Walther P99 .40 SW


Ostatní "plastové" pistole

Příspěvky: 2

Registrován: pon 01.2.2016, 13:17

Zbraň: walther

Walther P99 .40 SW

Příspěvek od jeankonig » pon 01.2.2016, 15:29

Zdravím všechny na tomto foru přestože nejsem zatím Glockař :D .Potřebuji se poradit a protože walther nemá podobné forum jako vy,tak i snad tady dostanu radu a odpověd. Vlastním walher p99 9mm již několik let a jsem naprosto spokojený,předtím několik CZ atd., nicméně jsem si pořídil silnějšího bráchu k p99 a to ráži 40 sw. a to opravdu jen proto že byla za super výprodejovou cenu a bude to zbran spíše na nošení než na pravidelnou střelbu.Je to však moje první funglovka a první neduh a překvapení po prvních 50 vyýstřelech.( možné příčiny závad jsem tady na foru pročetl,jsou hodně podobné,ale přeci jen nevím,kvůli případné reklamaci)
1,problém,jeden selhač na 50 výstřelů.Náboj podaný do komory,spoušt cvakla na prázdno.Po znovunabití,náboj vystřelil,dále už bez závad.Střelivo SaB.
2,po rozborce doma,hodně pilin zlato stříbrných(u vas na foru jsem se dočetl,že je to zbytek nevyhořelé munice a oděrka nábojnice.) jetá p99 v 9mm mi to rozhodně nedělá,tak nevím zda je to problém nové zbraně,nebo ráže 40 sw a nebo eventuální problém pistole.
3,při rozebrné zbrani oba Walthery současně je jde jetá 9mm spoušt úplně volně a plynule a u 40 malinko pocitově přidrhává( nepatrně,ale je to znát) může to být opět tím že je zbran nová nevychozená,nebo to lehké přidrhnutí je výrobní závada?
Pokud si dáte někdo práci s odpovědí,budu rád a předem moc díky.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Walther p99 .40 sw

Příspěvek od reddog » pon 01.2.2016, 17:59

podle popisu doporučuji opravdu důkladně vyčistit. mazat dle návodu. jo a jestli můžeš, veď si střelecký deník k té čtyřicítce. budu rád, když se občas podělíš o novinky ze života :wink:

Příspěvky: 2

Registrován: pon 01.2.2016, 13:17

Zbraň: walther

Re: Walther p99 .40 sw

Příspěvek od jeankonig » pon 01.2.2016, 18:48

Díky.O vedení střeleb záznam určitě povedu,ale určitě to nebudou žádné střelecké hody.Mazání pojedu zatim klasiku jak jsem zvyklej, jelikož nemám manuál v češtině. Na youtube jsem něco okoukal. Možná jedna velká chyba byla jit střílet s továrně nakonzervovanou zbraní. :oops:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Walther P99 .40 SW

Příspěvek od reddog » pon 01.2.2016, 19:06

To mazání v kombinaci s šupinkama ze střel umí udělat paseku. Když se k tomu přidá i špona z nabojnice (ať už z vykousnutí drápkem vytahovače nebo oděrem ze styku nábojnice nábojnice či tomu pomůže přítlačná hrana v závěru) tak to může zajistit závadění vč neodpálení náboje. Viděno několikrát, čištění pomohlo, správným mazáním pomohlo ještě více. Jasně, můžeš tam mít ještě něco jiného, ale nejprve a především bych zbraň důkladně vyčistil a dobře se podíval ještě před čištěním na hrot zápalníku a jeho okolí.

Zpět na „Jiné plasťáky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz