10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK


Srazy které pořádá MujGLOCK, včetně pátečních dýchánků

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » ned 12.6.2016, 21:11

V rychlosti (jsem uz preci jen trocha unaven :wink: ),
Predne a predevsim, diky Lence za organizaci krmeni. Dobre jidlo = spokojeni lide :mrgreen: .
Kazdy jeden z vas byl super a kazdy jeden z nas spoluvytvoril opravdu super atmosferu. Kazdy z nas prilozil ruku k dilu a kazdy z nas si maknul. Proto si to taky kazdy uzil (doufam). A neco vam reknu. Jsem rad, ze jsem tam byl s vama :wink: .
K obsirnejsimu podekovani se snad dostanu zitra, dnes jdu sve stare telo pomalu slozit do postylky. Vsak jste to videli, nejsem uz zadny mladik a jsem chabe fyzicke konstituce :mrgreen: , takze si to uz snad muzu dovolit 8-) .
Tomik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6

Registrován: pát 27.3.2015, 20:11

Zbraň: Jericho 941F, PM

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Tempest » ned 12.6.2016, 21:32

Fíha, tak poprvé od mého "pohasnutí"tady na fóru.
Vážně díky moc všem, že vytvořili takovou atmosféru. Hodně jsem se bál, jak se na mne budete koukat a jak tam zapadnu. Po hodně zoufalém (psychicky) začátku se mi ale povedlo překonat blok a vy jste byli skvělí, jako kdyby ta páska na zápěstí byla oranžová a ne zelená. Díky za podporu, půjčení zbraní a důvěru, které jsem se těšil na čáře i přes to, že nejsem držitelem ZP...
Jídlo skvělý. V prvé řadě, sakra, ten skvělý medovník! Hned v druhý (na velikost grilu překvapivě) dobře zmáknuté obědování, pak pořádný kafe atd., atd...
Skvěle zařízeno, rád jsem se vyřádil.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » ned 12.6.2016, 21:41

Tempest: ja dekuji za tvou navstevu. Jsem presvedcen, ze tve zivotni zkusenosti mohou pomoci lidem ukazat, jak se to nema delat a ceho se naopak vyvarovat *40* *3* *49* :lol:

Ted vazne, doufejme, ze to vsechno dobre dopadne a ze ti neprijde Monča na...... teda co to placam, ze ty papiry nakonec budou! *49*

BTW nejak mi neprislo, ze zrovna ty bys mel obavy o to, jak a kam zapadnes. *4286* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 16

Registrován: pon 29.4.2013, 2:22

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od fofrofronek » ned 12.6.2016, 21:43

Díky všem organizátorům a dalším za super zábavu, pokec dobroty a další. Doufejme, že co se nepovedlo letos se snad povede příště :) . První dojmy po příjezdu domů - jsem na..ný, že není pátek a že tuhle bandu uvidím zas až příští rok. Vyšli ze mě Tygři, kurva to pálí málem jak dopoledne ten paralyzér. :evil:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Bukowsky » ned 12.6.2016, 22:17

Velké poděkování, opravdu...

Jelikož minulý rok jsem byl poprvé a viděl to brutální nasazení a organizaci, nevěděl jsem, co mám čekat letos, jelikož lidi mají tendenci a snahu neustále se snažit se překonávat :-) Ale taky vím, jak malý prostor mají organizátoři pro to, aby si to sami také užili - většinou člověk po takové akci končí vyždímaný jako citron...

Tentokrát to ale bylo příjemnější, rodinné, ani trocha křeče a tlaku na dodržení harmonogramu, víc střílení - ačkoliv to loňský rok bylo fanfárové, tentokrát jsem byl spokojenější :-) Zklamání jen z toho, že jsem musel v sobotu večer vyklidit pole.

Moc díky Lence, která převzala místo u grilu - sám jsem v této roli byl na většině akcí, které se dělaly v duchu "sami sobě", díky profesní minulosti to byl jasný předpoklad :D Maso bylo výborné..

Rovněž díky Tempestovi za otevřenou přednášku a prezentaci - přiznám se bez mučení - na to bych koule neměl :)

A samozřejmě na závěr velké díky organizační skvadře Tomík, Jasik, Čert, že těch tělesných otvorů za víkend nepřibylo :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » ned 12.6.2016, 22:57

jak to tak čtu, tak se celkem střílelo.......to musel být pan Spideyx štěstím bez sebe, ne?!

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od hermenet » pon 13.6.2016, 6:25

Bylo pěkně. Je mi líto, že jsem musel odjet dřív, než došlo na ráži .308.

Bezvadné byly houpací terče (velký tréninkový potenciál: přenášet; rytmicky rozhoupat – zastavit – rozhoupat ...) a velká zábava s duelem. Jen nechápu, jak jste mohli (vy borci, co jste se propracovali do finále), dopustit, že dominovala číza nad glockem :!:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » pon 13.6.2016, 7:35

No strilelo se docela dost, jak zminil UI, osobne radeji davam prednost vic "teleshoppingu". Jit na strelnici v prubehu roku muzu kdykoliv a nevidim na tom nic zazracneho nebo vyjimecneho. Na druhou stranu, vyslechnout si prednasku o necem z oboru, od zainteresovanych lidi, k tomu se uz clovek tak lehce dostat nemusi.

V kazdem pripade si myslim, ze aktualni pocet lidi na srazu je pro strileni takovy mezni v tom, aby se kazdy "dosyta" vyblbnul. Nedovedu si predstavit rotace lidi na stanovistich, kdyby jich tam bylo pres 70, jako loni. Z meho pohledu je tedy do budoucna cesta omezeni poctu lidi na 30 navstevniku dobrym krokem.

Co me mrzi, ze se nepovedlo "nastolit" poradne to "sami sobe" v plnem rozsahu. Tedy priste se musi vic poresit nejenom hlidani na startovni care, kde jak Jasik, tak i Tom meli cely den plne prace a sami si poradne ani nevystrelili, ale treba taky ten zminovany gril.

Co na tohle ostatni? *88*

PS: Pitte, ale Spideyx letos nebyl *88* *4* *49*

PS2: jeste bych chtel ocenit iniciativu jak Kubajzu, tak i Daliho s dcerou, ac kavu nepiji, tak svym pristupem udelali radost spouste navstevniku. Priste jen asi bude vhodne udelat nejakou Google tabulku veci pro sraz, kde se bude moci kazdy napsat, aby se zbytecne neduplikovali a potom na srazu nebyla nejenom rychlovarna konvice, ale taky dva nove kavovary Tassimo se zasobou tablet *40* *3*

hermenet: no, co nadelas. Tyhlety tezky kvery s poladenejma spoustema budou v mirence vzdycky lepsi. Na druhou stranu, kdyby Hawk pridal trosicku stresu, hybani a odstranovani zavad, tak si nejsem jist vysledkem. *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » pon 13.6.2016, 9:06

Tomu se rika pesek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Jasik » pon 13.6.2016, 9:31

Ahoj všem, v rychlosti pár vět ode mně.
Těm, co tam byli do neděle jsem poděkoval osobně a všichni byli oceněni dle svých dovedností a nebo zásluh :-)
Bylo to opravdu letos takové více "rodinné", byl čas pokecat se všemi účastníky, což se mi teda vloni ani náhodou nepovedlo a tak třetinu lidí z loňska si vůbec nevybavuji.
Takže za mně, pokud se má užit i střílení, počet 30 - 40 lidí je opravdu přesně to, co se dá rozumně "obsloužit".
Sám jsem několikrát říkal v průběhu víkendu, že mi tam také chybí ta trocha víc poučení.
Snažili jsme se v předchozích letech vždy pozvat někoho, s kým se ne všichni mají či měli možnost běžně potkat a představit si obory příbuzné našemu společnému koníčku.
Letos se to povedlo v neděli díky Hawkovi a "zrcadlu" a Tomášově dobrovolné recenzi na ESP Power Max paralyzér.

A co bude příště...??? Pokud bude šance, čas, možnosti, sraz - jubilejní desátý - třeba bude.
Jeho program můžete začít navrhovat již teď.

Závěrem tedy pro zopakování - děkuji všem účastníkům za přístup, za to, že při drobných excesech si vzali ponaučení a nebál jsem se stál těsně u vás v průběhu střelby, díky za pomoc, která se našla vždy, když bylo potřeba.
Díky Lence, Martině, Katy (mimochodem, pro Hermeneta, nevyhrála ČZ nad Glockem, ale šikovnější ruce a bystřejší oči Katy nad mými :-), paní od P49A33B55C69D83..., Nikče (za trpělivost s tím pošukem co má doma :-)..
Díky nepřítomným manželkám Koláčka a Toma za dobroty...
Díky za kafe, utopence (Pechtovi), duel tree (Dali), "cinkátka" (pitt), Tempestovi za otevřenost a ponaučení...
Díky panu Kovalčíkovi z firmy Excubitor, díky společnosti MPICZ, díky společnosti WICO, díky ESP za dárky...
Díky čertovi za zajištění proviantu, administrativy a všeho toho "neviditelného" a ukázku toho, jak se nenaráží sud ;-)
Díky hlavnímu vedoucímu Tomovi...

Díky bohu, že vás uvidím asi až zase za rok....

Ale ne bando, rád se s vámi uvidím třeba i někdy dříve.. :-)

P.S: Admin zase nepřijel.. Sice mně asi nebude mít rád, ale zeptám se "Chyběl Vám tam někomu???" :-P
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 180

Registrován: sob 23.4.2011, 21:13

Zbraň: G17, SW Shield, M4

Bydliště: Praha Západ

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od dali » pon 13.6.2016, 9:46

Už tady všichni všechno řekli, tak se omezím na konstatování bylo to super! :)

Díky všem zúčastněným a zejména organizátorům za skvěle prožitý víkend.

Ohledně programu bych vyzdvihl kategorii ověřování mýtů. Nedávno jsem se zrovna s někým dohadoval o ten polštář, takže mě praktický test vyloženě nadchnul. Živá recenze paralyzéru je asi taky něco, k čemu se člověk/civil jen tak nepřiplete.

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od hermenet » pon 13.6.2016, 10:39

Jé, prozraďte, polštář funguje? :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » pon 13.6.2016, 11:13

hermenet: utlumi docela dost, ale samozrejme jako ve filmu to neni. A paradoxne se mi zdalo, ze lip tlumi klasicky strelivo, nez subsonicky.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od hermenet » pon 13.6.2016, 11:20

Mohlo být zajímavé zkusit, zda utlumí revolver (kolik hluku jde z mezery mezi válcem a hlavní). Snad někdy příště...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Bukowsky » pon 13.6.2016, 14:06

Apropo na příště - jelikož je to s ohledem na mou praxi logické a kdyby náhodou chtěl Fana znovu chybět, beru si na starost péči o hladové krky, aneb nechť oheň pod grilem nikdy nevyhasne ;)

PS: Jak tu bylo řečeno - kdo pravidelně potkává experty mediky a výrobce neprůstřelných vest a má možnost se od nich zdarma nachytřit, nebo získat sortiment s brutál slevou?? Jen více "teleshoppingu" 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: ned 01.6.2014, 23:16

Zbraň: ČZ75 Com, Sig P238

Bydliště: Praha-Západ

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Katy » pon 13.6.2016, 14:16

Ahojky, za mne letošní sraz byl velká pohoda, méně komerce a více možností popovídat a zastřílet. :thumbsup: No když už sem moc běžně nepíšu, tak se to teď pokusím vynahradit.

Páteční večer jako připomínka byl fajn. Bylo třeba vidět, že Pitt zanechal ve všech z minula nesmazatelnou stopu v podobě propíchlého nepropíchnutelného plátu a Krav Magou. Jinak jak už řekl Dali, po loňském Tempestově programu jsme mysleli, že bude těžké to překonat, ale Tempest nakonec překonal sám sebe. :shock: No co si člověk uvaří, to si často holt musí sníst, ale moc mu přeju a držím všechny palce, aby to dopadlo happyendem. :thumbsup: Ačkoli mateřská půlka mého já jeho způsob nakládání s, a zejména uskladnění některých krabic nepodporuje, zastávám názor, že do toho hotelu by se měli ubytovávat lidi úplně jiného ražení. A je škoda promrhat ten talent, znalosti a nadšení, který Tempest pro svůj obor má.

V sobotu byly super půjčovací stolečky, člověk viděl jasně, co kde může chopit do pacek a nestyděl se si říct. Díky tomu jsem se posunula zase kousek blíž i k rozpoznávání dlouhých zbraní, což je pro mě stále přeci jen irácká vesnice. :) Líbil se mi taky náhled do práce odstřelovače a možnost takovou věc vůbec držet a vystřelit si. Přemýšlím, že to možná nejdražší jednotlivá věc, co jsem kdy měla v ruce. Co se týče vyhraného Duelu, tak bych si dovolila upozornit, že ta ČZta je kompakt.. jen počkejte, jak bych střílela z fullsize.. :wink: :D Ne.. mám samozřejmě výhodu, že terč je náš, takže jsem zvyklá na něj střílet. :) Nicméně džentlmenské chování Jašíka, Tomíka, Hawka a možná i dalších, propříště absolutně neakceptuji. Nemám problém prohrát, (na LOSu se stejně vždycky jasně ukáže, jak na tom jsem, teda spíš nejsem), a aspoň je kam se zlepšovat, takže příště očekávám, že mi to natřete. :P Navrhovala bych udělat kategorie, třeba tři, aby i slabší střelci měli možnost zažít pocit výhry. A pro ostatní bude poučné a zábavné sledovat opravdový zápas těch nejlepších. Ostatně jak jsem viděla Satanovu práci s resetem při multishotu, tak mám na příštích pár let co trénovat.

V neděli jsem se naprosto zbytečně obávala o Tomíkovo zdraví a život, zatímco se záhy podle (ne)indiánských tetování ukázalo, že je superman, a takové zážitky si dopřává běžně. :) Přes Markovo ujišťování a odvahu dalších jsem si ujasnila, že přeci jen nemusím mít všechno. Hawkova zrcadlová fólie, ač zatím ne úplně dokonalá, byla zase novým zajímavým zpestřením. Člověk přeci jen má obavy sám ze sebe, zejména když útočník není tam, kam střílím. Tomíkovi díky za paintballku a airsoftku, jen ten terč příště bude umývat někdo jiný! :D Podle programu jsem akorát čekala noční střelbu a zase nějaké situačky, ve kterých ze sebe klasicky můžeme udělat mamlasy, a přitom se něco o sobě naučit, ale tak třeba zase příště.

Co se týče grilování, tak jsem nevěřila, že na té věci to bude možné utáhnout, ale Lenka začarovala a bylo to mňam. A vzdělala jsem se nečekaně i co se týče existence více druhů utopenců. Moje bublanina snad taky neurazila, nicméně pokorně uznávám naprosté medovníkovo prvenství. :wink: Jo Martino, díky za válečky. :)

Bylo fajn potkat známé tváře (Fofro díky za půjčení všeho možného), ale i nové lidi, tímto zdravím P99..Petra s Laďkou a díky za pokec. Osobně mi na srazu chyběl Cover, jehož legendární taktické hrábě a zajíček Duracell uměly vyvolat úsměv na rtech. A možná někdo z LEXu by letos také měl co říct k rozhodnutí EU.

Shrnuto za mě byl to prima víkend, pohoda, zajímavý program. Lidí může být o malinko víc, ale jen o malinko, jak psal Jašík max 30-40, kteří ale opravdu pojedou. Teoretické vzdělávání/komerční vsuvky mi vyhovují v míře 2 hod na den. Praktické vzdělávání neomezeně. Krav Maga nikdy neuškodí. Experimenty taktéž. Soutěže (klidně si vemu nějaké na starost). Vrátit na program "Rozstřel si co můžeš" a medika. Nezapomínat na srandu. 8-)

Jinak se také připojuji s velkými díky za organizaci a čas, který tomu přípravný tým věnuje.
Naposledy upravil(a) Katy dne pon 13.6.2016, 16:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » pon 13.6.2016, 15:05

Já si taky myslím, že pro tento sraz platilo jedno ohrané, ale stále pravdivé: Potkali se lidé, kteří se potkat chtěli a měli :wink: .
Řekl bych, že nikdo z nás doopravdy nevěděl, jak a co PŘESNĚ budeme dělat, jakož i KDY se na to dostane. Naštěstí se stále ještě nikdo z nás nemusí zpovídat "evropskékomisnejvyššímuparlamentupředstavenstvuvedoucímuzájezdu" a proto jsme si sami sobě mohli udělat Sraz takový, jaký jsme si v danou chvíli dokázali sami zorganizovat. Bez denního rozkazu, bez závazné osnovy, bez hloupých připomínek chronických nespokojenců. Některé věci se plánovaly, některé byly do posledních možných chvilek tajemstvím s kouzlem překvapení. Některé vyplynuly ze situace. Já osobně si myslím, že tak to bylo i dobré a v mnohém i méně stresující, než (z některých dřívějších Srazů časté) neustále dokola opakované: Kdy už to budééé, Teď mělo být něco jinýýýýýho, Kdo tady tomu vlastně šéééfuje, atd atd atd. Z těch letošních lidí (a já jsem sakra rád, že jsem tam byl s váma :wink: ), jsem tohle vlastně neslyšel. Pokud se někdo ptal, pak se ptal proto, aby sám přišel s něčím svým, nebo přiložil ruku k dílu. Moc mne jen mrzí, že jsme (mne nevyjímaje), tak málo pomáhali Lence, a taky Lence s Nikol, s přípravou proviantu z grilu. Lenka pak střílela se ztuhlým svalstvem z grilování a údržby ohně (pokud se ovšem k něčemu zajímavému vůbec dostala, nějak jsem to, až na nedělní závěr, nestíhal sledovat).

Mmch, sobotu jsem prožil v duchu žádný maso, žádný gril (vyjma malinkaté klobásky na zkoušku), takže vám, bando, zústalo dost masa pro ty vaše nenažratý břicha :mrgreen: .

A teď i z jiného soudku.
Překvapila mne Martina, když mi při odjezdu oznámila tu měsíc starou novinu :wink: . Střílela dobře a určitě se bude zlepšovat.
Opět mne příjemně překvapila Nikol, která dokázala Marka držet alespoň trochu zkrátka 8-)
Příjemně překvapila návštěva (byť krátká) Střelkyně a Ondry, kdy s námi společně dali gáblík a vydrželi pokecat (přes fyzickou únavu z denních aktivit).
Opravdu velmi mile překvapil Ondra Tempest tím, že dokázal ustát docela časté a často taky docela drsné pošťuchování okolí (tedy některých z nás :mrgreen: :mrgreen: ).
Musím poděkovat Koláčkovi za to, že mne nechal vyhrát (já se sice snažil, ale nebýt jeho pomoci, tak jsem to nedal :wink: ).
Sponzorovi z ESP budu děkovat jen v sebeobraně :mrgreen: :mrgreen: , jejich dar mi několikrát způsobil bolest a nějaké ty následky si ještě sebou čas ponesu (puchýře na pravé ruce jsou, řadím ten stroječek na takové normální deváté z deseti - modří vědí 8-) ).
Tímto vlastně děkuji a zároveň gratuluji všem, kteří si šli tento výrobek také otestovat a ukázat, že jim nestačí, když se popálí jiní, ale i oni sami si musí "sáhnout" (hehe, ne, dělám si srandu, máte můj obdiv, třeba jsem mohl kecat a mohlo vás to poválet po zemi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ). Zahrát divadlo, tak by se toho nikdo nechtěl dotknout ani selfie tyčí :lol: .
Mockrát děkuji adminovi a jeho pravé ruce za zprostředkování setkání s EXCUBITORem, panem Kovalčíkem. Jeho výrobky mají hlavu a patu, líbí se mi a nepostrádají osobtého ducha. Řekl bych, že mají slušný potenciál a rozhodně jeho společnosti přeji jen samé obchodní a profesní úspěchy. Rád budu sledovat i nadále jejich vývoj. Budu-li moct, rád nějaký střípek i přidám :wink: . Malinko mne jen právě v tomto případě mrzí, že jste si fyzicky nevyzkoušeli možnost použít vystavené zboží reálně při střelbě. Vše vystavené nám bylo dáno v plen (mně taky a to už je co říct, kdo mne zná, ví) a my jsme toho využili méně, než minimálně :? .
Děkuji WICO za neutuchající zájem o nás a poskytnutí výhod při nákupu jejich zboží.
Děkuji duu Katy Dali za dueltree, který byl opět hojně využíván a někteří se snažili zlomit jeho kouzlo tak důkladně, až se z nich kouřilo :lol: . Mmch Katy nás porazila regulérně a podle pravidel, dokonce se snažila, aby její vítězství nebylo tak jednoznačné :wink: , za což ji my, méně nadaní a přesní, velice děkujeme :inlove:
P..G.. duo bylo úchvatné hned v pátek, kdy jejich překvapené a konsternované obličeje fakt stály za to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Bylo hlavně milé vidět, že fakt patří do party a umí se pustit do společných aktivit i přes fakt, že někteří z nás nevzbuzují v nových příchozích zrovna moc důvěry :lol:
Kubajz mne nepřekvapil 8-) , foťák a kamera jela na plný pecky a už se těším na výsledky jeho neúnavného dokumentování celé akce :wink:

hele, musím končit, i tak to píšu už asi napotřetí, tak to na chvíli přeruším a napíšu zas něco později, pracovat jít musím zas. síla vás provázej :mrgreen: a já se pokusím tu později zas cosik dopsat, bo jsem ještě neprobral všicky :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » pon 13.6.2016, 18:17

Tak zas chvíle prostoru na psaní :wink:

Hermenet přinesl hezký kus kovu v levolvéru 8-) a opět si někteří připomenuli (jiní ověřili a někteří se naučili) fakt, že revolver chyby neodpouští a je dobré si jej osahat a nasahat ještě před výstřelem. Ráže byla tak akorát :wink: . Konec konců, mohli jsme porovnávat, ba co víc, komparovat :mrgreen: , s jiným hezkým kouskem. Kdo využil, určitě nelitoval.
Musím se přiznat, že kolega s červeným sporťákem mi nějak unikl v přezdívce či jménuj, mrzí mne to, protože si myslím, že se mu tam opravdu líbilo a nebál se přidat k dílu.
Pechta nás bedlivě pozoroval, v klidu, v pohodě a dával pozor, aby nám nic důležitého neuniklo a já jsem rád, že jsme ho hnali přes polovinu republiky a mohli mu poděkovat za rozšíření obzorů ohledně utopenců. Omlouvám se, letos jsem ani neolíznul prsty, však víte, jak jsem v sobotu ráno vypadal 8-) .
Nějak si nemohu rozpomenout, jestli měl Koláček na nohách i něco jiného, než tu černou prstovou obuv. Vím, že říkal, že je nutné si třeba na běhání znovu zvyknout, ale ještě více mi vrtá hlavou otázkaj, zda cítil i nábojnice či špony. Bylo moc fajn zase po čase vidět ten jeho koláčkovský úsměv, protože kdo ho zná, ten ví :wink:
Hoangovi bych rád poděkoval za přivezení zajímavé zbraně. Myslím, že většině lidí docela učarovala a podle zájmu o střílení bych dokonce řekl, že KAŽDEJCHCEBÝTSNAJPRVOLE :mrgreen: :mrgreen: . Jsem taky navíc rád, že to přechodné období překonal a že se zase přijel podívat na ostatní :wink: (mmch, liči ani nic jiného dobrého nedovezl, ale odpouštím mu, bo železo to vynahradilo :lol: ).
Jak už padlo dřív, Tomášovi (z drilů, bo nevím přezdívku) děkuji za přiložení rukou k dílu a k dobrovolnosti při testu ESP paralyzéru. Hlavně v neděli si s kolegou mákli a Lence pomohli připravit cattering co nejlépe (nebyl jsem u toho, ale Lenka je moc oba chválila ((Lenka je vůbec hodná holka a hodně chválí, třeba mne, jak mi chutnalo maso :mrgreen: )) ).
Fofro jako vždy překvapil se železem a musím říct, že třeba Čert si tu konverzi se sigs viditelně v sobotu užíval :lol: . Já se k ní nedostal a mrzí mne to. Moje chyba, měl jsem si vzpomenout včas. Jo holt stáří už se na mne podepisuje :huh:
Tak, obdivuji Bukowského, že si se mnou střihl pokoj, když ví, že jsem paranoidní, blbě spím, budím se na špendlík na zemi a navíc budím okolí dobře hodinu až dvě dřív, než si to okolí přeje :mrgreen: . Rád si to s tebou kamaráde zopakuji, budeš-li mít i příště zájem. Už jsem nějak v sobotu nechtěl zdržovat, takže si tu tvou arku dám jindy. Ještě jednou gratuluji k prckovi a doufám, že ho ten Džejmsn posunul dále a výše :wink: :wink: :wink: .

Musím zas končit, tak zas později, bando jedna do nepohody :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od pitt » pon 13.6.2016, 18:46

tome, tobě by to fakt slušelo v politice, Ty toho napíšeš a nakecáš víc než se za ten víkend dá stihnout :-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 10.06.-12.06.2016 - IX. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » pon 13.6.2016, 18:47

pitt: ale to by si moc nepomohl, z hoven do sracek *88* *40* *3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Srazy MujGLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz