Střelnice - Praha - Spořilov


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Strelkyne » ned 29.1.2012, 23:03

:arrow: Střelnice
:arrow: Praha
:arrow: Spořilov
:arrow: http://www.ulovcihohuberta.cz/

Podzemní tunelovka s pojezdy - 10, 15 a 25 metrů, 3 palposty.
Cena za hodinu 170,- a počítají i sníženou cenu za 30 minut.
Malá, ale sympatická střelnice se super obsluhou, kde nic není problém - stačí se domluvit se správcem. Minule jsem tam přišla a půjčili mi do ruky úplně nový Scorpion EVO, který si tam přinesl jiný "štamgast" = Alenka v říši divů :lol: .
Mívají tam GLOCK Days (naposledy byly v teď lednu, další prý budou na jaře) takže jsem si tam vyzkoušela, co se dalo.
Objednávky po telefonu, většinou je tam volno a když ne, tak si prostě dáte kafe a pokecáte. Maximálně mi vyhovuje, že fungují už od 10 hodin, takže tam chodím dopoledne, nebo hned po obědě. Taky jsem tam absolvovala první seznámení se zbraní a školení bezpečné manipulace a dělala jsem tam zbroják.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Starosta » pon 30.1.2012, 8:31

Minule jsem tam naběhl natěšený s kosou a pán mi sdělil, že má rozstřílené pojezdy a že už se tam s kosou střílet nesmí. Takže jsem vypráskal pistoli a pro kosu musím najít jiné pastviny.

Za dva lidi na jednom stavu (jedna zbraň) byly účtovány dvojí hodiny, ale to je možná normální...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od kolaCZek » pon 30.1.2012, 8:35

Aaano... S touhle strelnici mam taky dobre zkusenosti. S panem spravcem se vzdycky dobre pokeca. A nikdy nic nebyl problem. Jenom skoda, ze se tam neda strilet z plochy a o vikendech se nepracuje...
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Příspěvky: 4

Registrován: čtv 04.4.2013, 1:40

Zbraň: Magnum

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Lenicka1313 » čtv 04.4.2013, 1:41

Já mám teda raději kobyliskou střelnici - mnohem příjemnější personál, vetší výběr dráh a hlavně levnější. Co na ni říkáte vy?
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne čtv 04.4.2013, 23:22, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněn reklamní odkaz

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Carloss » čtv 04.4.2013, 1:51

Leni, nic ve zlym, ale tohle vlákno je o tý na Spořilově. Ty máš nějaký vazby, že tu Kobylyskou tak propaguješ? Já Spořilovskou mám na cestě z oběda do kanclu. Tak se tam občas zastavím, nebo dyž jdu z práce... Pohodový pán, dáme kafe, pokendáme... Byl jsem tam s kolegou. Dvojí hodiny nám teda nepočítal (myslím). Vystíleli jsme toho mraky, pojezdy mu ještě jezdily, tak nevím, že by měl přoblém s tím, kdo mu tam čím střílí.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od S474N » čtv 04.4.2013, 7:59

Lenicka1313: co na ni rikam? Asi to, ze pokud si na teto strelnici nekdy strilela, tak musis byt asi starsi rocnik a asi taky byt trosicku "nenormalni".

Pro ostatni, je to byvala strelnice, kde bylo zastreleno pomerne dost lidi (po kterych se jmenuji i okolni ulice). Sam mam k te strelnici osobni vztah a jiz nekolik let ji mam venovanou i vlastni geocache:
:arrow: http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... ?wp=GCVXK9

EDIT: zajimave, zjevne nejaka spamerka, protoze tech "postizenych" for je mnohem vice:
:arrow: https://twitter.com/tkapler/status/55703769702342656
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 45

Registrován: pon 03.9.2012, 23:00

Zbraň: 1911

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Lachtan » čtv 04.4.2013, 23:01

2 S474N - i na foru Gunshopu a Zbraně Kvalitně (tam se s ní nesrali a rovnou BAN). :twisted:

Příspěvky: 23

Registrován: pát 30.12.2011, 21:44

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Munga » ned 08.12.2013, 20:28

Tak mé zkušenosti s touto střelnicí jsou katastrofální.
Ted popíšu mou zkušenost starou cca 3/4 roku.
Když jsem tam chodil za p. Ondry tak paráda-malá střelnice kousek odemne,no super.
Poté co střelnice znovu otevřela ze současným majitelem jsem tam zašel zastílet s mlokem a malou 22.
Vystřílel jsem svižně hromádku nábojů pěkně do terču-nic jsem nepoškodil - na střelnici jsem byl sám tak klídek a jdu dobře naladěn zaplatit když na mne pán za pultem spustil zvýšeným hlasem!
,,tak takhle ne,ty tady střílíš rychle,vystřílel jsi spoustu nábojů,tady se takhle nestřílí,ustřelujete mi lana na pojezdech,když se to rozbije budeš to platit - takhle to příště nepujde."
Omluvil jsem se že jsem si dovolil na střelnici vystřelit a příště mu už určitě své peníze nepřinesu.
Přešel rok - doma čerstvě koupený Tactical,kouknu na web a na jejich stránkách že je povolena střelba z kulovnic běžných ráží tak jsem si řekl zkusím to ještě,třeba měl ten člověk jen špatný den.
Při telefonické rezervaci se ptám ,,Lze u vás střílet s Tacticalem"? - odpověd zní ANO,sednu do auta a po poskakování v pátečních kolonách ve 40c vedru přijde parádní sprcha -
Přijdu k pultu,(tam pán kterého jsem si pamatoval z minulého roku) se zamračeně podíval na mé pouzdro od houslí a nasupeně povídá-CO TAM MÁŠ! no sic jsem táta od rodiny tak jsem to tykáni přešel a povídám co nejklidněji,, Dobrý den,mám tu rezervovanou dráhu a v pouzdře mám Tacticala se kterým jdu střílet,před hodinou jsme spolu telefonovali.
Pán na mne najednou začal halekat - tady se stímhle střílet nebude,vy si kupujete náboje po 3 kč,vy těch nábojů máte hromady a furt tady střílíte,máte to všichni průbojný,mělo by se to hned zakázat,ustřelujete mi tu pojezdy atd.nebudu vše popisovat - rozklepal jsem se a radeji upaloval pryč než přijdu o svou bezuhonost :-) Lidi kteří tam byli předemnou valili oči jako já.
Jen pro zajímavost - na stránkách je střelba z kulovnice a brokovnice běžných ráží stále povolena.
Většinou s lidmi velmi dobře vycházím a tato opakovaná zkušenost je pro mne unikátní.
No ale není to jen má zkušenost tak sorry za delší psaní. NEDOPORUČUJI !
ahoj Munga

Příspěvky: 23

Registrován: pát 30.12.2011, 21:44

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Munga » pon 16.12.2013, 21:40

Edit předchozího příspěvku:
Tak mi to nedalo a po napsání mého negativního hodnocení jsem Spořilov po delším čase zkusil a byl jsem mile překvapen- Na střelnici byl jiný pán,solidní,příjemný.
Zastřílel jsem si k mé naprosté spokojenosti.
Jestliže to v současné době takto na Spořilově funguje tak musím svůj minulí příspěvek opravit a rád napsat že : Doporučuji !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Strelkyne » stř 28.5.2014, 0:07

Update ke střelnici Spořilov:
V současné době, poté co zemřel oblíbený a příjemný správce (Munga zřejmě poprvé narazil na někoho, kdo tam vypomáhal, což je mi líto), je střelnice provozovaná panem Petrem (příjmení nevím). Prostředí střelnice je stejně příjemné, otevřeno je však pouze v době, kdy Petr může přijet do Prahy. Termíny jsou vždycky předem na webu střelnice http://www.ulovcihohuberta.cz/ . V červnu jde ale Petr do důchodu a střelnice bude fungovat tak, jako dřív, takže se zase dočkáme pravidelné otvírací doby.

P.S: Docela by mě zajímalo, kolik lidí odsud (kolaCZek, Carloss a Starosta) už jsem tam anonymně potkala. :D
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Tekka » stř 28.5.2014, 7:56

Původní správce byl fajn. Sice svůj, ale celkově fajn. Škoda. Od doby co je provoz nepravidelný jsem tam nebyl, ale už se těším, až se provoz pravidelně rozjede. Chodili jsme s kolegou z práce třeba přes oběd (máme to co by kamenem dohodil). Díky za info.

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od hermenet » stř 28.5.2014, 8:31

Já jezdím nejčastěji do Čestlic nebo do Květnice, protože tam přijedu a střílím. Tři palposty na Spořilově mi přijde málo (že hrozí fronta). A jak je to tam s parkováním?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Tekka » stř 28.5.2014, 11:18

Dá se vjet do areálu ČD za závoru a auto dát hned vedle budovy. Místo tam je tak pro 2-3 auta určitě. Případně je vedle budovy JLV přes silnici parkoviště, kde nikdo nekontroluje kam kdo jede a jak dlouho tam bude.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od Strelkyne » stř 28.5.2014, 11:38

Já tam byla asi po čtvrt roce a to parkování u střelnice je teď zrušený, protože tam pořád parkovaly nějaký cizí auta. Dá se ale zaparkovat rovnou vlevo za vrátnicí a já tam místo zatím vždycky našla. A co se fronty týče, je lepší si dopředu zavolat, ale při nejhorším stačí si dát kafe a počkat, až někdo dostřílí.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Příspěvky: 24

Registrován: stř 05.3.2014, 21:31

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od paulus347 » stř 28.5.2014, 22:50

suprovej přístup, nemám co dodat :-)

Příspěvky: 69

Registrován: úte 20.1.2015, 11:44

Zbraň: Glock 17 (3.g)

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od MikTek » čtv 22.1.2015, 14:42

Někdo kdo je tam objednanej na sobotu (24.1.2015) kolem 17h?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17

Registrován: pon 16.6.2008, 5:26

Zbraň: nejedna

Bydliště: Vysocina

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od frantisek » čtv 22.1.2015, 15:18

Parkovani info (update): do objektu ČD nelze vjet, strážní mají nová nařízení. Za závoru Vás nepustí.
Auto lze zahodit v prostoru před závorou a nebo na parkovišti BurgerKing.

Provozní doba: vypsaná na http://strelnicesporilov.cz a nebo na https://www.facebook.com/strelnicesporilov.

Sa58 a samonabíjecí kulovnice obecně: ano, jsou zakázané. Lze se domluvit, a kdo bezhlavě nekropí, střelí si.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5

Registrován: ned 20.12.2015, 19:22

Zbraň: G19, G42, Sig 238

Re: Střelnice - Praha - Spořilov

Příspěvek od rybiz » ned 10.4.2016, 18:45

Velmi pozitivni dlouhodobejsi zkusenost: az tak, ze jsem si udelal z teto strelnice svuj "zbranovy azyl". Spravcove super lidi, hodne rodinna-komorni atmosfera. Jenom najit volne okno na strileni je v posledni dobe tezsi....

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz