Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 31

Registrován: stř 10.6.2015, 21:58

Zbraň: Glock 17 gen3

Bydliště: Teplice

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od Tholis » pát 10.7.2015, 14:36

Objednal jsem IWB hybridní od šakala, tak mi držte palce aby sedlo :) :)

Příspěvky: 79

Registrován: stř 11.12.2013, 19:21

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pajapety » ned 12.7.2015, 18:27

Zadnej strach. Mam od Sakala hybrid na G26 a na skryte noseni je moje nejoblibenejsi. Suprove rozlozi vahu a nikde netlaci.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » ned 12.7.2015, 22:00

imperator_cz píše:Hodně podobné je tohle pouzdro za překvapivě slušnou cenu
[url]http://www.NEPOVOLENÝ KOMERČNÍ ODKAZ.cz/pro-strelce/pouzdra-na-zbrane/vega-hoster-inside-polymer-holster-for-glock-17-22/[/url]

Osobně se mi u pouzdra z copshopu a mnou zmiňovaného moc nelíbí, že kydex není vytažený více nahoru tak, aby se ocelový závěr nedotýkal holého těla. Kvůli agresivnímu potu a také kvůli poškrábání o závěr.

Fotka mého pouzdra:
keci k věci, mám od nich pouzdro na G43 a pouzdro je naprosto luxusní....včetně sweatguardu. poutko mě udělali na míru a svým přístupem mě tak přesvědčili že jsem objednal i futrály na zásobníky a vymejšlím si na ně další vyfikundace. za mě 100x lepší komunikace než s RH Holster
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od MujGLOCK.com » stř 15.7.2015, 10:45

Téma týkající se RH HOLSTERS odděleno do samostatného tématu:
:arrow: vyrobce-rh-holsters-t13570.html

Příspěvky: 19

Registrován: úte 03.3.2015, 10:47

Zbraň: Glock 19 gen4

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od Kubrt11 » pát 31.7.2015, 10:08

ahoj, také něco podobného řeším ale u G19ky, chtěl bych nějaké kydexové vnitřní pouzdro, samozřejmě na nějaké rozumné kačky :-). Pokud máte nějaké typy popř. web. stranky budu rád za každou radu. Beru i použité. Díky za odpověd.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 52

Registrován: čtv 17.4.2014, 10:20

Zbraň: Glock 19

Bydliště: všudezdejší

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od Radimathor » čtv 06.8.2015, 9:35

Já jsem si loni pořídíl vnitřní pouzdro od 5.11. a jsem naprosto spokojenej. :-D

Příspěvky: 19

Registrován: úte 03.3.2015, 10:47

Zbraň: Glock 19 gen4

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od Kubrt11 » stř 12.8.2015, 18:50

Myslis to vnitrni pouzdro, co stoji okolo 870,-kc?ja mam prave jen vnitrni dasta. Komfort super, ale uklafani na prd. Chci vnitni tvarovany pouzdro, ale zase aby se to dalo v pohode nosit.

Příspěvky: 29

Registrován: stř 24.8.2016, 17:30

Zbraň: Glock 17 Gen4

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od Asparuch » úte 25.10.2016, 6:40

Hele já nosim do kalhot tenhle Fobus IWB. G17ku to celkem hezky schová i pod mikinou, ne-li pod bundou.. Jestli jsi kostlivec, a tlačilo by tě, což mě se teda neděje, zkus najít pod heslem FOBUS IWB novější model, ten má i takovou odvětrávanou podložku a propracovanější úchyty k opasku.U tohohle pouzdra totiž chytáš ven jen ten vrchní háček, ten spodní se ti pod látkou kalhot zaklesne do opasku až při sepnutí opasku. Proto doporučuju pro větší jistou pevnou přezku. Ne takový ty látkový Condory s plastovym nasouvánim, který maj tendenci se smykáním povolovat. (Poznámka hlavně v případě volnějších kalhot, rifle jsou v pohodě.) Ale to nový IWBéčko bude ještě víc promakaný. Někdo Fobusy nemá rád, ale já jo. Na rozdíl od RHáček neodíraj horní kovovou čast u hran závěru vpředu u mušky. Jen budeš mít po čase takovou lehkou stopu po otěru u pravý strany u lučíku (vzhledem k tomu, že je to minimální a na plastový části je mi to milejší než první varianta)
Měli ho tehdy v Praze u Brymový

Jinak kdybys chtěl bejt takovej fajnšmekr a mít k tomu i podvěsnou svítilnu, doporučuju APL Inforce. Padne k 17ce jak ulitá, tzn. nečumí předek jak u G19 a dá se k tomu na tuhle kombinaci i od těch RHček koupit pouzdro, který se dá nakonfigurovat jak na vnější, ta vnitřní (dost plný kalhoty až hrůza :lol: ) nošení, nebo nošení na taktice... ale jak řikám.. brousí to povrchovku

Poznámka: V létě mám problém schovat i kompaktní pistoli, to je pak lepší ledvinka nebo záměna za G42/43 pro letní nošení (Myslim, že to takhle s 17kou dělá víc lidí). Tohle pouzdro je dobrý na jaro-podzim-zima..

PS Pitt: Co jsi tak těm z RH Holster řikal? Se mnou se vždycky bavili uplně v pohodě a byli ochotný... :lol:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Glock 17 Gen4, Glock 26 gen 4

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz