Idioti se zbrani


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » úte 22.11.2016, 14:25

Pitt: Ano i toto bylo součástí vyšetřování. Asi jsem zapoměl zdůraznit, že anonimní oznamovatel je členem MůjGLOCK. A právě "písmenka" byly to jediné o co se jeho vskutku hrdinné oznámení opíralo. To je málo že? Pokud by takové a podobné projevy byly relevantní k posuzování porušování zákona, musela by ČR vybudovat mnoho dalších nápravných zařízení.
Nicméně toto udání bylo podnětem k zahájení důkladného vyšetřování ze strany PČR. Výstup z vyšetřování dokazuje, že je u nás vše v naprostém pořádku. Všechno zlé, je k něčemu dobré. A věřím, že má nerozvážná horlivost přispěla také k tomu, aby si členové fóra uvědomili, že cokoli zde napíši, může být použito proti nim.

A spešl pro tebe, ještě jednou: Jaký mám na to názor je moje věc. Ať se práskač z MůjGlock třeba posere. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » úte 22.11.2016, 14:32

No kdyz si o to nekdo opakovane rika:-)

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » úte 22.11.2016, 14:39

A jo tak. Už chápu ten první koment na mou osobu - "demente", nebo jak to bylo. Myslel jsi si, že já jsem ten, co tě (vaši firmu) naprášil. Do teď jsem o ničem takovém ani nevěděl, že se stalo.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » úte 22.11.2016, 14:43

Stewie: Pleteš se, nikdy jsem Tě dementem nenazval. A doufám, že ani jinak neurazil. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » úte 22.11.2016, 15:08

Ježiši sorry! To byl Int1m1thy. Jak se ta diskuze vlekla, tak jsem si vás asi nějak spojil nebo co. Uražený rozhodně nejsem - na to je potřeba trochu víc než internetová diskuze.

Příspěvky: 144

Registrován: čtv 06.2.2014, 14:22

Zbraň: CZ83

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pelanj » úte 22.11.2016, 15:43

Kdyby se uzákonilo i neskryté nošení, tak je po problému...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » úte 22.11.2016, 16:53

rostar píše:Pitt: Ano i toto bylo součástí vyšetřování. Asi jsem zapoměl zdůraznit, že anonimní oznamovatel je členem MůjGLOCK. A právě "písmenka" byly to jediné o co se jeho vskutku hrdinné oznámení opíralo. To je málo že? Pokud by takové a podobné projevy byly relevantní k posuzování porušování zákona, musela by ČR vybudovat mnoho dalších nápravných zařízení.
Nicméně toto udání bylo podnětem k zahájení důkladného vyšetřování ze strany PČR. Výstup z vyšetřování dokazuje, že je u nás vše v naprostém pořádku. Všechno zlé, je k něčemu dobré. A věřím, že má nerozvážná horlivost přispěla také k tomu, aby si členové fóra uvědomili, že cokoli zde napíši, může být použito proti nim.

A spešl pro tebe, ještě jednou: Jaký mám na to názor je moje věc. Ať se práskač z MůjGlock třeba posere. R


Z toho mi vychazi dve mozne varianty. 1) lhal jsi policii a tvrdil jsi ze jsi to napsal jen jako. 2) lhal jsi tady a honil sis tu triko

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » úte 22.11.2016, 18:39

pelanj píše:Kdyby se uzákonilo i neskryté nošení, tak je po problému...
Nepíšeme tu sci-fi román ;)

Příspěvky: 144

Registrován: čtv 06.2.2014, 14:22

Zbraň: CZ83

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pelanj » úte 22.11.2016, 20:03

No co, lasery jsou povolené v téhle novele, v další povolí tlumiče a v další neskryté nošení. Salámová metoda aplikovaná opačným směrem:) Šance je malá, ale ne nulová.

Mimochodem, včera jsem viděl ověšeného myslivce, vedle něj kolegu, dohromady minimálně 10 dlouhých, v obalu ani jedna...asi byl prodlužovat a vezl zbraně na kontrolu...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » úte 22.11.2016, 20:22

Pitte: Tolik má odpověď
rostar píše:...V minulosti jsem měl snahu těmto lidem vysvětlit, že to může být i trochu jinak a trošku nadzvednout pokličku toho pomyslného hrnce. Nedopadlo to dobře. Dnes už se jim jen směju. Jebat na ně...
Takže co tobě z toho vychází mi fakt žíly netrhá :wink: R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od MujGLOCK.com » úte 22.11.2016, 21:29

rostar píše:Asi jsem zapoměl zdůraznit, že anonimní oznamovatel je členem MůjGLOCK.
Tohle plivání a osočování fóra či jeho uživatelů by už stačilo!

1) žádný oznamovatel nebyl a není členem MG. Členy máme výhradně STD/VIP a určitě to nikdo z nich nebyl.

2) reálně to nemusel být ani žádný zaregistrovaný uživatel fóra, fórum se dá číst/monitorovat i v nepřihlášeném stavu.

3) v situaci, kdy sám potenciální přestupce na sebe vše doslova naservíruje, má chybu primárně hledat u sebe a nikoliv u jiných.

4) jsme MujGLOCK, ne MůjGLOCK.

5) anonymní, ne anonimní.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » úte 22.11.2016, 22:37

Omlouvám se za chybnou interpretaci. Popírám plivání na forum jako takové. Registrovaný uživatel to byl a ví to více uživatelů. Od kud myslíš, že tyto informace mám? Zúčastňuje se Vašich srazů. A na něj skutečně plivu. Nejsme v komunismu, aby naše názory byly "hlášeny" vyšší moci. To pak slovo forum ztrácí smysl.
U sebe nic hledat nebudu, za upřímnost by se člověk neměl stydět, byť je to nepopulární.
Případný ban, za nesouhlas s adminem samozřejmě přijímám.
Rostislav Šremer
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » úte 22.11.2016, 23:54

Rostar : pokud je anonymní, tak je asi anonymní, ne?! :lol: :lol:
ty se ua upřímnost nestydíš, ale před policajtama co tě šetřili ses posral a musel jsi jim tvrdit "ale kolegové, vždyť my ty zbraně ani nenosíme...a to že jezdím na zákroky s pumpou, to jsem psal jen tak písmenka"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » stř 23.11.2016, 0:46

pitt: Pitte, ty máš naprostou pravdu. Tvé myšlenkové pochody jsou genitální (pardon, geniální). Jak ty to děláš? Příště prosím víc chlamacích smailíků a pokud ti to nerozbije hlavu, popřemýšlej komu se smějou. To jen přátelska rada.
Trocha ironie po půl noci snad neuškodí. R
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 23.11.2016, 9:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od S474N » stř 23.11.2016, 10:48

rostar: ponekud se mi prestava libit to, jak tu (netusim, jestli zamerne ci pouze z hlouposti), zasevas svou neurcitosti seminko nejistoty.

Na jednu stranu se tu prsis s uprimnosti a v tom samem prispevku tvrdis, ze je to ucastnik srazu a ze ti to potvrdilo X uzivatelu. Tak pokud to mas potvrzene, tak teda bud chlap, nestyd se za tu uprimnost a toho bonzaka proste oznac.

Porad ziju v tom, ze ten chlap v tobe je, ale tohle mi prijde stejna "kurvarna", ktera se ti dostala. Beru to osobne, protoze par srazu jsem se taky ucastnil, poznal tam spoustu novych lidi a urcite bych si netroufl oznacit nekoho z nich za bonzaka. A pokud ano, tak adresne a ne jako soubor lidi.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » stř 23.11.2016, 11:29

Satan: Chceš po mně, abych naprášil toho co mně naprášil? A snížil se tak na jeho úroveň? Chceš taky jména a adresy uživatelů se kterýma jsem v této záležitosti komunikoval? To je teda kurevsky zvrácená představa o chlapství.
Chápu tvou zvědavost, ale při tvé inteligenci bych očekával rafinovanější fintu, jak to ze mně dostat.
Zkus to jinak. Vyzvi dotyčného anonymního oznamovatele ať je chlap. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od S474N » stř 23.11.2016, 11:34

Me je uplne jedno, s kym si komunikoval nebo nekomunikoval. To je tvoje osobni vec, nicmene ty sis je vzal jako zaruku toho, ze to mas potvrzeno. Takze kdyz mas jistotu, tak proc toho dotycneho verejne neoznacis? Nebo to neni az tak jiste? V tom pripade nechapu, ze si beres do pusy i lidi co jezdi na srazy.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » stř 23.11.2016, 12:05

rostar píše:.... Registrovaný uživatel to byl a ví to více uživatelů....Zúčastňuje se Vašich srazů.....
Reagoval jsem na tuto větu admina:
"2) reálně to nemusel být ani žádný zaregistrovaný uživatel fóra, fórum se dá číst/monitorovat i v nepřihlášeném stavu."

Nic víc, nic míň. Žádné lidi si do pusy neberu. Proč dotyčného neoznačím jsem vysvětlil. I když se budeš ptát pořád dokola, nic se na tom nezmění.

Kdybych hypoteticky dotyčného označil a on zareaguje tak, že: "Já to nebyl"
Jaký bude další krok? Řekneš mi buď chlap a práskni ty co ho práskli?
Ne ne, takhle já věci neřeším. Věřím v Boží mlýny.
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od S474N » stř 23.11.2016, 12:56

rostar: tak zajiste mas nejake dukazy nebo minimalne svedectvi tech lidi. A pokud to neni ani v rovine "vim", ale "myslim si", tak je to o to smutnejsi, ze tu takhle ocernujes navstevniky.

Mimochodem, v tom bode dve se jednoznacne pise "nemusel byt" a nikoliv kategoricke "nebyl". Forum je pristupne volne vsem, i bez prihlaseni.

Mozna by ses mel predevsim zamyslet nad pricinou a ne dusledkem, ac osobne tu formu dusledku neschvaluji (byla-li takova, protoze realnejsi mi prijde, ze to spis mohlo probihat formou "Ty voe Franto, cetl si, co to tam o vas pise?").
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » stř 23.11.2016, 15:36

Rostar a satan.
Pokud nekdo napise ....... "bla,bla, bla ...... nemuzete li to rozdychat, muzete si stezovat na bla,bla,bla nebo na cisle 158, tak se mo mozna ani nemusi brat jako bonzactvi, ale spis jako vyzvu. Podle me proste rostak sklidil co zasel a nemuze skousnout ze nekdo mel ty koule a vzal to vazne;-)

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz