Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od reddog » pon 22.8.2016, 15:11

Přesně. Navíc lze předpokládat, že dokud se nějaký teroristický útok nestane u nás doma, bude tu produkci na náměstí brát velká část lidí jako druh zábavy. Ještě na čas si můžeme tento komfort dopřát a možná se i zasmát.

A stran pana Konvičky - za mne je to osoba kterou vnímám, neobdivuji, nepodporuji, ale ani nezatracuji. Zjevně má v současnosti a daném kontextu své místo.

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od Jurda » pon 22.8.2016, 16:02

Konvička chce, aby jeho protiislámská rétorika byla slyšet a vidět. Na rozdíl od jeho protistrany mu nic jiného nezbývá.
Jeho protistrana, jak jsem ji nazval, jsou neziskovky. Jména jejich představitelů ani neznáme. A oni nepotřebují šaškovat někde na podiu. Oni fungují i bez toho. Tyto neziskovky umí zajistit přepravu imigrantů ze země původu, poskytnout jim ubytování v čr, překladatele, (jídlo, výlet do SRN) a pak i dopravu zpět odkud je dovezli. Je jedno, co z toho šlo přes účty neziskovky a co přímo od státu, protože jsou to prachy naše. Leda, že by dostali grant od SA, nebo ze sluníčkové sbírky.
Pokud budou dost úspěšní, tak to tu může vypadat za pár desítek let jako ve Francii. (nejedná se o strach z neznáma, to je známá věc)
Takže máme tu dva protipóly: neziskovky a Konvičku, který straší jeho odpůrce lidma, kteří sem jeho odpůrci cpou zatím jen po desítkách... Protože rozmáznout tu pohádku o panickém strachu z útočících slimáků se hodilo hlavně sluníčkám..
Jak jinak by měl Konvička fungovat? nebo lépe kdyby nebyl? Pořád mám pocit, že to nejsou Konvičkovci co nás stojí majlant peněz a ohrožují naši bezpečnost do budoucna. Jisté je jen to, že čím více muslimů, tím více problémů.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od S474N » pon 22.8.2016, 18:54

Par fotek k tematu:
:arrow: http://a2larm.cz/2016/08/exkluzivni-fot ... -konvicky/

Stale tam hledam tu beznadej, uprk sporadanych obcanu a kdovico jeste (jihoceske matky s kocarky)...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od Stepan » pon 22.8.2016, 20:13

Připadá mi to podobně blbé a bez kouska vkusu a soudnosti, jako kdyby někdo uspořádal nějakou sranda akci o nějaké epidemii nemoci, která v sousedních zemích už zabíjí a hrozí velice reálné riziko, že bude zabíjet i u nás.

Dokonce mi to trochu připadá jako znevažování těch STOVEK mrtvých. Jenom ve Francii samotné umřelo při teroristických útocích za posledních 18 měsíců 234 lidí...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od U.I. » pon 22.8.2016, 21:48

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od Jurda » pon 22.8.2016, 22:27

Mě to zas tak nevkusné nepřijde, poukázal hodně názorně na asi největší problém Evropy. Daleko nevkusnější mi přijde migrační politika Merklové a spol.. Konvička si "jen hrál na písečku", ale ty gauneři nám sem zvou reálné teroristy prostřednictvím kvót a zvacích prohlášení...a to je to pravé znevažování těch stovek mrtvých.
Bude další střílení, odpalování za pokřiku Aláh akbar a to bude reálné a nebudou za to moci lidé od Konvičky ani od Le Penové...
A dle logiky EU to pro nás bude znamenat odzbrojování. A tady bude na místě panika současných majitelů zbraní v čr.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od Pepíno » úte 23.8.2016, 6:49

Ono když ti v diskusích někteří napíšou že ti kdo utíkali nebo volali na policii jsou idioti atp. tak je u nás opravdu něco špatně. Jeden dokonce napsal že šel po lese slyšel střelbu a také neutíkal do kukuřice. Bohužel v tom případě mi tato akce a její přívrženci a obhajovatelé nepřijdou jako normální. A to jsem to napsal slušně. A video z úprku a diskuse k němu je víc než vypovídající.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od S474N » úte 23.8.2016, 7:45

Tak jediny uprk jsem videl v te hospode a tam stale nevim, co toho bylo pricinou. Treba zrovna primo tam nekdo zacal sirit poplasnou zpravu (ono staci i to "venku se strili").

BTW priznivce ani odpurce Konvicky nejsem.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od Bukowsky » úte 23.8.2016, 7:52

Sto lidí,sto názorů...

nicméně - jak jsem napsal, panika je svinstvo. Níže je uvedeno, že nezmatkovali ti, co představení viděli, ale ti, co byli v postranních uličkách a slyšeli jen střelbu...
To pak stačí, aby se vyplašil jeden a začal utíkat, chytnou se ho dvě ženské a máme domino.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od S474N » úte 23.8.2016, 7:56

Bukowsky: samozrejme, jenze tu paniku potom siri ten prvni, co zacal zmatkovat *4*

BTW na jednu stranu budme za Konvicku radi - vytvari protipol (a odprostme se od toho jaky). Proti nemu stoji slunickari, kteri jsou placeni z verejnych rozpoctu. A pokud ty slunickari nekomu prijdou normalni, tak teda potes koste...

EDIT:
Tiskova zprava IMK:
:arrow: http://www.iniciativamk.cz/index.php/8- ... zuji-prahu

Clanek k tematu:
:arrow: http://valencik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=545697
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 47

Registrován: ned 25.1.2015, 18:03

Bydliště: Brno / HK

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od mihlit » úte 23.8.2016, 9:22

Myslím, že lidi kompletně chránit před panikou nejde a ani to není úplně žádoucí. To pak budeme zakazovat ohňostroje, protože pro ty, co jej nevidí, to může připomínat střelbu. Během ohňostrojů větších slavností budeme dávat oblbující prášky nejen klepajícím se ratlíkům, ale i lidem. A taky zavedeme povinnost nosit sebou desinfekci, náplast a náhradní spodní prádlo. Pro případ, že někde za rohem kamionu bouchne pneumatika, tak až sebou lidi fláknou o zem, tak aby si mohli sami ošetřit zranění a převléci se do neznečištěného spodního prádla.

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od franta599 » úte 23.8.2016, 10:45

To že je vetšina evropanu zdegenerovana a pri jakemkoli neznamem zvuku nebo vystřelu je schopna se ušlapat neni problem tehle recese ale problem pokřivenych hlav lidí kteři jsou zvyklí žit ve světe kde je vše sluničkově duhové a jakmile se neco zvrtne chovaji se jako jako poblazneny nemyslící zviřata

jak to rikal jeden dzihadista v nemecku nekde bouchnu na stadionu malou bombu a lidi se ušlapou sami ....

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od Kmoch Vladimír » úte 23.8.2016, 11:09

já vnímám takovéto rádoby svobodné umělecké vyjádření k určité problematice vystupování IS jako provokaci, a IS by za těchto okolností "uraženosti ze zesměšňování jejich boje" chtěl satisfakci! Byl bych nerad, aby tímto hloupým konáním, byla vyprovokována skutečná akce aktivistů IS, s třeba i s podobným scénářem. Ono o takhle závažné tématice by se nemělo provokovat, ani žertovat! Je třeba myslet, zda a jaké by mohly být vyprovokovány zbytečné následky. Co pak, konvičkovci? Vezmou na sebe vinu jako "návodci", kteří to vyprovokovali? :mrgreen: .Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od Sedmej » úte 23.8.2016, 11:36

franta599: utíkat před nebezpečím nebo si hledat úkryt je úplně normální. na tom není nic zdegenerovaného ani sluníčkově duhového. žijeme v jedné z nejbezpečnější zemí, takže naopak nenormální je spíš střílení na ulici ....

Příspěvky: 258

Registrován: čtv 25.12.2014, 17:27

Zbraň: Glock 17 gen 4.

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od franta599 » úte 23.8.2016, 12:02

Sedmej: co to ti lide předvedli nebyl utek ani hledani ukrytu to byla panika chaos zblazněného stáda

Příspěvky: 22

Registrován: pát 20.12.2013, 16:16

Bydliště: občas

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od @madeus » úte 23.8.2016, 15:10

No a porušil Konvička, resp. ti jeho divadelníci, co stříleli, zákon?

Já bych řekl, že jo, když budu vycházet z toho, že se zbraň kategorie D nemůže nosit veřejně. Dobře obstarali si povolení na jakože divadelní představení (§15, odst. 2 119/2002 Sb.), nicméně v zákoně je jasně, že se nesmí z této zbraně střílet, což porušili.

V ostatních rovinách to asi nemá smysl komentovat, protože to je hodně individuální jak vidno :D

Příspěvky: 47

Registrován: ned 25.1.2015, 18:03

Bydliště: Brno / HK

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od mihlit » úte 23.8.2016, 15:33

Oni ale ze zbraně nestříleli. Mávali zbraněma a zvuk střelby pouštěli z repráků.

Příspěvky: 22

Registrován: pát 20.12.2013, 16:16

Bydliště: občas

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od @madeus » úte 23.8.2016, 15:52

ou, to jsem v kauze nezaznamenal, prolétl jsem to zběžně, ale už jen jako nápad na akci mě to rozlítilo...v tom případě mám jediný komentář #idiotKonvička
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od Int1m1thy » úte 23.8.2016, 16:19

kdyz uz si nemuzem ani delat srandu tak sme davno prohrali...
G17gen4

Příspěvky: 47

Registrován: ned 25.1.2015, 18:03

Bydliště: Brno / HK

Re: Konvičkovci si na Staroměstském náměstí hráli na útok IS

Příspěvek od mihlit » úte 23.8.2016, 17:15

Int1m1thy: až si budeš chtít příště dělat srandu nebo zpívat, tak musíš do země krále Miroslava, tam je to povoleno :lol:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz