Policista zastřelil ve Vodňanech agresora, který ho nožem na


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Policista zastřelil ve Vodňanech agresora, který ho nožem na

Příspěvek od Pepíno » čtv 24.11.2016, 23:13

Vše začalo v půl čtvrté odpoledne tím, že v jednom vodňanském domě vyhrožoval muži dvaatřicetiletý agresor s nožem v ruce. Napadený zavolal na pomoc policisty. Na místo přijela hlídka z místního obvodního oddělení.

„Muž i přes výzvu útočil i na policistu bodnou zbraní. Rozběhl se proti němu, policista utrpěl bodnořezná zranění. Poté použil služební zbraň,“ popsala situaci mluvčí policie Lenka Krausová.

Útočník na místě zemřel, policistu převezli na ošetření do nemocnice. „Není v ohrožení života,“ dodala Krausová.

Co přesně se v domě odehrálo, budou vyšetřovat kriminalisté. „Jsme na místě, čekáme na kolegy z krajské kriminálky, ale zatím to vypadá na násilí proti úřední osobě. Muž, který na místě zemřel, byl útočníkem, k jeho sporu s jiným mužem byla povolána hlídka a on zaútočil i na policistu,“ shrnula celou situaci ve čtvrtek večer mluvčí Krausová.

Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/policistu-na ... zpravy_khr
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Policista zastřelil ve Vodňanech agresora, který ho nože

Příspěvek od john.hawk » pát 25.11.2016, 10:10

no a tady by měl být institut uzavřít ze strany GIBSU případ do 30 dní..
a hotovo. Žádný pičoviny typu tříkrát to budeme zahajovat tříkrát to soud zprostí a počtvrté to skusíme znovu.. a všechno to stojí peníze a čas a nervy..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Policista zastřelil ve Vodňanech agresora, který ho nože

Příspěvek od Fox4077 » pát 25.11.2016, 10:54

Samo, že souhlasím s hawkem.

Mě spíše po přečtení toho článku napadlo, zda tomu pobodání nešlo předejít.
Smutné by bylo, kdyby cajti mohli střílet dřív a nestříleli jenom proto, že při představě toho co bude následovat v situaci, kdy na místě činu zůstane provrtanej chlap a policisté nebudou mít ani ohrnutej límeček, se jim určitě udělalo plocho.
Bohužel i oni jsou s KN a NO ve stejných sračkách jako my civilové.

Vybavil se mi nedávný případ, kdy se chlapík někoho zastal v autobusu, útočníkům se nic nestalo, chlapík dostal po papuli a výsledek? Chlapík převzal nějaké ocenění za hrdinství.
A teď se vemte, že by jim udělal bebí. Byl by prohlášen za nepřítele státu a byl by rád, že neskončí v krimu. A ta stejná média, která jej teď oslavují by z něj udělala nejmíň teroristu.

Aneb, jak radí kniha Izr. boj. střelba: když jde na Vás útočník s nožem, lehnout na záda, nechat si pobodat nohy a teprve když vidíme svou krev, pak můžeme uličníkovi ustřelit xicht.
Já jen doplním: když je útočníků více pane Koblížek, vystřílíme náboje do vzduchu (bylo by poněkud trapné nechat se zastřelit vlastní zbraní, že), tedy ne všechny, posledním se střelíme do nohy, zbraň zahodíme, lehneme si na zem ideálně do prenatální polohy, začneme si cucat palec a vyčkáme příjezdu PČR ve starostlivé péči všech přítomných.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Příspěvky: 64

Registrován: čtv 26.12.2013, 17:22

Zbraň: Glock 43

Bydliště: Brno

Re: Policista zastřelil ve Vodňanech agresora, který ho nože

Příspěvek od Melchisedech » pát 25.11.2016, 11:50

Střílející policista nejedná vždy v KN/NO, zpravidla se jedná o případ oprávněného použití zbraně (§ 32 trestního zákoníku, který odkazuje na § 56 zákona o policii).

Příspěvky: 1

Registrován: čtv 04.11.2010, 0:42

Zbraň: GLOCK 19,SUHL 150

Bydliště: Jižní čechy

Re: Policista zastřelil ve Vodňanech agresora, který ho nože

Příspěvek od rations » sob 26.11.2016, 16:16

Útočník byl místní feťák a nožem ohrožoval vlastní rodiče,oni volali poldy. Myslím , že v tomhle státě je pro něho lepší, když je pobodaný než aby byl nezraněn...bohužel.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Re: Policista zastřelil ve Vodňanech agresora, který ho nože

Příspěvek od daveG17 » pon 05.12.2016, 15:42

rations: ano, v tomhle státě. Nejlepší řešení by byl nepořezaný policista a zastřelená fetka, která s nožem na policistu útočí - kéž se takového státu dožiju...jen bohužel nevím, koho pro to volit a co udělat (a emigrovat se mi nechce) :evil:
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz