Suhl 150


Vše o Taktické malorážce, aneb o novém směru v malorážné střelbě u nás

Moderátor: Grinch

Příspěvky: 48

Registrován: sob 26.9.2009, 22:54

Suhl 150

Příspěvek od Spider » čtv 22.12.2016, 7:27

Zdravím,stal jsem se majitelem této pušky
ale jak tak koukám nevím jestli tady kdo se zabývá takt.malorážkou ještě chodí na forum.
Je tady mrtvo,
Potřeboval bych radu jaké nožičky by jste mi doporučily,hlavně mě zajímá uchycení
protože ze spoda na zbrani je pouze nějaká hliníková lišta s drážkou.
Dále,má pažba by si zasloužila určitě nějakou větší rekonstrukci,nevím jesli se do toho pustit sám,znamená to odstranit původní lak,a pár detailů zabrousit,dále jak jste řešily u pažby tu
tzv.pistolovou rukojeť,tu hrubou část odbrousit.
Dále čím poté udělat nástřik,líbila by se mi černá,a potom nalakovat protože kresba dřeva je nic moc,tak ať to zmizí.
A poslední jak je to se střelivem,jaké by mohlo být optimální
Díky

Příspěvky: 32

Registrován: úte 26.7.2011, 14:06

Re: Suhl 150

Příspěvek od crazy nemo » čtv 22.12.2016, 9:15

Ahoj
Forum takticke malorážky tu umlklo asi hlavně z toho důvodu že Grinch přestal pořádat závody.

Já teď mám tyhle náboje
https://www.euroshooting.eu/index.php?detail=SKSTANDART


Na nožičky budeš potřebovat redukci(nějaký kámen) do té lišty, bohužel shulku nemám tak nevím jaký přesně, snad se tu najde někdo kdo ji měl v ruce a ví co tam patří. Dvounožku harris nebo nějakou podobnou (podle toho kolik chceš investovat) já používám bez kloubu a plynule stavitelnou, další možnost je s kloubem a odskoky. Nedoporučuje se s odskoky a bez kloubu, pokud jsi na nerovném terénu tak nemáš možnost srovnat pušku do roviny.

Rekonstrukce pažby záleží na odvaze a šikovnosti :), na vrchní nástřik se doporučovali barvy krylon, určitě tu o tom bude někde téma

Zpět na „Taktická malorážka“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz