Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli svědci


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli svědci

Příspěvek od jry2000 » čtv 16.6.2016, 15:39

Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli svědci krvácející na chodníku nedaleko místní knihovny. Podle agentury Reuters je v kritickém stavu.

Leeds - Neznámý útočník postřelil poslankyni britských labouristů Jo Coxovou.
K incidentu došlo v Birstallu v hrabství West Yorkshire. Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli svědci krvácející na chodníku nedaleko místní knihovny. Podle agentury Reuters je v kritickém stavu. Policie zadržela dvaapadesátiletého muže, úřady preventivně zavřely místní základní školu.

15:08, 16. čvn. 2016
Coxová se zasazuje o ukončení války v Sýrii, ale odmítá vojenskou pozemní intervenci. Není však jasné, zda střelba na ni souvisí se Sýrií.

Šestapadesátiletý Hithem Ben Abdallah, jenž v době útoku seděl v kavárně hned vedle knihovny, serveru The Telegraph řekl, že krátce po třinácté hodině místního času slyšel křik a šel ven.

"Byl tam chlapík, který se choval velmi statečně, a další v bílé baseballové čepici, jenž se snažil získat kontrolu. Ten najednou vytáhl z batohu zbraň," vylíčil. "Zápasil s ní, potom zbraň dvakrát vystřelila a ona spadla mezi dvě auta. Když jsem k ní příšel, víděl jsem, jak na zemi krvácí."
Další svědek řekl, že střelec čekal na Coxovou před knihovnou.

Záchranáři dorazili na místo zhruba po čtvrt hodině, vrtulník Jo Coxovou následně převezl s vážnými zraněními do nemocnice. Zatím nepotvrzené informace hovoří o tom, že zranění utrpěl i muž, který se snažil poslankyni bránit.
Útočník podle Abdallaha byl "šedesátník, či sedmdesátník".

Zdroj: http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ned ... 5900fea04/
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli sv

Příspěvek od Pařez » čtv 16.6.2016, 17:02

To není možné.V Británii jsou přece zbraně zakázané :roll:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 130

Registrován: pát 28.11.2014, 9:26

Bydliště: Brno

Re: Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli sv

Příspěvek od ku8az » čtv 16.6.2016, 18:40

No ještě, že tam mají tolik těch Abdallahů, co vysedávají kolem poledne po kavárnách :)
Taky mě to zarazilo, kde by se v UK vzala u někoho zbraň. Ale v jiném článku psali, že prý vypadala hodně historicky, takže to zas určitě byl nějaký slovenský kus šrotu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli sv

Příspěvek od Fox4077 » čtv 16.6.2016, 20:40

Takže co z toho plyne?

Brexit se bohužel nekoná, áááno.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli sv

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 16.6.2016, 22:54

taky si rikam ze je to obet proto aby zustali v EU na odpor toho ze ji kvuli tomu nekdo zabil ze mela takovej nazor tak musi ted drzet britanie pospolu... na par procent lidi to zabere... :lol: sem rikal ze se to proste nak udela aby zustali v eu :D
G17gen4

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli sv

Příspěvek od cmk » čtv 16.6.2016, 23:59

jry2000 píše:potom zbraň dvakrát vystřelila
Pred rokem sem dava Julek vieo, jak zkousi vyprovokovat zbran, aby sama vystrelila... Nepovedlo se a to je Julek docela drsnak...
To tu nelegalni anglickou zbran musel nekdo hodne vyprovokovat, aby "sama 2x vystrelila"...
Zivota poslankyne je mi lito a je mi lito, ze v ty souvislosti resim tohle podruzne tema, ale ja bohuzel nezacal...
Pro novinare: "zbran 2x nevystrelila" - "NEKDO ze zbrane 2x vystrelil".
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli sv

Příspěvek od Int1m1thy » pát 17.6.2016, 1:13

Brexit: Vote Remain Exploits Jo Cox Murder | Paul Joseph Watson and Stefan Molyneux

https://www.youtube.com/watch?v=QtDKfd-pEGw
G17gen4

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli sv

Příspěvek od Pařez » pát 17.6.2016, 9:23

Int1m1thy píše:taky si rikam ze je to obet proto aby zustali v EU na odpor toho ze ji kvuli tomu nekdo zabil ze mela takovej nazor tak musi ted drzet britanie pospolu... na par procent lidi to zabere... :lol: sem rikal ze se to proste nak udela aby zustali v eu :D

Je to přesně tak jak píšeš.Ukázková false flag operation.

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/ ... tovana.htm

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli sv

Příspěvek od Jarda K » pát 17.6.2016, 14:40

V zájmu VB není vystoupit z EU. Vždyť posledních snad 500 let je jejich politikou rozmrdávat pevninskou Evropu. Tu to hrají s chvíly s Německem, tu s Francií. Pak popíchnou Polsko, Itálii (Vatikán), nebo Rusko. A když se jim to vymkne, utečou za strýčkem Samem, aby to za ně vyřešil. (V minulém století dvakrát.)
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Jednačtyřicetiletou političku a matku dvou dětí našli sv

Příspěvek od Pařez » sob 18.6.2016, 19:41

Podobnost čistě náhodná..

Švédsko šokovala vražda ministryně zahraničí
http://www.severskelisty.cz/udalost/uda0422.php

https://cs.wikipedia.org/wiki/Anna_Lindhová

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz