Akce 2016


Termíny akcí k DRILLY.cz a obecná diskuse k nim

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » stř 06.1.2016, 14:16

Zde budou průběžně zveřejnovány akce roku 2016
http://www.drilly.cz/?page_id=246
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » čtv 07.1.2016, 11:55

ještě malá novinka, drilly mají vlastní forum pro různé zajímavé věci :
forum.drilly.cz
kde se můžete seznámit s vývojem novým střeleckých doplňků, nebo se můžete zapojit do komunitního financování výroby nebo nákupu různých věcí..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Akce 2016

Příspěvek od AREYOU » čtv 07.1.2016, 12:36

www.forum.drilly.cz
chceme vyrobit barevný podavač do zásobníku Glock takže na foru se k tomu můžete vyjádřit.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » ned 07.2.2016, 11:28

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Akce 2016

Příspěvek od reddog » ned 07.2.2016, 11:37

Delam neco spatne? Pro mne je video nedostupne :?

edit:
takže dělám něco blbě. koukal jsem na to přes ipad :wink:

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Akce 2016

Příspěvek od hermenet » ned 07.2.2016, 14:56

Tak jsem si chvíli říkal, v čí kůži bych chtěl radši být v 0:40–0:45.

Příspěvky: 64

Registrován: čtv 26.12.2013, 17:22

Zbraň: Glock 43

Bydliště: Brno

Re: Akce 2016

Příspěvek od Melchisedech » ned 07.2.2016, 16:38

Zdálo se to jenom mně, nebo tam chudákovi kolegovi míří přímo na hlavu?
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » ned 07.2.2016, 16:54

definuj slovo míří..a stopáž..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Akce 2016

Příspěvek od Int1m1thy » ned 07.2.2016, 17:55

inkvizice zase zacina

JH stopaz

0:15 zbran pri plazeni miri za bezpecny uhel 179°, co kdyby tim smerem byla skolka ?

0:29 smrtici vrazedna pistol miri v pouzdre na zranenyho chudaka

0:40-0:45 manipulace jednou rukou se zajistenou zbrani s prstem mimo spoust kolem zranenyho

1:05 - 1:13 strelba bez ochrany zraku, co kdyby nahodou prisel o oko ? nebo obe ?

1:30 nebezpecna vrazedna zbran zajistena na popruhu miri zpatky ve smeru strelby...

Ve videu se objevuji zabery, ktery tocil clovek pred strelcem pri strelbe, ultra epic nebezpecny

Hovno sanitky na drilly ale hned funebraky...
G17gen4

Příspěvky: 64

Registrován: čtv 26.12.2013, 17:22

Zbraň: Glock 43

Bydliště: Brno

Re: Akce 2016

Příspěvek od Melchisedech » ned 07.2.2016, 19:21

0:42-0:45 mi přijde jako nebezpečná manipulace. Je úplně jedno, jestli je zbraň odjištěná, zajištěná, nebo snad dřevěná.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Akce 2016

Příspěvek od havran » ned 07.2.2016, 20:37

A budu sprostej! A prosím admina ať privre oko.

Co na tom kurva už nechapete. Ta manipulace je, nebo se jeví jako nebezpečná. Vůbec neřeším, zda skutečně je nebo není. Po pravdě, někteří nováčci, či letiti mirenkari, svazarmaci a podobně mě na střelnici děsí daleko víc. Tady bych se asi ohrožen necítil. ALE přijde mi skutečně dementni dávat takový videa veřejné na web. Zalozte si kurva na webu sekci pro přihlášené a poustejte k tomu lidí který znáte, byli u Vás, máte je provereny. Už jsem Vám to kdysi říkal psal, a stojím za tím, tohle je totálně idiotskej , kratkozrakej pristup. Uvedomte si, že sem chodí (spíš chodívali) i nováčci, co si tom mají myslet? Co si mají myslet o věčným střetu Drilly/LOS? O tom nekonečným dohadování? K takovými, a i ostatním videum se může dostat KDOKOLI!
Nerikejte, že nejste schopni udělat propagační video bez těchto "nešvarů". Až se něco posere, budete první na řadě, a nedate to, každého uvidí co umite. Až budou chtít někoho udělat, budete první na řadě protože takhle jste pro stát kurva nebezpeční. A udělat Vás nebude problém, kouknete co už se někde děje. Tady nejsme v Kosovu nebo Syrii ale ve střední Evropě, není zde ani tradice jako třeba v Améru. Každého taky není operátor z iraku. " Konzumenti webu" to budou zkoušet, budou zažívat chyby a nakonec ten pruser stejně nastane.

Celkove se mě to líbí, připadá mi to jako dobrá, prospesna a hlavně nová a praktická věc, ale to "promo" to podle mě celý dojebava.

Tož tak to vidím já.

Natřískáno v mobilu, tak prosím omluvte případné chybky a překlepy. Dík.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » ned 07.2.2016, 21:17

Melchisedech, mně to tak nepřijde, byl jsem u toho narozdíl od tebe..
Havrane : Máš pravdu, tohle je na moje triko, dal jsem to sem já a jeto ještě stáhnuté na 30 procent výkonnosti :)
Hele, já jsem asi blbej, nebo mám až moc v krvi, ale jak máš silniční fašizmus, tak je u nás v čr i střeleckej fašismus..svazarmisti, islamisti, a jinní střelecko kavárenští povaleči :) vždycky budu proti ustáleným stereotypům a proti proudu..
když tvořím závody, chci aby to mělo hlavu, patu, myšlenku a další důležité věci..navíc ty videa se i z členské sekce objeví na veřejnosti.. já s tím počítám. nebát se a nekrást.. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Akce 2016

Příspěvek od pitt » pon 08.2.2016, 0:01

100% souhlas s havranem

Příspěvky: 39

Registrován: pon 26.9.2011, 11:12

Zbraň: G19

Bydliště: Brno

Re: Akce 2016

Příspěvek od eschaia » pon 08.2.2016, 17:50

Johny... nemáte to lehký. Já se jenom směju... asi bych na to vůbec nereagoval, nemá to smysl. Jste zlí!

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Akce 2016

Příspěvek od Stepan » pon 08.2.2016, 20:21

Natahovat do komory a mířit přitom do nebe je nebezpečné. Při závadě zbraň může při natažení náboje do komory vystřelit. Nechápete, že o pár kilometrů dál můžete zabít nebo zranit člověka nebo dokonce víc lidí?

Sápat se do svahu, když můžete kdykoliv uklouznout a udělat při tom kdovíjaké nekoordinované pohyby, jednou rukou táhnout zraněného a ve druhé ruce mávat puškou s nábojem v komoře a mířit přitom na hlavu a trup figuranta je naprosto neomluvitelná věc, která by byla akceptovatelná snad jenom ve válce a při skutečném ohrožení, nikdy při tréningu.

Děláte strašné věci, vůbec vám nedochází, jak nebezpečné jsou a ještě se tím neváháte veřejně pochlubit. Vy jste opravdu neuvěřitelní blbečkové.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Akce 2016

Příspěvek od pitt » pon 08.2.2016, 21:08

eschaia píše:Johny... nemáte to lehký. Já se jenom směju... asi bych na to vůbec nereagoval, nemá to smysl. Jste zlí!
já myslím že většina lidí nezpochybňuje že tyhle cvičení jsou dobrý.
co většina zpochybňuje, tak je veřejný chlubení se tímto, ale hlavně to že většina těchto věcí se dá dělat bezpečněji.
viz tahání raněného - proč netahat pytel s cementem, nebo dva? bezpečnost by tím pádem byla úplně někde jinde.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Akce 2016

Příspěvek od havran » pon 08.2.2016, 21:10

eschaia: to ale není o tom zda jsou nebo nejsou zlí. Nikdo zde nezpochybňuje jejich dovednosti, znalosti nebo profesionalitu. Ani to, že takový věci dělají. A ze je dělají dobře! Tvoje reakce je kapku mimo téma, chtěl jsi tím říct něco hlubšího?
Štěpáne, VSICHNI co se toho účastní moc dobře vědí do čeho jdou a co je čeká. Pokud si tam vzájemně, pro mě za mě, třeba ustrili hlavy, všichni toto riziko předem akceptovali, to je jejich věc jejich pruser, jejich zodpovědnost. Některý věci prostě jinak nenatrenujes a nenaucis se, zde je riziko vyváženo získanou dovednosti, která je v tom tak nějak "nutným zlem".
Já si stále stojím za tím, že je to naprosto kretensky odprezentovany směrem ven, a to ještě směrem veřejným, volne přístupným. Stejně jako mě přijde naprosto mimo reakce typu intimity, kde ty " kontroverznosti" vypichne, ukáže na ne a pak to zlehčuje a dělá si z toho prdel. No sorry, ale fuj.
Pokud dělám taktickou střelbu, měl bych mít schopnost stejně tak takticky uvažovat směrem ven, k okolnímu světu. Střeleckému, nestreleckemu a vůbec v nějakých souvislostech.
Videa ostatních zúčastněných asi nemá smysl komentovat a rozvádět, probrali se tu v jiných vláknech, ale dle mě, stejnej problém. A znovu říkám že mimo to všechno je to prostě i naprosto blbej příklad jak pro začátečníky, tak pro méně akční střelce. O nestrelcich a potencionálních zakazovacich nemluvě. Tohle když uvidí průměrného nestrelec které má zájem, tak s hrůzou zapomene na to, že s touto myšlenkou kdy koketoval - ověření empiricky. Zakazovac si mne ruce ten vidí militantního šílence připravujícího se na válku a nebezpečného magora. Na co v naší klidne a pokojně Evropě toto delat, o co jim jde, na co se připravují? Takhle přesně uvažuje - opět ověřeno, s dodatečnou otázkou: tohle může u nás dělat civili? On může mít takový zbraně a vybavení? Proč?
Všichni máme kolem sebe lidí, kteří nejsou sto pochopit naco ty květy vlastně máme, čeho se bojime a co si tím teda vlastně kompezujeme, a Vy jim slehnete před oči toto...

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Akce 2016

Příspěvek od Stepan » pon 08.2.2016, 21:27

... ještě taková drobnost, mimořádně nevhodná je i agresivní hudba, postřehl jsem i úryvky textu jako "streets of corpses" a "bring world to its knees" atd.

Pro jednoho video s "pouze" strašnými prohřešky proti bezpečnému zacházení se zbraněmi, pro laika naprosto děsivé video s nějakými agresivními ozbrojenými pošuky - - - více viz příspěvek havrana výše.
havran píše:Pokud si tam vzájemně, pro mě za mě, třeba ustrili hlavy, všichni toto riziko předem akceptovali, to je jejich věc jejich pruser, jejich zodpovědnost.
To právě že ne, to by nebyl jenom jejich průšvih, to by byla velice široce medializovaná a propíraná záležitost, která by vrhala špatné světlo na celou střeleckou komunitu.

V rámci společnosti jsme stále beznadějně bezvýznamná menšina a podle toho bysme se taky měli VŠICHNI chovat, maximálně korektně a odpovědně.

No a potom tihleti kašparové dají na youtube video, kde si vzájemně míří na hlavu, s takovým hudebním doprovodem, aby to video bylo co "nejdrsnější". PROČ mají sakra potřebu takhle navenek působit?
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Akce 2016

Příspěvek od john.hawk » úte 09.2.2016, 12:05

nemáš nálepku exota jen tak pro nic za nic, poctivě sis to zasloužil a svými příspěvky posouváš laťku hodně vysoko.. :lol:
Moje odměna stále platí za lokalizování štěpána, stačí adresa, po sousedech už se poptám.. :wink: abych se mohl exota zeptat face to face jestli si myslí že vypisování po internetech je ,,bezpečné"..

Znovu opakuji, kdo chce videa dohledá na internetu, a při troše snahy to bude v televizních novinách na nově v 19:30.
Pokud Brusel řekne, těm čechům sebereme všechny kvéry, protože viděli naše videa tak je něco špatně s Bruselem a jeho politikou, ne s našimi videi..
připadám si jak za totáče..70 leta,, kdyby něco, tak jsme žádný závadný songy nehráli ( nestříleli )
:lookround:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Akce 2016

Příspěvek od reddog » úte 09.2.2016, 13:45

Hawk:
No s dohledáním videí na netu problém u mne nebyl. Jen jsem se na ně chtěl dívat na mobilním zařízení a tam mi to nejelo. U PC nejsem v poslední době každý den, takže na prohlížení videí a takových těch odpočinovek přeci jen používám v drtivé většině ipad nebo iphone. Dosud to nějak problém nebyl, videa šla zkouknout i na skle v rukách. Komplikace to není, ale už se tím pádem přijdu podívat jen až budu u PC.

Zpět na „DRILLY.cz“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz