Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 35

Registrován: úte 25.8.2015, 11:45

Zbraň: CZ83, Ruger SP101

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od dfgdsster » úte 28.6.2016, 13:36

Sedmej, Pepino: michate jabka s hruskama - vyveseni trenyrek = utok na Zemana. Rozstrihani standarty = utok na statni symbol = utok na stat potazmo narod. Standarta neni Zemanova, ale je prezidentova. V dane podobe tam vlaje snad uz od Masaryka.

A ano, jejim znicenim zautocili na symbol, kvuli kteremu (mimo jine) umirali Cechoslovaci v obou valkach. To je proste citove nezabarveny fakt. A za to by Ztohoven zaslouzili nakopat prdel (jiz citove zabarvene prohlaseni:-)).

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Pařez » úte 28.6.2016, 14:23

Pepíno píše:..nabádat "prostý" lid k fyzické likvidaci premiéra je podle mě přezčáru mnohem víc. :wink:
Svatá prostoto :roll: abych se neopakoval, tak si prosím přečti co jsem ohledně tohoto překrouceného blábolu napsal kolegovi Sedmému.. Najděte si to prosím na Youtube a podívejte se co a jak tam v tom Tišnově doopravdy Zeman řekl,ju?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Sedmej » úte 28.6.2016, 14:36

Pařez: já myslel komentáře v různých diskuzích. vůbec jsem nemluvil o tom nevhodném vtípku našeho hradního pána. mohl jsi se nejdříve zeptat. nic z toho co píšeš jsem nepsal ani nemyslel. když už máš potřebu se do mě obouvat, tak alespoň za něco co jsem napsal.

jry2000: ještě, že ty o tom nerozhoduješ. potrestat je lze v rámci zákona.

dfgdsster: oni neutočili na nic z toho co píšeš. hrušky s jablky mícháš ty. ale v pohodě, Ovčáček ti vysvětlil jak to máš vnímat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od jry2000 » úte 28.6.2016, 14:41

Sedmej: Ty ses taky dobrej demagog :).
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Pařez » úte 28.6.2016, 14:43

Sedmej: tak v tom případě něco jiné myslíš a něco jiného píšeš což mnohé vysvětluje :D
A neobouvám se do Tebe, to by nešlo, protože mám mnohem větší velikost *40*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Sedmej » úte 28.6.2016, 14:51

Parez: hele nikde jsem nepsal o tom vtipu Zemana. To jsis ty domyslel. Opravdu jsem tim myslel nazory pod clanky. Ale jasny. Proc rict, sorry pochopil jsem to jinak. Kdyz muzes napsat to co jsi napsal. Myslim, ze si tu nepiseme prvne, mohl bys vedet, ze kdybych myslel to se Zemanem, priznam to.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Pařez » úte 28.6.2016, 15:04

Sedmej píše:jry2000: to je tvé svobodné právo se mnou hluboce nesouhlasit a odsoudit mě. já zase hluboce nesouhlasím s tím co se děje ve vedení našeho státu a kolem hradu. a chápu, že někteří lidé na to mají potřebu upozornit i za cenu překročení zákona tímto způsobem, který navíc nepovažuju za nikterak nebezpečný.
pro mě je tahle činnost mnohem přijatelnější, než když čtu, jak někdo vyhrožuje zastřelením premiérovi nebo vystřílením vlády a poslanců. to považuji za daleko větší problém, než když někdo ukradne prezidentovi vlajku a symbolicky jí rozdělí a rozdá lidem.


Tak tedy sorry, budu Tě citovat podruhé. Třeba se poznáš, i když už jsi to psal před spoustou hodin :D

Hele, jinak to nemyslím nikterak zle, jen jsem trošku rýpavej. Něco jako to "prase" na hradě :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Sedmej » úte 28.6.2016, 15:16

Děkuji za citaci. teď mě tam ukaž, kde píšu o tom vtipu Zemana. pokud jsi myslel tuhle část: "než když čtu, jak někdo vyhrožuje zastřelením premiérovi nebo vystřílením vlády a poslanců." to bylo myšlené na komentáře pod články o premiérovi a vládě. jak už ti píšu asi po třetí.
rýpání přežiju, ale ať to je za něco co jsem napsal. :)

s tím prasetem celkem trefně dotyčný reagoval. ono si můžeš dovolit chovat se jako hulvát nebo jako to prase, když jsi v podhradí. tam je to asi i běžné v určité míře. ale měl by se tak chovat i člověk na hradě? ono to pak vyvolává právě tyhle reakce, které se tu teď komentují.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Pařez » úte 28.6.2016, 15:37

Sedmej: jo to bylo myšlené na nějaké komentáře pod nějakými články.. aha, tak to jo :D
No aby jsme se hnuli z místa, tak mi prosím třeba napiš nějaké konkrétní hulvátské a prasácké projevy nynějšího prezidenta, které opodstatňují krádež a zničení státního symbolu. Děkuji :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od havran » úte 28.6.2016, 15:54

Pařez: toto nemá cenu. Mrkni zpětně na ostatní příspěvky dotazovaného... A kdyby to nestačilo, podívej se jak spolu s ostatními řádí vedle u MarKa[WHITE SMILING FACE] .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Sedmej » úte 28.6.2016, 16:14

Pařez: http://www.ztohoven.com/ tady máš napsané ty důvody. ale je tu velké ALE.
pokud je to opodstatňuje k tomu aby ukradli vlajku a zničili ji. a nebyli potrestáni. na to ti já řeknu, že ne. musí za to nést nějaké následky a oni je přece nesou. celé to řeší nebo řešil soud a policie.
jenže rozpor máme, jak se na to celé díváme. pro mě to není jen ukradení a zničení vlajky. ale symbolické odebrání vlajky někomu, kdo si jí nezaslouží a předání jí lidu. určitě to je méně násilné a méně nebezpečné, než výzvy na defenestrace a podobné aktivity. ještě jsem nečetl jejich vyjádření co to mělo znamenat. takže možná byl smysl jiný.
nevidím v tom útok proti státu a nějakým válečným hrdinům a podobné blbosti, které tu padají. nic z toho to podle mě není. ale chápu, že příznivci hradu z toho mají temno před očima a mají potřebu zbavovat hned někoho občanství a podobně. nakonec i to byl asi cíl celé akce. je to i jejich právo na názor, stejně jako moje s nimi nesouhlasit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od jry2000 » úte 28.6.2016, 16:18

Opet luxusne demagogicky prispevek od Sedmej. "Priznivci hradu" ... "Temno pred ocima". Koukam Sedmej je klasicky omezeny hodspodsky kafral. Nema smysl s nim diskutovat.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od havran » úte 28.6.2016, 16:22

Jakože když někdo nesouhlasí s krádeži a poškozením státního symbolu tak je "příznivec hradu, Zemanofill" a tak vůbec? A činy lidi budeme posuzovat optikou "no vono je to sice zakazany, a taky protizakony, ale vlastně v pohodě, bo na hrade sedi prase, a tim se mi to legalizuje?" Mimochodem to "prase" tam nepřišlo žádným pucem, převratem a podobne...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od havran » úte 28.6.2016, 16:24

Jry2000: Jak už jsem psal, kukni co a jak se "řeší" vedle, ono to mnohe napoví...[WHITE SMILING FACE]

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Pařez » úte 28.6.2016, 16:48

Sedmej: neschovávej se za jakési prapodivné proklamace toho anarchistického spolku a sám za sebe uveď konkrétní příklady hulvátství a prasáctví ať se na ně můžeme společně kouknout a rozebrat :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Sedmej » úte 28.6.2016, 17:55

Pařez: neschovávám se, ztotožňuji se s těmi výtkami. fakt, jak kdybys mě psal prvně ....
havran: napíšu to asi po desáté, dle platných zákonů si zaslouží potrestat za to co udělali. a já nenapsal, že je prase!
jry2000: ano, jsem "klasicky omezeny hodspodsky kafral". :-D

hele už toho nechme. nemám chuť se tu hádat. už jen rýpete a já bych opakoval dokola co jsem napsal. už tu reagovat nebudu. SZ odpovím klidně komukoli.

Příspěvky: 15

Registrován: stř 27.4.2016, 19:16

Zbraň: G17 4. gen.

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Vici » úte 28.6.2016, 20:20

Rozhovor s tiskovým mluvčím Ztohoven:

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/ztohov ... 5900fea04/

Mě osobně trenýrky přišly hodně vtipné, rozstříhání standarty se mi nelíbí. Ale ten povyk kolem toho se mi nelíbí zrovna tak. Se státními symboly zrovna dvakrát uctivě nezacházíme (viz. třeba popsané vlajky na sportovních utkáních) a najednou taková "aféra". U nás se prostě musí dělat politika ze všeho.
Nicméně by mě docela zajímalo co by asi tak Masarykovi nebo legionářům vadilo víc - jestli rozstříhaná standarta nebo chování našeho současného prezidenta.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Pařez » úte 28.6.2016, 20:28

A jsme zase u toho.Zhanobení státního symbolu je omlouváno chováním prezidenta.
Já chci vědět konkrétní příklad chování prezidenta, který by omluvil zhanobení státního symbolu.Chci tak moc ? :(

Příspěvky: 15

Registrován: stř 27.4.2016, 19:16

Zbraň: G17 4. gen.

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Vici » úte 28.6.2016, 22:55

No já ani trenýrky ani rozstřihání a rozdání standarty neomlouvám, beru to jako provokaci (drsnou snahu o upozornění na to, že se náš prezident nechová jako důstojný reprezentant státu). Připadá mi, že ani Ztohoven se neomlouvají ani nevymlouvají. Prostě provokují, což se jim daří.
Máme tady dvě ne moc vkusné záležitosti - rozstřihání státního symbolu a prezidenta, který se chová jako ... . Obě záležitosti spolu souvisí, ale proč by jedna nechutnost měla omlouvat druhou?
Ztohoven ukradli, rozstříhali a rozdali standartu na které je napsáno "Pravda vítězí". Pod tou standartou sedí prezident, který je několikrát usvědčený ze lži, odemyká korunovační klenoty opilý, jezdí se do Číny učit jak stabilizovat společnost, mluví v rozhlase jako v putice, připíjí na smrt abstinentům a nekuřákům, namíří znehodnoceným samopalem na manželku a stiskne spoušť. Obojí je (podle mě) špatné, proč si ale máme dokazovat, že jedna záležitost je správná a druhá špatná?
Já vidím dvě ostudy, někdo jiný si může myslet, že Ztohoven jsou vtipní, další si může myslet, že Zeman je morální kapacita. To už je volba každého.

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od franta599 » úte 28.6.2016, 22:58

Sedmej píše:jry2000: to je tvé svobodné právo se mnou hluboce nesouhlasit a odsoudit mě. já zase hluboce nesouhlasím s tím co se děje ve vedení našeho státu a kolem hradu. a chápu, že někteří lidé na to mají potřebu upozornit i za cenu překročení zákona tímto způsobem, který navíc nepovažuju za nikterak nebezpečný.
pro mě je tahle činnost mnohem přijatelnější, než když čtu, jak někdo vyhrožuje zastřelením premiérovi nebo vystřílením vlády a poslanců. to považuji za daleko větší problém, než když někdo ukradne prezidentovi vlajku a symbolicky jí rozdělí a rozdá lidem.
???? what ????
jako nevim co fetuješ ale mel by jsi to okamžite přestat brát ... tehle dimezi by jsi se nemel pohybovat pokud teda opravdu veřiš tomu co jsi napsal a nebyla to ironie....

i když to ted samozrejme označníš jako v pořadku predstav si kdyby nekdo jako symbol nesouhlasu s tebou rozmlatil kladivem tvoje auto nechal se u toho natočit a jeste se označil za umelce následne jedlotlive kusy co by kladivem umlatil (zrcatka kousky skla antenku) rozdal nahodnym lidem symbolicky no nebyla by to nadhera ?.... následne by se samozrejme divil se že se snim budes chtit soudit nebo že si vubec dovolujes vyjadřovat nesouhlas s takovymto činem a to mluvim o obyčejnem aute ne o statním sybolu

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz