oba ve svych domacich vecech jasno a to i v pripade pripadnych koliznich situaci.
A jen tak mimochodem, nemeli bychom se s timto presunout radeji do tematu v rozborce??

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od Pařez » sob 09.1.2016, 20:49

reddog: máš pravdu, že to patří do tématu o rozborce :)
Ale jaksi se to prolnulo tím, že tady někdo tvrdí out a ve vláknu rozborka in.Tak jak to tedy je? :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od AREYOU » sob 09.1.2016, 20:50

Já nosím IN to s tím argumentem pro OUT byla ironie. A vracíme se zpět kam sem měl tedy poslat ránu jistoty, když budeme vycházet z teorie tvé vlastní, že zkontrolovat zbran vlastně nejde náboj je tam vždy? jestli napíšeš do zdi nebo trezoru začnu pochybovat o tvém rozumu neb to jsou docela odrazové plochy...a knihovnu nemám. Co to video?

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od Pařez » sob 09.1.2016, 20:57

Přesouvám se zpět do vlákna o vybíjení, tam bude odpověď :D

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od Steiner » sob 09.1.2016, 21:05

areyou: třeba do sedačky šikmo proti podlaze, pokud tam máš parkety, tak to zachytí, pokud beton tak ten odraz sedačka udrží
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od AREYOU » sob 09.1.2016, 21:11

Steinar škoda sedačky raději budu dělat precizní 100% kontrolu :-) já myslím, že jsme v kruhu Vy mi podsouváte, že tam bude náboj a já se Vám snažím vysvětlit, že můj přístup je takovej, že náboj tam nebude neb ho tam nenechám, aby tam byl a pokud mi na to řeknete, že tam stejně bude pak se zase ohradím, že tam nebude, ale jj vím když pán Bůh dá tak i motyka vystřelý...jj.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od cmk » sob 09.1.2016, 21:12

Ale kdyz ta kontrola bude 100%, tak se sedacce nic nestane... Nebo ne?
Co tedy brani rane jistoty (zvlaste, pokud temer totez probehne s mnohem mensi kontrolou uhlu zbrane)? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Naboj v komore - ANO ci NE?

Příspěvek od AREYOU » sob 09.1.2016, 21:17

Prostě tu ránu jistoty nedělám už sem to tady vysvětloval nosím IN takže po střelbě na střelnici zasunu novej šuplík atd. už sem to tu psal pokud nemusím nechci mačkat na prázdno a když mi ten Glock umožnuje ho rozebrat tak jak to dělám tak mi to prostě vyhovuje nic víc nic míň.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz