Glock 19 Gen. 4


Debata o pistolích GLOCK

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Jurda » pon 11.1.2016, 19:03

Pokud to není na papíře A4, tak úplně normální výsledek, pro toho kdo to drží v prackách "téměř" poprvé. Každému komu půjčím mého glocka a vím o něm, že není perfektní střelec, tak to nastřílí tak jako ty, nebo ještě hůř a můžu mu radit jak chci (i kdybych mu ruky pozlatil tak to líp nenastřílí ;). Nestřílel jsem jinak a změnilo se to u mě po dlouhém trénování jak na střelnici, tak doma při sušení. Žádný ostrostřelec z nebe nespadl.

Příspěvky: 16

Registrován: stř 16.9.2015, 16:04

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Ambriel » pon 11.1.2016, 19:06

Jj snad to bude časem ještě lepší

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Jurda » pon 11.1.2016, 19:16

Určitě to bude lepší, hodně doma suš. Namiř si někde na nějaký bod a snaž se pomalu mačkat spoušť a sleduj jestli ti muška neuhne při cvaknutí, snaž se aby furt mířila na bod. Stačí několik minut denně a uvidíš, že za týden na střelnici dojde k posunu...

Příspěvky: 173

Registrován: pon 19.5.2014, 22:28

Zbraň: Glock 26...mimo jiné

Bydliště: Brno

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od jost » pon 11.1.2016, 23:07

zkus si vzít prázdnou nábojnici postav jí na Glocka k mušce a zkoušej mačkat spoušt aby ti nespadla

Příspěvky: 16

Registrován: stř 16.9.2015, 16:04

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Ambriel » ned 24.1.2016, 2:18

Ahoj chci se zeptat jestli je normální že při rozborce když sundam závěr, tak pružina nesedí na svém místě ale je jakoby povytazena?

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od S474N » ned 24.1.2016, 8:39

Ano, je to normalni. Vsak taky CO PRESNE delas predtim, nez sundavas zaver?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 16

Registrován: stř 16.9.2015, 16:04

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Ambriel » ned 24.1.2016, 11:42

Jasný už to chápu [WHITE SMILING FACE] njn příště víc zapremyslim ale i tak dekuju [WINKING FACE]

Příspěvky: 36

Registrován: úte 09.2.2016, 11:11

Zbraň: PPQ, G17

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od sarkafarka.loupeznik » ned 21.2.2016, 19:58

Mám dotaz, nový Glock19 4. generace a při přebíjení dokážu zásobník zmačknutím vypouštěče jen povysunout o cca 1 cm, ani kmitem nedokážu vyhodit ze zbraně??? Zná někdo tento problém a jak řešil??? Nebo rovnou zpět do obchodu a naříkat tam??? Díky...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od reddog » ned 21.2.2016, 20:01

Nebylo zbraně použito coby kopyta na kydexové pouzdro??
Pokud můžeš, vyfoť profil šachty.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Sedmej » ned 21.2.2016, 20:06

sarkafarka.loupeznik: mám G19 4gen. pár dní. Zásobník ze zbraně po uvolnění vypadává bez problémů.

Příspěvky: 36

Registrován: úte 09.2.2016, 11:11

Zbraň: PPQ, G17

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od sarkafarka.loupeznik » ned 21.2.2016, 20:16

http://www.jpeg.cz/images/2016/02/21/hZHci.jpg
Vypadá trochu prohnutě na té jedné straně... Ještě jsem nepekl, ale kupříkladu Walthera P99 jsem lisem prohnal několikrát a nikdy se mi nic takového nestalo...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od reddog » ned 21.2.2016, 20:39

Prohnute to je. Pect muzes x krat, ale jakmile tam jednou zapomenes vrazit zasobnik, muze se ti pazba prohnout.
Pokud nebudes reklamovat, tak jednoduse zvys objem zasobaku na prohnute strane a dostatecne zahrej horkovzduskou. Jeste mam otazku. Pri koupi jsi funkcnost nezkousel?

Příspěvky: 36

Registrován: úte 09.2.2016, 11:11

Zbraň: PPQ, G17

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od sarkafarka.loupeznik » ned 21.2.2016, 20:46

Nezkoušel, střílel jsem tam z nějaké erární, pak kufřík ze skladu ven, koukni tady je a jelo se domů.. Moje chyba, ale jelikož se chystá vícero úprav, asi se vykašlu na reklamaci která by mě dost možná na pár chvilek "odzbrojila" a proženu to tou horkovzdušnou pistolí... Díky za ochotu...

Příspěvky: 1

Registrován: ned 08.1.2017, 7:31

Zbraň: glock 19 gen4

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od M@rtin » pon 09.1.2017, 9:45

Tak jsem podlehl vábení a koupil jsem svého prvního Glocka 19 4 gen. Pry se stehuje vyroba na Slovensko, tak jsem horko tezko sehnal jeste rakousky kousek. Bohuzel nesdilim nadseni ostatnich uzivatelu. Po zbranich HK P30, HK SFP9, HK 45, Alfa defender, Taurus 85 UL, a pár kouscích Walther válečné výroby, jsem věděl, že Gecko bude krok zpět, ale netušil jsem ze takový. Ale nelituji, je lepší vlastni zkušenost, než sto www stranek zkušenosti jiných uživatelů.
Pokusim se popsat sve dojmy pěkně od začátku. Kufr na zbran je pěkný, i když mám raději, když je v molitanu výrez obrysu pistole, kam při přepravě, pistole zapadne. No nevadí, stejne kufr doma po vybalení leti do sklepa.
Seznámení s pistolí. Nebudu psát o designu, protoze g žádný nemá a porovnání s mým nejoblíbenějším HK P30L, ktere nosím nejcasteji služebne i mimo praci, by bylo uplne mimo mísu.
Na první pohled zasobniky vypadají jako když jsou od jine zbrane. Botka nelicuje se zbraní z zadne strany, škviry všude kolem jsou obrovske. Prázdný zasobnik do zbrane zapadne snadno, plny tam už musím dorazit poměrne velkou silou. Je to nezvyk, musím na to myslet a při nucenem, nebo taktickem prebijeni pouzit více násilí.
Natažení zbrane je pohodlne a rychle, zaver se nemusi stisknout prsty, staci primacknout otevřenou dlani, tak jak se to dnes při "takticke" strelbe uci. Vůbec, manipulace se závěrem je velice pohodlna, vystaveni zaveru do strelecke pohotovosti, natažení o opasek, botu, vse jde velice snadno. (A pak že na nem nenajdu nic dobreho)
Spoušť, bože, co to je? Nasypal tam někdo kýbl písku, nebo jsou táhla a stojiny vyrobeny recyklaci starých pilníků? Po konzultaci s kamarádem, který na glock a nedá dopustit, mi sděluje ze jsem si ja vul mel koupit lehci stojinu a sadu pruzin. To pry ví každý glockar, kterým ja nejsem a asi už nikdy nebudu. Naštěstí má sve zkušenosti s amatéry jako jsem ja a sadu pruzin, stojinu, ucpávku něčeho, a nástroj pro rozborku mi slibuje odeslat hned ráno. Tim a výstřelem par set naboju se spoust prý výrazně zlepší. Jasne, u každé nove zbrane se musí dily ochodit a usadit, ale toto je skoro moc i na Norinco.
Rozborka. Nejde dobře, něco tam uvnit dře, ale nejde ani spatne, jsou i horší způsoby. Zpracování uvnitř je celkem pěkne, i když v zaveru jsou patrne rýhy od frézy, to by u HK neprošlo, ale na funkci to vliv nemá, tak proc to řešit? Naopak sborka je rychla a pohodlna. To je super.
Miridla se mi libi, patrne je nahradím triciem, ale jak se znam, než k tomu dojde, budu používat stávající, ktere memu oku vyhovují. Jsou jedním z mála fakt povedenych věci, ktere se mi na teto zbrani libi. Naopak, co je spatne, je povrchový úprava. Cestu autem z Prahy do Kolína na prihlaseni, absolvovala pistole v kapsičce tasky se zásobníky do me HK. No a pistole ještě před přihlášením už byla odrena.
Tak to jsou prosím me první dojmy, dnes vyměním dily spouste a snad ještě dnes ji prvne provětram na strelnici. Pistole je dělána aby střílela, verim ze to glock umět bude... ale v porovnání s tim co už mám, když tedy pominu HK, ktere jsou vsechny o cca 5000 dražší, i ta Alfa je lépe zpracovana, připadá mi takova čistější, a řemeslne poctivejsi prace.
Asi se nestane Gecko zbrani, kterou budu nosit, ale jsem rád že ji mam, libi se mi, že na ni všechny mozne doplňky i dily stoji par kaček a najdou se na každé prodeje. V tom je glock v porovnání s ostatními výrobci nedostižný.
Takže se omlouvám za chyby, ktere dělám ja i android, no a první dojmy z ostre strelby se také pokusim sepsat. Cetl jsem zde o spouste problémů a závad, ale jak už jsem psal na začátku, není nad vlastni zkušenost. Tak jsem zvědav. ..

Příspěvky: 213

Registrován: pon 28.7.2014, 17:49

Zbraň: G17

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Morris » stř 11.1.2017, 9:03

- naco kritizujes kufrik, ked ho sam nepouzivas?
- nelicovanie botky - nie je to zamer? Zasobnik sa dobre vybera aj v rukaviciach a nezabudni, ze pri doublefeede to nejde uplne lahko a je treba ho za nieco chytit
- plny zasobnik do zbrane - ked pruzina troska zmekne, bude to lepsie, ale vzdy bude treba po nom buchnut - ale tak sa to ma robit
- spust - ano je taka aka je, proste glock a bud si na to zvyknes, alebo nie. Vyhoda je, ze na kazdom je to rovnake, rovnaky reset, takze striedas zbrane a nemusis sa prisposbovat/nie si prekvapeny. Osobne som nikdy nic na glockoch nemenil, ono sa to casom trocha vybeha a zjemni - ale hlavne je to obranna zbran, spust nema co ist lahko
- ryhy od frezy atd - je to kopyto, nema to zmysel riesit. Kazdopadne vraj lepsie je zaver vyfrezovany ako odliaty
- povrchovka - ano, je to bieda. Niezeby na tom nejako extra zalezalo, je to v podstate nastroj, ale tieto posledne modely maju povrchovku naozaj taku ubohu, ze aj nechtom to ide poskriabat. To uz je naozaj zle.
- najvacsia vyhoda su tie ceny ako si napisal. Repas vsetkych suciastok urobis za par korun, kopec dostupnych puzdier, lacne zasobniky...

Příspěvky: 1

Registrován: ned 14.1.2018, 18:48

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Stena » ned 21.1.2018, 20:18

Ahoj.. poraďte koupit G19 4gen. Nebo G19 5gen. Ještě jsem pokukoval po cz p 10 c . Nemáte někdo zkušenosti dík za info... stena...

Příspěvky: 12

Registrován: pát 12.1.2018, 23:14

Zbraň: G26,G17

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Karkulka » stř 24.1.2018, 22:22

Pětka je ideální pro leváka, který má o něco snadnější ovládání závěru. Stojí za zvážení, jestli investovat více peněz do novinky. Už to bylo napsáno několikrát. Jestli někdo nemá potíže s pažbičkou u trojky, tak klidně i tu, jinak stačí i ta čtverka. Osobně se mi se čtverkou střílelo pocitově trochu lépe, ale trojku jsem bez problémů udržel taky.

Pro straší modely je velké množství dílů a doplňků. Pětka má zase mnohem hezčí kukuč. Ty vylepšení nejsou na umístění zásahů v cíli až tak důležité, ale určitě potěší.

Toto jsem řešil taky a osobně jsem se rozhodl, že pořídím trojku a ušetřené peníze použiji na nákup kvalitní svítilny. Ale mám střední ruku a jsem pravák. Jiný to může vidět a cítit jinak.

CZ jsem jen osahával a po tom, co jsem o ní četl, tak asi ne.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od john.hawk » čtv 25.1.2018, 8:35

pokud by to nebylo pro leváka, tak Glock III genaci chybu s tím určitě neuděláš..
Jinak obecně, spousta lidí na facebooku napíšou že glock se jim jako ošklivě a nepohodlně drží.. a pak s ním blbě nastřílí.. no já si myslím že spousta lidí glocka neumí pořádně držet, a neumí plynule spouštět.. :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od Smith » čtv 25.1.2018, 18:54

to M@rtin: Nic si z toho nedělej. Mě se z Glocků taky zvedal kufr a udělal jsem hodně pro to, abych se mu vyhnul, jenže... když se mi do roka rozsypal Walther, Beretta a pak SIG, usoudil jsem, že to s ním zkusím. Trvalo mi dost dlouho, než jsem si uvědomil, že se mi ostatní kvéry jen válí v trezoru a kurzy a závody objíždím s Glockem.
No co už, tak jsme si na sebe nakonec nějak nenásilně zvykli. 8-)
"No jo, dvě dávky..." Vražkov, 6.9.2008, stage 5
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Glock 19 Gen. 4

Příspěvek od john.hawk » pát 26.1.2018, 8:51

to je panečku příběh, je tam uplně všechno, zrada, láska, nečekaný obrat i šťastný konec !!!! to miluju.. :lol:

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz