Idioti se zbrani


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Starosta » stř 23.11.2016, 17:02

Opět návrat ke staré diskusi o tomtéž?

Přijde mi, že se, pitte, snažíš jen hodit jednoduše sekuriťáky do jednoho pytle.
Fakt Ti vadí jenom tahle sorta a neskrytý nošení? Proč ne ten ožralej bagrista?
Jakože zákon o zbraních je víc, než pracovní zákoník a BOZP? S jakým dopadem na společnost (myslím skutečně komu vznikla jaká škoda)?
U toho bagristy bych se bál 10x tolik, že někoho pošle na vozejk, když se kolem něj poflakuje 5 lopat.

Nikdy jsem neslyšel, že by někdo z "civilů" remcal na viditelné nošení soukromých agentur.
Jen někteří se ZP, kteří vědí, že to je proti liteře zákona (a vadí jim to víc než je únosné).

Neříkám, že je to správně - ale co Ti na tom kua zvedá mandle tolik, to fakt nepobírám.

Když už je někdo chlap a napíše to, jak to je - tak po něm budeme plivat, že zákonitě musel někomu lhát?
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od reddog » stř 23.11.2016, 18:49

cim dal tim vic mne zajima, KDO je v realu tim "bonzakem".
Jak to, ze za tak dlouhou dobu nevyplodil nic dalsiho?
Tedy, jak uz se suska, byl to vubec "bonz" s umyslem uskodit?

Zacalo mne to ted zajimat o to vic, ze se to tady znovu opet otevrelo a rostar to evidentne rict nechce, at uz jsou jeho duvody pro to jakekoli.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » stř 23.11.2016, 20:03

reddog: Jaký by to mělo smysl? Jsem si téměř jistý, že oznamovatel si naši diskuzi taky čte. Co mu brání v tom, aby napsal: Byl jsem to já, protože mi vadí tohle, nebo tamto.... Evidentně nemá zájem. Když ho označím a on to popře, posuneme se někam? Bez toho abych odhalil zdroj informací asi ne. Zdroj nikdy neodhlalím, slíbil jsem to.

pitt: Ano, psal jsem až nás uvidíte bla bla a nerozdýcháte to, zavolejte bla bla - v tom případě by se mohlo jednat o výzvu. Ale oznamovatel nás nikdy neviděl a žaloval jen a jen na písmenka. A až teď od tebe se dovídám, že na takový anonym musí být koule. To jsem fakt netušil.
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od reddog » stř 23.11.2016, 20:45

Rosto,
Ja chapu, ze nechces vyoslit zdroj.
Budu uvazovat za sebe. Co kdybys ho odhalil - oznacil bys ho? Treba by priznal, ze to byl on. Treba by i rekl proc to udelal. Treba by rekl i vic. Treba ho jen spatne odhadujes. Mmch, pokud doopravdy vis, kdo to ve skutecnosti je, nic ti nebrani, mu jit zaklepat na dvere a podivat se mu do oci. Tohle umi delat divy. Resp mi predstava prime navstevy primeho chlapa u oponenta k tobe sedi mnohem vic, nez jen tak posedavani a cekani na ... na nic, kdyz mas predstavu o tom, ze se sam (ne)prizna.
Takze, at si v tom sam udelam jasno. Mas jistotu v tom, kdo to byl a ty si to s nim nejdes vyrikat? A ted nemyslim, ze konfrontace probehne agresivni formou, preci jen jsi trenovany chlap, podnikatel v bezpecnostnim sektoru, takze umis krotit sve vasne a zvladnes vest neprijemny hovor v patricnych mezich.
Je mi v podstate jedno, co (ne)udelas, je to ryze tvoje zalezitost. Jen za sebe zopakuji cast sveho predesleho komentu:
Cim dal tim vic mne zajima, KDO je v realu tim "bonzakem".
a
Jak to, ze za tak dlouhou dobu nevyplodil nic dalsiho?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » čtv 24.11.2016, 10:23

reddog: Chlape, tak upřímnost za upřímnost. Po prvním telefonátu spřízněné duše, se mi zatmělo a ani nevím jak jsem seděl v autě s navigací v ruce. Po ujetí cca 10Km, mozek naskočil a začal pracovat správně. Uvědomil jsem si, že strategie započaté akce má značné trhliny. Vrátil jsem se tedy a zabýval se analýzou i syntézou zjištěných informací. Den jsem ukončil terapií s kamarádkou Tullamore. Tento postup se ukázal jako správný. Po dalších telefonátech (spřízněných duší bylo víc) se mi celkem vykreslil obrázek oznamovatele. S největší pravděpodobností se jedná o osobu o jejíš charekterových vlastnostech lze úspěšně pochybovat. Opakovaně jsem si pokládal otázku, co mi osobní kontakt přinese.
V první fázi zřejmě zapírání a v druhé trestní oznámení za vyhrožování a omezování domovní svobody? Nebo co by se v udavačově hlavě ještě zrodilo.... Tudy cesta pro mně nevede.
Pak se ještě nabízí "pomsta" na tajňačku. Boxerské radovánky v temné uličce :wink: To už vůbec není moje cesta, to bych byl stejný sráč jako on.
No a pak zbývá veřejně ho označit tady na foru. Neefektivitu a kontraproduktivitu tohoto počinu jsem popsal v příspěvcích výš.
Spřízněné duše si nepřejí jakkoli figurovat v této kauze a chtějí zůstat v utajení. Nepátrám proč a respektuji. Jsem jim vděčný. Dokonce jsem dal slib a přes to voda neteče.
Protože mi hrdost nedovolila, abych před adminem vypadal jako ocas, který vaří z vody, jsem se proflákl.
Díky tomu oznamovatel ví, že já vím. To zatím musí stačit. Zbytek je na Božích mlýnech.
Tolik mé vysvětlení Tobě a všem ostatním, kterých si vážím. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » čtv 24.11.2016, 10:30

Začínáte tu hrát divadlo, které už docela nudí.
Já sám bych rád věděl, kdo to je. Už jen z toho důvodu, abych se s ním nikdy nedal do diskuze, nikdy od něj nic nekoupil v bazaru a pokud možno si ho ihned dal do ignoru. Pokud mezi nama chceš ale krysy chovat, je to tvé rozhodnutí.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od reddog » čtv 24.11.2016, 11:57

rostar:
No, tak to nemam co dodat. To ze ty vis je sice fajn, ale neresi to nic k nam. Na druhou stranu si tim prestanu lamat hlavu, dotycny se nejspise spokojil "jen" s realizaci tebe a od te doby se (nejspise) nic nedeje. Tak uvidime, co vymysli do budoucna.

Stewie:
Vyhoda navstevy divadla je ta, ze kdyz se ti predstaveni nelibi, muzes zvednout zadel a odkracet. Nevyhoda divadla je zase ta, ze ucinkujici jedou dle sveho.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » čtv 24.11.2016, 13:50

reddog: Myslím, že můžeš být v klidu. Zřejmě se nejedná o chronického mravokárce - udavače. Kdyby ano, možností měl spoustu. Skutečně to vypadá, že chtěl poléčit mně. Zaujal mně názor, že jeho hlavní motivací k hrdinskému činu bylo očekávaní projevů uznání od mých oponentů v diskuzi o skrytém/neskrytém nošení. Ale to je jen dedukce, spíše pro zasmání. A už bych to nechal být, bo jsme OT :wink: R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od havran » čtv 24.11.2016, 13:52

Chlapi sorry, asi to úplně nechápu, ale není tak nějak v zájmu nás všech tady, vědět kdo a nejlépe i proč? Vždyť tím, že ho označíš, ho v podstatě z fóra "odepíšeš". Případně mu poskytneš šanci ti vysvětlit, obhájit, vyjádřit se...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » čtv 24.11.2016, 14:25

No jestli to jen neni opet placani do vetru
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » čtv 24.11.2016, 16:26

Pitt mi teď hodně to vysvětlování (proč ne) usnadnil.
Já dotyčného označím, on napíše ,,Já to nebyl", já zdroj nepustím a jedeme vesele dál v pochybování, osočování, urážení.
Pitte dík, teď už to snad všichni chápou.
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » čtv 24.11.2016, 16:40

Hele, uz jednou jsi dokazal ze si se..s do huby. Bud tady nebo fizlum.
A pri tve touze vyrikavat a vysvetlovat veci pres SZ by jsi uz dotycnyho davno kontaktoval, kdyby jsi tusil kdo to je
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » čtv 24.11.2016, 17:09

To víš, že jo :wink:
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » čtv 24.11.2016, 22:56

rostar píše:Pitte dík, teď už to snad všichni chápou.
Všichni ne. Čím dál víc mi to připadá, že má pitt pravdu. Kdybys věděl kdo to je, tak to prostě napíšeš a my s tou informací pak můžeme dělat co uznáme za vhodné. Jen si hraješ na zajímavého a na "zásadového".
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » pát 25.11.2016, 11:23

Stewie napsal .... a my s tou informací pak můžeme dělat co uznáme za vhodné...

No právě :roll: Po zkušenostech s některými "diskutéry", mi fakt nedělá dobře představa, že by si s mou informací dělali co uznají za vhodné.
Absence indicií na jejich straně, moje zásadovost + nechuť oznamovatele se pochlapit, povede k čemu???
Dostal jsem se k těm informacím na základě důvěry. Říká vám to něco?
Jsem z generace, u které slib, nebo podání ruky něco znamená.
Narážky, urážky, osočování, ani rána pěstí, na tom nic nezmění.
Je pro mně přijatelnější, když se do mně bude 100 lidí navážet, než abych jednoho jediného podrazil. Nikdy jsem to neudělal a začínat s tím nebudu. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od pitt » pát 25.11.2016, 11:31

víš co je tvůj zásadní problém? že ti nedochází jak se sám usvědčuješ
pokud ti to řekl někdo z fora, tak to znamená že se dotyčný "pochlubil". pokud se "pochlubil" už jednou, tak proč by to neřekl i tady? nehledě na to že by se to docela rychle rozneslo.
no a pokud ti to "řekl" někdo jinej - tak to museli bejt policajti - i když teda nechápu jak by se policajti dostali k přezdívce na foru.

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od Stewie » pát 25.11.2016, 12:32

Ok, takže od teď si budeme všichni dávat pozor na to, co píšeme, aby to bylo dost sluníčkové a dost politicky korektní, protože mezi náma je krysa, která by toho zaváhání hned využila. Díky rostar, pomohl jsi nám. Měl si buď držet hubu uplně, nebo to prostě říct. Udělat ze sebe zajímavého umí každý.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od havran » pát 25.11.2016, 12:44

Rostare, do teď jsem to tak nějak bral, a říkal si, ok tvoje věc. Ale tvoje kecy o "diskutérech" z fóra, výkřiky ala členové, srazy a podobně, me nutí říct jen jediné. Běž s tím prosím už do prdele a neotravuj tady s tím. Divil jsem se Pittovi a nechápal jeho tlak a narážky o plácání do vody a větru, musím uznat, že měl pravdu, byl v tom vizionářem. Buď seš chlap jak říkáš, a máš koule na to, abys šel s pravdou ven, nebo tady placas nesmysly a slámu, a meles nesmysly. Jakou hodnotu tyto výkřiky mají. Neco jako ve školce když dojdou argumenty :"A stejně nevíš, jak se jmenuje jeden kluk!"

Na základě tvojí historie zde jsem si myslel ,že tím chlapem jsi. Stal jsi si za svýma nazirama, dokázal je bránit, nejit s proudem, obhajovat, vysvětlovat. Ale tohle? To uz je fakt mimo.

Mimochodem, ona ani ta forova komunita není tak anonymní jak by se mohlo zdát. Většina lidí se zde zná osobně, nebo znají ty co znají další, takže sliby anonymity a podobně, podsirani a komplotovani me k tomu, tak nějak z principu nesedí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od rostar » pát 25.11.2016, 12:55

Pitt: No jo no. Ty máš jasno viď? Pro tebe existuje pouze rovnice: řekl - pochválil - rozneslo.
Pokud je pro tebe všechno tak jednoduché, jsi šťastný člověk. Tak už se tím dál netrap.

Stewie: Dávat si pozor na hubu? Rozhodně. Už jen proto, že onen oznamovatel v určité době na toto forum upozornil orgány činné... A je tedy zřejmé, že v této době bylo forum následně monitorováno. A nikdo nemá jistotu, že už není. A že je krysa v domě, nedávej za vinu mně. Vše ostatní snad už bylo napsáno.
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Idioti se zbrani

Příspěvek od havran » pát 25.11.2016, 13:00

Fórum je monitorováno od počátku. Myslí-li si někdo něco jinýho, je ehm naivka.

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz