Teroristicke utoky v Evrope


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Sedmej » pon 25.7.2016, 9:23

Int1m1thy: já nevolám po cenzuře, jenom by bylo fajn mít víc rozumu. vem si, že to tu už vypadá jak v komentářích na novinkách a to nepovažuju za ten správný směr.

přece teď nechceš srovnávat nějaké prvotní informace v průběhu činu, založení na neověřeném svědectví laiků nebo třeba i cílenou dezinformaci s nějakým závěrem po vyšetřování. ty třeba věříš, že 3 útočníci s útočnýma puškami budou mít "jen" takový počet obětí? když střelbě dlouhé minuty nikdo nebránil? nebo, že by nikdo nenatočil na mobil někoho dalšího? nebo někoho s puškou?

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Pařez » pon 25.7.2016, 10:42

Sedmej: to je úplně putna jestli tam byl sám, nebo jich bylo víc. Zásadní je, že už probíhá regulérní teror ze strany migrantů na evropském obyvatelstvu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Sedmej » pon 25.7.2016, 11:39

Pařez: jedno to není, pokud tě zajímají fakta. ale jasný, já to chápu. ono se některým moc nehodí, kdyby byla pravda, že mu inspirací nebyl ani tolik islám, jako spíš křesťan Brejvik. Nezlob se na mě, ale některé činy lidských kryplů odmítám odůvodnit nějakým náboženstvím.

jinak s tím druhým máš pravdu. Německu se začíná zle vracet ta uvolněná politika k přijímání migrantů. a bude hůř. takových jako byl ten co se odpálil tam mají haldu.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Pařez » pon 25.7.2016, 12:21

Tak už i Polsko: Před gigantickou akcí zatkli Iráčana, co chtěl zabíjet

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... jet-446232
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Int1m1thy » pon 25.7.2016, 12:27

Sedmej: Inspiraci mu byl Breivik ? ten kterej zabijel jeho vlastni druh a lidi co je milujou a tahaj je sem ? :D

To nebylo od svedku ale primo policie rikala ze strelec strilel z dlouhe zbrane...
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Fox4077 » pon 25.7.2016, 12:45

:evil:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Sedmej » pon 25.7.2016, 13:38

Int1m1thy: proč by nemohl? připusť že motivem nebylo náboženství nebo politika, ale třeba odveta za šikanu. nebo něco úplně přízemnějšího. a on hledal inspiraci, jak se pomstít společnosti.

Příspěvky: 144

Registrován: čtv 06.2.2014, 14:22

Zbraň: CZ83

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od pelanj » pon 25.7.2016, 14:11

Údajně to byl šiíta co střílel sunnity, kteří ho šikanovali. Doporučuju třeba Kosa zostra.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Int1m1thy » pon 25.7.2016, 17:13

pokud u toho krici allah akbar tak je to nabozensky motiv
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Sedmej » pon 25.7.2016, 18:05

Int1m1thy: hmm, já si motiv představuju jako něco co člověka vede k takovému činu. ne tohle, ale jasně, může to k motivu ukazovat, ale taky nemusí.
mimochodem on prý taky křičel, že je Němec.

Příspěvky: 47

Registrován: ned 25.1.2015, 18:03

Bydliště: Brno / HK

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od mihlit » pon 25.7.2016, 18:50

Ano, on křičel, že je Němec, ale až jako odpověď na to, že z balkónu domu vedle Olympie na něj týpek křičel "Zasranej přistěhovalče" (dámy prominou, je to citace). Někdy jsou ty antikonspirační teorie (či "konspirační na druhou" nebo jak to nazvat) dost vtipné.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Int1m1thy » pon 25.7.2016, 20:31

pokud se krysa narodi ve staji tak to zni neudela kone

A btw kdo tohle podpori ?
Obrázek
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Fox4077 » pon 25.7.2016, 21:04

Asi myslíš totok :crazy:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Int1m1thy » pon 25.7.2016, 23:12

Nema to nic spolecnyho s Islamem :D bez potvrzeni

Obrázek
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Sedmej » úte 26.7.2016, 8:43

Int1m1thy: souhlasím, že když má někdo Německé občanství, ještě to z něj nedělá Němce. Já jsem to napsal, jenom k vůli tomu, že on toho křičel prostě víc.

kdybys tuhle energii věnoval na reálnější problémy (radikálové mezi migranty, neschopnost vracet odmítnuté, nedohledatelnost statisíců migrantů v Evropě, neschopnost kontrolovat hranice Evropy, zmařené atentáty, reálné atentáty, muslimské komunity nedodržující zákony a podobně uděláš myslím mnohem líp. a nebudou tyhle vlákna vypadat jak komentáře na Novinkách. jaké koliv podobné téma pak zapráskáte blbostma místo aby se člověk reálně dozvěděl něco nového.

jinak na tiskovce neříkali, že to nemá nic společného s Islámem, ale když mluvili o motivu, řekli, že nenašli žádné spojení s IS (alespoň co jsem poslouchal Německého ministra vnitra a státního zástupce), vzhledem k tomu, že za dva dny na to otevřeně pojmenovali bombového atentátníka z řad odmítnutých migrantů, tak myslím není důvod si myslet, že by před tím vědomě lhali. mimochodem o tom atentátu jsi tu měl psát, to je k tématu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Int1m1thy » úte 26.7.2016, 11:13

kterej atentat ted zrovna myslis ? bylo jich vic v posledni dobe :D jinak pokud chces jenom info bez kecu okolo, doporucuju forum aktualnikonflikty.eu

Milo ma dobrej nazor,
https://www.youtube.com/watch?v=Q7hvz2zk6Pc
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od S474N » úte 26.7.2016, 11:31

Dva útočníci přepadli francouzský kostel, policie je zneškodnila
:arrow: http://zpravy.idnes.cz/rukojmi-kostel-f ... anicni_aba
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Sedmej » úte 26.7.2016, 11:49

Int1m1thy: myslel jsem toho migranta co se odpálil v neděli večer. šikanovaný pistolník a kebab oplodňovač pro mě nejsou teroristi. pokud se bavíme o terorismu definovaném jako prosazování nějakých náboženských nebo politických cílů případně jako součástí vedení války.



S474N: důsledek toho, jak se sem pouštěl každej, pokud to je teda zase někdo z migrační vlny. jinak všimni si tam té věty "Jedná se o jeden z mnoha podobných incidentů v posledních dnech." to je to o čem jsem psal někde výš. že místo vymýšlení konspirací u případů, které nejsou jednoznačné a vyvolávají spory by se mělo začít ukazovat to co se reálně děje a na reálné důsledky té otevřené politiky přijímání každého.

Příspěvky: 47

Registrován: ned 25.1.2015, 18:03

Bydliště: Brno / HK

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od mihlit » úte 26.7.2016, 12:55

Ta definice teroristického útoku je značně pokulhávající. Stačí si to představit z trochu jiného úhlu. Je to podobné jako policajti vs. černoši v americe. Pokud někdo neposlouchá pokyny policie a dělá, že má za zády zbraň, tak nebyl zavražděn policajtem, ale spáchal co by se dalo nazvat "sebevražda policií". Jde o úhel pohledu a tvrdohlavou doslovnost definice.

Ty lidi možná jsou doslova blázni, ale to je na počátku. Nepopisuje to, co se stane v závěrečné fázi. Má depresi a vykoupení nalezne buď sám, nebo mu je nějakým imámem či jen "chápajícím bratrem" nabídnuto řešení tohoto zkaženého světa, kde ho nikdo nechápe a všichni mu jen ubližují. Dostání se do nebe ke svým slíbeným pannám a odpuštění všech hříchů, kterých stihl napáchat spoustu. Voják nemusí mít definované "politické cíle", třeba si jen chce zastřílet kvůli své agresivní povaze, přesto se o něm řekne, že bojuje za udržení/odtržení nějaké oblasti (například). Stejné je to zde, nemusí se hrdě hlásit k ISIS, stačí že jedná v zásadě toho "až prozřeš zkaženost světa a uvědomíš si své těžké hříchy, víš, so máš dělat". "Pravý" terorista bude ten, kdo ho tam poslal/přesvědčil/nasměroval, ale je to jen v úhlu pohledu. Stalo se to, kvůli fanatickému výkladu islámu.

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Teroristicke utoky v Evrope

Příspěvek od Jarda K » úte 26.7.2016, 13:11

S474N: To vypadá, že TO akceleruje. :? :? :?
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz