POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od CRYWOLF » pon 09.1.2017, 16:10

CRYWOLF






Ten,jenž dokázal,že odzbrojit občany ČR bude tím nejlepším krokem.......
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od CRYWOLF » pon 09.1.2017, 16:22

Kdybyste chtěli napsat,ano to jsi dokázal ve vztahu na mou osobu tak připomínám ,že se to týka těch ,jenž vytupují na tomto a ne jen na tomto foru pod rouškou skryté identity.


Doufám,že si toho zde veřejnost všimne.....protože,jedinci jako je havram,satan biggles a podobné entity zvrácené.... jsou spíše hrozbou
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od S474N » pon 09.1.2017, 16:34

Jasne, vsichni se skryvame a potom se po vzoru Bildenbergu a zido-zednarske loze schazime na srazu. A ty nove tam zasvecujeme a nutime podepsat dluzni upisy, aby byli povolnejsi tomu vsemu zloradu, ktery zde vladne.

BTW nicmene me by zajimalo, jak to bylo s tim zbrojakem a psychotestama, protoze tys prece neudelal, ne?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od CRYWOLF » pon 09.1.2017, 16:38

ty jsi opravdu hloupý ,už 20 jsem ti napsal že jsem je udělal a změnil doktora :)) Protože poslat někoho na Ps. když již pět let je vlastnikem zbraně a je si vědom svých povinností a ukázal se jako spolehlivý a bezúhonný je trošku přes čaru a naštvalo by to i tebe !!!!


btw. Pochopil a respektoval bych to jen kdybych přišel z ulice a doktor mě vubec neznal a chtěl první vydání ....

nejradši bych to z toho doktora těch 2700kč nějak dostal,protože díky němu je ted nemám

testy nejsou vůbec těžké ikdyž většina vám jako laikovi přijde jako blbina....

změnil jsem lekaře zcela obratem po dokončeni a ten doktor jen kroutil hlavou ..... takže tak...

nesmíte se nechat.... na blbce můžete natrefit i v ordinaci od toho je svobodna volba lékaře...

již čekám na nový ZP <3 ikdyž vím,že Unie hrozí a brzy mi bude nanic
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od Sailor » pon 09.1.2017, 16:41

CRYWOLF píše:Nemáš na to ,argumentovat mi něčím inteligentním že??
Máš tu vlákno o 148. stranách,kde je dostatek argumentu proč jsi looser non plus ultra :lol:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od CRYWOLF » pon 09.1.2017, 16:42

Už zase mám v hlavě otázky....

jet na MG sraz 2017 nebo ne ? :(

CHCETE MĚ ? :D
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od S474N » pon 09.1.2017, 16:46

A proc si menil lekare, kdyz to byl jen zaskok? Mimochodem, kdyz to byl jen zaskok, tak proc sis nepockal na svou puvodni lekarku? Takhle si vytrestal akorat sebe.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od CRYWOLF » pon 09.1.2017, 17:51

Ten zástup je dlouhodobý má doktorka tam dělá jen pár dní v měsící nepravidelně jinak ordinaci vč pacientů přenechala tomu zlounovi od kterého už uteklo hodně lidí co jsem se dověděl z budovy kde sídlí ..
pro mě nemělo smysl tam setrvat krom toho už bych na ten jeho zuřivy pysk chtěl zapomenout pro mě to není seriozní praktický lékař :)

aby někdo v ordinaci kurvoval ....to už fakt nestrpím
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od reddog » pon 09.1.2017, 17:59

Zvlastni. Par lekaru uz jsem navstivil (casteji jako spec doprovod) a takhle se nevyjadroval nikdy zadny. A to i pres fakt, ze jsem s nekterymi musel jednat ponekud neTomikovsky.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od S474N » pon 09.1.2017, 18:58

Treba chtel znat pouze tvou reakci a tys mu ji presne dopral. Normalni clovek by napriklad rekl, ze by toto bylo pochopitelne u cloveka, ktery zada poprve, ale je zbytecne u cloveka, ktery jiz pet let vlastni zbrane.

Ale chapu, myslel sis, ze kdyz budes delat ramena na doktora, ze ho precuras. Ostatne, to si myslis porad o svem okoli, ze? U tech "zakazniku", co kupuji od tebe auta, se tomu ani nedivim.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od Jasik » pon 09.1.2017, 20:58

CRYWOLF píše:Už zase mám v hlavě otázky....

jet na MG sraz 2017 nebo ne ? :(

CHCETE MĚ ? :D
To raději ten sraz ani pořádat nebudeme...
Hele pane Matěji a v jaké skupině jsem já? Jsem mezi těmi odepsanými, nebo mám ještě šanci? Přeci jen moc skrytá identita nejsem :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od S474N » pon 09.1.2017, 21:09

Jasik: vzdyt preci kazdy, kdo byl na srazu vi, ze ty nejsi ty, ale ze tve alterego je prave Crywolf, Safarik a mam takovy pocit, ze i Instruktor Zero! Ja to videl na vlastni oci, jak si tam chodil v tve oblibene Hello Kitty ksiltofce!

EDIT: nasel jsem i dukaz!!!!

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od Jasik » pon 09.1.2017, 21:24

Děkuji Ti milý S4T4Ne, že jsi právě udělal dalšího exota i ze mně v očích široké střelecké veřejnosti, když mou pravou identitu znali zatím jen Ti nejvěrnější z řad lóže a Řádu plastových pistolek nejvyššího boha Gastona.... :oops:

Edit: A pokud se dobře pamatuji, nikdo s tebou jmenovaných pánů tam nebyl, pouze nějaký BééWolf, pak někdo z http://www.lekarnickaprouplneidioty.cz a pak Instruktor "00".. a ještě pan "P" , ale o tom to tu není.
Naposledy upravil(a) Jasik dne pon 09.1.2017, 21:49, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od U.I. » pon 09.1.2017, 21:34

http://www.youtube.com/watch?v=e0n9tTcTh18
Někdo má psa, někdo vlka!

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od Stewie » úte 10.1.2017, 7:31

Prošel jsem si nějaké starší příspěvky toho dementa a musím říct, že je to blb a prostě to o sobě nevěděl. Teď to už bohužel ví a jeho "novodobé" příspěvky jsou už jen trolling. Možná by stálo za to poprosit admina a o nějaký ban. Jedna věc je dělat si prdel z idiota a druhá věc je krmit trolla.

Příspěvky: 65

Registrován: pát 04.5.2012, 10:26

Zbraň: makarov

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od traktorista » úte 10.1.2017, 9:27

To je tak, když si někdo plete pojem a průjem.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od CRYWOLF » úte 10.1.2017, 9:51

Normalni clovek by napriklad rekl, ze by toto bylo pochopitelne u cloveka, ktery zada poprve, ale je zbytecne u cloveka, ktery jiz pet let vlastni zbrane.
TOHLE JSEM MU ŘEKL ODPOVĚD BYLA cituji : kurva a dost ! nebudu se o tom svámio bavit,já se musím krýt,sbohem,, a ukazal mi na východ z ordinace.

byl velmi nepřijemný ,dělat mu peklo větší než to že mi vykazal prevenci kterou neudělal nemám v merku... pojištovna už s ním zatočila :) a stornovala mu nějake platby co mi psali ;)

nejsem troll ale megastar střelecké veřejnosti !

Ty ještě odepsaný nejsi Jasiku :)))) Máš naději být v té ,,dobré,, skupině :) Alespon se vyjadřuješ jako člověk a ne jako sprostý hulvát uschován pod přezdívkou ...
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od reddog » úte 10.1.2017, 10:23

Takze to bylo takto?:

"Dobry den, pane doktore"
Dobry den, co Vas ke mne privadi?
"Chci od Vas potvrzeni k vydani ZP"
Aha. Jste zdrav fyzicky, no ale koukne se na Vas jeste psycholog.
"Jako proc? Pet let jsem drzitel a vsechno klape, tak mi to dejte a nedelejte problemy."
(Ted nekdy asi prichazi ta "ku..a" a par dalsich slov)
Proste na ty testy pujdete a basta.
"... (A tady uz nevim ani co napsat)..."
Sbohem
"Nashledanou"

Nasleduje cestovani za psycholozkou do jineho mesta a nasledne i pozadani o kartu a prestup k jinemu lekari?
Dalsim krokem je pak kontrola vykazovane cinnosti lekare na tvou osobu a upozorneni dotcene pojistovny na jiste nesrovnalosti?

Pokud muzes, dopln nebo uprav, protoze je treba pro ostatni vypichnout "standard" v chovani lekaru. Idealne kdyz i primo napises jmeno lekare, aby si ostatni dali pripadne pozor.

Mmch stale si stojim za tim, ze testy mohou odhalit, nikoli stoprocentne fungovat. Dukazu uz par znamych je :huh:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od Bukowsky » úte 10.1.2017, 21:53

Nemůžu si pomoct...ale jak se snažím po těch letech být už trochu nad věcí a neuchylovat se ke zbytečným vulgaritám, které jen podtrhují, jak je stále ještě potřeba pracovat na určité sebekontrole....celkem se mi tu líbilo jedno pojmenování, co elegantně vybruslil Raven :-) Jak ono to jen...bylo...aaaaa - píča :-) To je ono...hm, pěkné, jo :-D Nepoužívám to často, ale tady mi to připadá vhodné, nikterak přepálené....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: POJEM CRYWOLF V ČESKÉ STŘELECKÉ KOMUNITĚ.

Příspěvek od maja » stř 11.1.2017, 10:07

Crywolf přijede na sraz? Vlk taky sliboval :D

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz