STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 168

Registrován: čtv 16.1.2014, 14:12

Bydliště: Chodsko

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od Tomak » stř 24.2.2016, 12:58

Já ale nenadávám, nestěžuju si. Jen sdílím zkušenost.
Tím končím.
G17gen4, G19gen4, G43, SW MP9, Mossberg M590, SKS, CZ 858
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od 4mike » pát 26.2.2016, 14:31

potíž je asi v tom, že ty pravidla nikdo nečte :lol:
".......odpovědi typu "děkuji za vysvětlení" nemají informační hodnotu - chcete-li poděkovat, učinte tak v PM...."
ono docela dost lidí nechodí na forum pravidelně a celý ho neprolízají ale z vláken , jež je zajímají mají nastaveno upozornění na nové příspěvky
za nový příspěvek "děkuji" budou asi vděčni, to je obohatí a posune.

jiní si zas třeba myslí, že když jsou v přebíjení nováčci, tak v dotazech pro začátečníky mohou řešit cokoliv bez ohledu na to, že to už své vlákno má
asi prostě jen proto, že jsou líní hledat, nebo jsou zvyklí na svým PC ukládat vše do jedné složky s názvem VŠE,
no nic proti pankáčům ale v "tomhle PC" se musí být schopno dohledat info víc než jeden user :D


ggrand
mas ted snad pocit, ze tim "lehkym OT", (jež řešil Ufák jen pokáráním)
ta debata o K100 neodplula nekam uplne do (_x_) ???

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od ggrand » pát 26.2.2016, 15:58

Jj, pravda, každý příspěvek, ve kterém není slovo K100 je OT :huh:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od cmk » pát 26.2.2016, 22:07

Kdyz to nejde tam, je potreba to zasirat tady?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od ggrand » pát 26.2.2016, 23:52

Jaké zasírání ? Vlákno se jmenuje zkušenosti apod se střelectvím. Zkušenosti nejsou jen chvalozpěvy, které vám tak krásně zní v uších, ale i kritika - někým možná nazýváno zasírání.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od cmk » ned 28.2.2016, 12:53

Nejde o to, jak se to vlakno jmenuje... Jde vubec o existenci vlakna... To to casem bude vypadat tak, ze tu budou nejaka fora a pak fora a forech a nakonec fora o forech, co jsou o forech?
Taky jsem byl svyho casu zabanovan na strelectvi, taky me to s*alo. A tak tam od te doby pisu minimalne - spis kdyz ja neco chci.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od reddog » pon 29.2.2016, 8:21

cmk:
Proc by to melo byt spatne? Pokud je potavka, pak ma reagovat nabidka. Jasne, jsou hranice, ale babisuv regulacni urad ci eurounijni moloch predpisu i na mastny stek z trouby nam snad staci :wink: . Plati obvykle - pokud to kohokoli nebavi/nezajima/irituje, ma i moznost neprispivat. Tu posledni vec nemusis brat osobne :wink:
Tomik

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od cmk » pon 29.2.2016, 13:10

Tak jinak... Jasne, nikomu nelze uporat pravo na to, aby si psal, co chce... To naprosto uznavam...
Ponechejte mi pravo si o tom myslet, ze je to umanuty breceni na jinem miste - nic vic.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od reddog » pon 29.2.2016, 17:11

Tak o tom neni sporu a ja bych byl ten posledni, ktery by ti chtel cokoli tlacit :wink: . Jestli se nekdo chce vybrecet, je mu dobre obcas nastavit rameno :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od daveG17 » stř 02.3.2016, 15:45

To máte chlapci těžké...střelectví, ať chcete nebo ne, je dneska největší studnice informací - co do šířky záběru. Dozvíte se tam o černoprachu, exotických rážích a zbraních, přebíjení kdečeho...a to všechno velmi fundovaně od lidí, kteří to fakt mají. Jsou pak speciální fora, kde to bude ještě podrobnější (např. myslivost). Ale pro začátečníka, který ke zbraním sotva přičichl, mi to příjde jako "značka ideál".
Jo, moderátoři jsou občas tvrdší, ale lze to pochopit. Některá témata mají desítky až stovky stran. Kdo to bude číst, když bude každý druhý příspěvek "tohle podepisuju" a podobné kraviny?
Taky jsem byl vytočený, taky mi tam hrozil banán za blbost, kterou jsem za OT nepovažoval a to od moderátora, se kterým si tykám a potkávám ho na každém druhém závodě.
Takže to berte tak - s nikým se tam nese..ou. Možná občas seknou hodně. Ale pořád mi to příjde, jako forum s minimem balastu. A to se cení :)
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 119

Registrován: sob 27.10.2012, 9:44

Zbraň: Glock 17, CZ 75 D Co

Bydliště: Frydek-Mistek, Praha

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od OndrasFM » úte 30.10.2018, 18:28

Moje zkušenost je taková, že forum střelectví banuje i přesto, že pravidla neporušíte. Konkrétně 4mike si na střelectví vysvětluje pravidla po svém. Napsal jsem inzerát na munici, kterou mám částečně doma a částečně mohu ještě sehnat za velmi dobrou cenu. Smazal mi to s tím, že hromadné objednávky se řeší jinde. Nabídl jsem cenu lepší, než má obchodník nákup udělal inzerát znovu podle pravidel, protože mám 650 ks svých na prodej doma a dostanu trvalý ban za komerci. Nechápu, na co teda burza je. Ale zeptám se na to při nejbližší příležitosti Pavla, co je tohle za jednání.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od 4mike » pon 05.11.2018, 10:27

milej zlatej,
pokud se oprostím od spekulací o tom odkud se berou origo náboje vysypaný z krabiček, nemůžu se oprostit od názoru,
že pokud forum (i toto forum) po víc jak dekádu provozuje vlákna o společných nákupech, není do věci je přednostně používat
a pokud Tě na ně moder upozorní není to proto, že se nudí.
Prodej patron jež nevlastníš a ani nemáš fyzicky v ruce , neb jejich počet nemá konečnou hodnotu není inzerátem (tudíž nepatří do burzy) ale nabídkou služby zprostředkování - čili věcí již se zaobírá živnostenský zákon.
Tady opět nebudu spekulovat, zda jsi kompetentní obchodník a porušuješ pravidla o komerci na foru,
nebo jsi jen "lidumil", co kašle na pravidla a zákony.

zde je původní znění
OndrasFM píše:Mám nabídku na náboje Sellier Belot .223 HPBT match, střela Sierra 69 grs. 14,- Kč/kus, bez krabičky. Jedná se o originály vytažené z původní krabičky. Musel bych ale dát dohromady objednávku nad 1000 ks. Předání možné Ostrava a okolí, Praha.
Kontakt tady SZ
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic
Uživatelský avatar

Příspěvky: 119

Registrován: sob 27.10.2012, 9:44

Zbraň: Glock 17, CZ 75 D Co

Bydliště: Frydek-Mistek, Praha

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od OndrasFM » pon 05.11.2018, 10:55

Za prvé si netykáme. Nevím kdo jste a ani mě to nezajímá. Za další mám 650 ks na prodej, svých doma o čemž byl i druhý inzerát, za který jsem dostal Ban. První, který jste sem postl odpovídal hromadnému nákupu, uznávám. Vy si opravdu vysvětlujete nejen pravidla fóra, ale dokonce i zákony po svém. Nabyl jsem je zcela legálně a držím je v souladu se zák. o zbraních a střelivu. Prodat si mohu co chci a za cenu, kterou si učím já. To že se vám to nelíbí je váš problém. A ano, možná jsem lidumil, protože jich mohu mít ještě několik tisíc za vynikající cenu, ale nechci do toho investovat tolik peněz, aby mi ležely doma. Vidím to tak, že jsem ostatní a pochopitelně i sebe mohl potěšit, ale jistý 4mike díky své ne"moci" na konkurenčním fóru mi to překázil. Doufám, že vám to aspoň udělalo dobře na šulí..a :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od 4mike » úte 06.11.2018, 7:06

Rozkouskuji to aby jsi se v tom neztratil

- vy(ty)kání
vycházím z úzů používání internetové etikety diskusních for ale nemám problém přejít klidně i k pluralis maiestaticu :

“V obecných (lidových) internetových diskusích obvykle převládá tykání nad vykáním.
V oficiálních diskusích (např. stránka „Otázky a odpovědi“ na webu obce nebo firmy) a v některých odborných a akademických diskusích může být standardem vykání“


k čemuž bych podotknul, že zaměření fora ani pravopis či rétorika Vašeho blahorodí mne neuvádí v pochybnosti o tom zda se náhodou nejedná o akademickou diskusi či debatu s místním zastupitelstvím
OndrasFM píše:.........Za další mám 650 ks na prodej, svých doma o čemž byl i druhý inzerát, za který jsem dostal Ban.......
- Vaše blahorodí, nelžete, jen se víc ztrapňujete, žádné zmínka o konkrétním množství nepadla ani v opakovaném inzerátu.

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

- nikdo Vám neupírá právo sbírat z nebe spadlé patrony, jež se cestou samy vybalily z krabiček s CIPem a prodávat za kolik uznáte za vhodné.
Zkuste to příště třeba nabízet zákazníkům v některé z prodejen zaměřené na zbraně a střelivo ale obávám se že po průletu zavřenými dveřmi s otištěnou botou tam co prodloužená záda přecházejí ve vulgarismus přijde Vaše blahorodí o plurál i majesticusJ
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic
Uživatelský avatar

Příspěvky: 119

Registrován: sob 27.10.2012, 9:44

Zbraň: Glock 17, CZ 75 D Co

Bydliště: Frydek-Mistek, Praha

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od OndrasFM » úte 06.11.2018, 8:25

Teď jsi se chytil....rádoby intelektuále. Dal jsi mi ban za to, že jsem neuvedl množství. Víš co, změn si nick na "2metr" a běž si kydat ty své v výplody fantazie někam jinam.
Náboje jsou origo a taky je kupuji. Za 13,- Kč/kus. Kdo chce, můžu mu dát na zkoušku, na delaboraci vzorek, aby se přesvědčil. Nic jim není, jen jsou bez krabičky. Původní majitel je vytáhl a dal do hermeticky uzavřeného obalu kvůli místu.
A mimochodem, jsem jich i díky tomuto vláknu prodal už 1150 ks a potěšil sebe i nové majitele :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od 4mike » úte 06.11.2018, 8:56

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od Selag » úte 06.11.2018, 10:09

4mike: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

OndrasFM: Je celkem trapné tahat své problémy na jednoum foru na forum další. Připomíná mi to "svatou válku" kterou přenesli géniové z Knifu na Gunshop. A uznání, ani zastání se nedočkali. Jen zaplevelili další forum.
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra
Uživatelský avatar

Příspěvky: 119

Registrován: sob 27.10.2012, 9:44

Zbraň: Glock 17, CZ 75 D Co

Bydliště: Frydek-Mistek, Praha

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od OndrasFM » úte 06.11.2018, 16:41

Chyťte se záruce a běžte se plácat po zádech ;) Název vlákna je poměrně jednoznačný...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od S474N » úte 06.11.2018, 19:22

Takze vse dulezite k tomuto "problemu" jiz bylo receno a tedy vyreseno...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: STŘELECTVÍ - zkušenosti, apod.

Příspěvek od ggrand » úte 06.11.2018, 21:23

OndrasFM: Máš mínus, že se chováš jako kkt za to tykání.
4mike: Máš mínus, že se chováš jako kkt.
Ať už moderování, tak povýšené kecy zejména kolem 1911, prostě zasloužilý člen se vším všudy.
Teď čekám nějaké SZ ať už od moderátora nebo jiného :inlove: Muselo to ven ;)

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz