Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 80

Registrován: ned 03.11.2013, 17:35

Bydliště: Brno

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Tomm45 » čtv 29.12.2016, 23:26

Řepa píše:pesana znám a je to takový telátko, který si pohladí kolemjdoucí a pes se jen tlemí.
Ahaaa...takže znalec psích duší...
Pejskovi tedy zřejmě nedovolí jeho etický kodex zaútočit na cokoliv živého... :shock:

A schody? To už mi přijde trošku překombinované...


Jen pro pořádek, je mi celkem jedno, co se tam přesně stalo...jen mě baví, že někteří to ví úplně přesně... 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Rough boy » pát 30.12.2016, 7:18

Baske píše:rough boy: můžeš mi popsat techniku výstřelu z blízka na útočícího psa, kdy střelec střílí ve stoje a zasáhne psa tak, aby mu způsobil takové zranění?
Techniku střelby? No asi že vezmu pistoli a vystřelím přímo proti psovi, který na mě vyskočí? Nebo co chceš slyšet? Pokud se domníváš, že místo vstřelu bude z 20cm diametrálně jiné než ze 2m, tak nebude. Rozdíl bude pouze v popáleninách okolo místa vstřelu. Když si dáš práci, tak se dají najít zprávy soudních lékařů, příp. i fotky. Z fotek psa z reflexu poznáš prd co se té vzdálenosti týče, trajektorie se ale posoudit dá.
Řepa: Je blbost se tady dohadovat, jestli pes stál na schodech, zídce, či se rozběhl vrtíc ocasem proti měšťákovi a ten strachy z leže pálil. Nebo jestli v danou chvíli nebyl všema čtyřma na zemi.
Každopádně si stojím za tím, co jsem napsal a to:
1) že Reflex byla dobrá četba začátkem 90tých let, nicméně dnes, jak je vidět, se nějak uživit musí, že...
2) pan redaktor Bartkovský je buď nasrán na měšťáky, nebo cítí potřebu se v reflexu zviditelnit (považte, dělá tam už celý měsíc) a nebo je přítelem či sponzorován organizací Psí život.
3) článek chca nechca přiznal, že pes měšťáka vyštěkával. Evidentně ho tedy neolizoval. Nikde netvrdím, že to nemohl dělat jiným, na které nebyl poštván. Ona návštěva policajta sama o sobě asi nebude zrovna žádoucí u nějakejch bezdéček, co někomu obsadili barák, že...
3) doufám, že nikdo nečeká, že článek, ke kterému se neměli možnost policajti vyjádřit a který je na míru šitý pro potřeby nějakýho Psího života budu komentovat jinak, než snůška sr@ček. Taktéž je mi lhostejné, že podobně okomentuje kolemjdoucí můj příspěvek. Mám pocit, že zde se mohu svobodně vyjadřovat a s ledovým klidem to očekávám i od ostatních. Na pejskařským fóru bych si to samozřejmě nedovolil.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od john.hawk » pát 30.12.2016, 8:32

trefit ze spodu psa na břicho :
1) MPík si lehne, natáhne ruku a počká si až pes bude nad tou rukou, pak ohne zápěstí a vystřelí
2) MPík stojí, střílí na psa, který je na čtyřech, ale netrefí ho, odražená ho vezme zespodu do břicha
3) Mpík stojí, pes stojí na zadních nohách, jde mu to přímo na břicho
4) Mpík stojí, pes leží na zádech, jde mu to přímo na břicho..
5) Mpík sedí, pes stojí na čtyřech, jde mu to na hrudník a pak to vylítne slabinama..

Obecně, psi v rukách Bezdéček jsou někdy trošku vostřejší, párkrát hrozba střelbou do psů držitele zvířat donutila vystřízlivět a spolupracovat..dle platných právních norem, držitel nebo osoba doprovázející musí mít zvíře pod přímým vlivem a neustálým dohledem..
což se v tomto případě asi nestalo, protože si nedokážu představit že by Mpík vedl palbu na psa, co je u nohy.. :huh:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Int1m1thy » stř 04.1.2017, 12:15

Tak jak to teda bylo?
G17gen4

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Jarda K » stř 04.1.2017, 14:34

No jak?

Jsou konspirační teorie, že ve skutečnosti pes postřelil městapáka, ale mocná lobby bezdomovců to úúplně převrátila a "pražská kavárna" se tomu zhuleně směje a odlétá v dál v lodi Aštara Šerana. A může za to Putin, Zeman a Trump. Jediný kdo je nevinný je Schlafenberg = ten to zaspal.
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » pon 21.5.2018, 18:51

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Sedmej » pon 21.5.2018, 23:39

mě to přijde spíš dost smutná podívaná.

kkk

Příspěvky: 57

Registrován: čtv 19.11.2015, 11:22

Zbraň: zatim nemam

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kkk » úte 22.5.2018, 5:38

No zase nevime co tam bylo pred videem, ale pripada mi take, ze to bylo ponekud pres caru. Kvuli jednomu zastaveni neni prece potreba az takove brutality. Bohuzel u mestaku se vetsinou vyskytuji individua s nasilnou povahou a individua co se snazi dokazovat jaky jsou hrdinove. Cest svetlym vyjimkam. Bohuzel.

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od ggrand » úte 22.5.2018, 6:49

Nebudu řešit, jestli to bylo nebo nebylo oprávněné. Spíš bych řešil, že ani banda uniformovaných není schopna s tím chlapem pracovat. Nechtěl bych vidět, jak by s nima zatočil průměrný černoch.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » úte 22.5.2018, 7:30

Na muj vkus tam padlo nejak malo vyzev. Beru, ze dotycneho vyzval, aby setrval na miste, coz tak nejak +- cinil (nebudu rikat, ze je to svatousek, ale dost tomu sel sam naproti). Nicmene zadna vyzva na totoznost/doklady nebo o tom, ze je bude dobrovolne nasledovat na sluzebnu. Hned se na nej vrhli jak opice a ta pani, co tam hovorila o zmrdech asi v uniforme taky nema co pohledavat.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Sedmej » úte 22.5.2018, 9:28

Jj, jak pises. Asi na ne byl drzej, jinak by nevolali posilu a podobne. Ale rozhodne se nechoval tak, aby museli takhle zasahovat. Ta hlidka co prijela na nej bez jedineho slova bez jedine snahy to resit po dobrem naskakala, jak nejakeho drbana ho povali na zem a rvou do auta.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » úte 22.5.2018, 10:53

Sedmej: na druhou stranu to mohlo probihat tak, ze tohle vsechno 10x probehlo a bezuspesne a ze uz se cekalo jen na prijezd. Coz by mozna logicky vysvetlovalo i to, ze byla vyzva na setrvani na miste. Skoda, ze neni k dispozici zaznam celeho.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Sedmej » úte 22.5.2018, 11:15

To je urcite mozny. Skoda, ze na videu neni i samotny zacatek. Ale z toho co je videt me prijde zasah tech co tam prijeli a nasledne pak uz uplne vsech zucastnenych za neprimereny cele te situaci.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » úte 22.5.2018, 11:16

Ja nekam vezt tehotnou partnerku, tak se tam urcite nebudu pretahovat a neukazovat doklady nebo tam pobihat po Vaclavaku. Ale ja se "silnicnimu liseji" snazim predchazet, no *40* *3* *49*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Vláďa » úte 22.5.2018, 13:00

Sedmej : přesně jak říkáš, chybí tam začátek celé situace. Pak by to asi bylo jasnější. Jestli byl důvod k použití DP nevím, ale pokud ano, byl ten zákrok přiměřený, nebál bych se říct, že s ním zacházeli dost v rukavičkách... Jen mě mrzí, že tenhle zákrok vytáhla Tíseň TV, která si hraje na podporu složek IZS, přitom je to obyčejný bulvár. Hlavně mě tam vadí komentáře pana redaktora... na místě nebyl, nikdy nesloužil, video není kompletní. Věc šetří PČR, která má určitě i záznam z kamerového systému. Na závěry bych si počkal...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Sedmej » úte 22.5.2018, 14:18

Vlada: nevim co na tom je primereneho. Prijeli, vyskakali z auta jak zasahovka, bez jakekoli snahy se domluvit nebo zjistit co se deje jestli se neco nezmenilo od chvile co je asi kolegove volali se na nej vrhli, strhli ho ma zem a jak nejnebezpecnejsiho zlozince narvali na podlahu do auta. To vse v situaci, kdy v klidu stal u auta nechoval se nijak agresivne a par metru od nej byla jeho parnerka s ditetem. To me teda jako primereny zakrok opravdu neprijde.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » úte 22.5.2018, 14:25

A o tech nadavkach ani nemluve.

Mimochodem, vsimli jste si, ze tam "ucinkoval" i Petr Reif? Ten jak si na Prime hraje na statnaka?

A co me pobavilo nejvic, jak tam nejakymu okolostojicimu primo on rikal "soudruhu" *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Vláďa » úte 22.5.2018, 14:49

Asi to tak měl ve scénáři....překvapuješ, že sleduješ takové kokotiny, jako je Policie v akci :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Vláďa » úte 22.5.2018, 18:24

Oficiální stanovisko...
https://www.facebook.com/mestskapolicie ... 7322653667
Vzhledem k množícím se dotazům zástupců sdělovacích prostředků a znepokojení určité části veřejnosti ve věci videa s více než rok starým zákrokem strážníků na Václavském náměstí, které bylo uveřejněno na sociálních sítích, Městská policie hl. m. Prahy sděluje následující:

Dne 27. 3. 2017 prováděla hlídka strážníků kontrolní činnost na Václavském náměstí, kde si všimla osobního vozidla stojícího v zóně zákazu zastavení. Strážníci proto přistoupili k vozidlu a vyzvali řidiče k prokázání totožnosti. Řidič však chtěl, na místo předložení dokladu totožnosti, s vozidlem z místa ujet. Strážníci proto opětovně a důrazně řidiče vozidla vyzvali, a to za použití výzvy „jménem zákona“, aby zanechal svého protiprávního jednání.
I přes tyto výzvy pachatel přestupku se strážníky odmítl spolupracovat a dokonce se ve vozidle zamkl a zavřel okno. Hlídka proto celou věc ihned oznámila operačnímu středisku. Pachatel protiprávního jednání vozidlo opustil, přes marné a opakované výzvy zakročujících strážníků, až v okamžiku, kdy se u vozidla objevila žena s dítětem.
Dotyčný byl strážníky opětovně vyzván, aby respektoval jejich pokyny, a z důvodů svého protiprávního jednání prokázal svoji totožnost s výstrahou, že pokud tak neučiní, nezbude strážníkům nic jiného, než ho předvést ke zjištění totožnosti na místní oddělení Policie ČR, a to i za použití donucovacích prostředků. Vzhledem ke skutečnosti, že opakovaně nerespektoval pokyny a výzvy zakročujících strážníků, kladl odpor a choval se agresivně, bylo zahájeno jeho předvedení za použití donucovacích prostředků, včetně služebních pout.
Po celou dobu zákroku se choval agresivně, dokonce kopl do jednoho ze služebních vozidel, ale nezpůsobil škodu. Protože jeho agresivní chování nedovolovalo, aby byl posazen na sedačku, byl položen na podlahu služebního vozidla. Při využití oprávnění, zda osoba předváděná nemá u sebe zbraň, strážníci u pachatele protiprávního jednání nalezli řidičský a občanský průkaz. Na dotaz, zda požaduje lékařské ošetření, muž odpověděl, že pociťuje bolest zad a po chvíli začal jevit známky hyperventilace. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána také záchranná služba. Záchranáři pachatele protiprávního jednání za asistence strážníků převezli k vyšetření do jedné z pražských nemocnic. Následně byl strážníky převezen na Policii ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření. Původně spáchaný přestupek v dopravě byl městskou policií oznámen příslušnému správnímu orgánu. V průběhu zákroku proti pachateli protiprávního jednání, byla ze strany zakročujících strážníků opakovaně nabízena pomoc přítomné ženě.

Postup strážníků následně prověřovaly orgány činné v trestním řízení, a to na základě podaného trestního oznámení ze strany pachatele protiprávního jednání.
Celá věc byla Policií ČR, na základě výsledku provedeného šetření odložena, protože se podezření ze spáchání trestného činu ani přestupku zakročujícími strážníky nepotvrdilo, resp. bylo jednoznačně vyloučeno.
S tímto postupem pachatel protiprávního jednání nesouhlasil a podal stížnost k dozorovému státnímu zástupci.
Tato stížnost byla příslušným státním zástupcem zamítnuta, resp. postup Policie ČR byl z jeho strany potvrzen jako správný.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Obecní-Městské policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » úte 22.5.2018, 18:51

Vláďa: jo par dilu jsem videl, protoze mam pustenou telku, kdyz sedim u komplu. Takze je to takovej podkres a i tak se u toho skvele bavim, ze se divam i primo.

BTW co je neco inteligentniho, co sledujes treba ty? Ze bych se inspiroval *88* *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz