Topení do boudy


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Topení do boudy

Příspěvek od pitt » čtv 29.12.2016, 23:21

trochu to oživím. Právě se snažím vyřešit zamrzající vodu na pití v kýblu. Zakoupeno topení do akvárka 50W, nastavená teplota na nejnižší (18°) tak uvidím co se bude dít.

kkk

Příspěvky: 57

Registrován: čtv 19.11.2015, 11:22

Zbraň: zatim nemam

Re: Topení do boudy

Příspěvek od kkk » pát 30.12.2016, 7:54

Ja to resim taky, sice ne u psa, ale i tak a uz mam skoro "nasetreno" na vyhrivanou napajecku pro dobytek.

Příspěvky: 10

Registrován: stř 21.12.2016, 0:36

Zbraň: Glock 17

Re: Topení do boudy

Příspěvek od Mowgli » pon 23.1.2017, 10:42

Ahoj, vůbec bych to neřešil. Není-li pes vysloveně krátkosrstej a má zateplenou boudu s předsíňkou přiměřené velikosti, "vytopí" si ji sám. Měl jsem dva vlčáky po sobě a na zimu jsem jim dával do vstupu závěs z koženky a ložnici vystlal slámou nebo senem. Nikdy žádný nenastydl. Myslím, že je to pro psa mnohem příjemnější než elektrická matrace.

S vodou je to horší, ale ani tady jsem neplýtval elektřinou: před venčením jsem strčil misku do baráku, aby led povolil, pak ho vyklepl a nalil novou vodu. Ráno před venčením byl stejně vždycky led rozlízaný až k hladině - oni si poradí sami.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Topení do boudy

Příspěvek od reddog » pon 23.1.2017, 15:22

K té vodě - zjevně bydlíš v teplém pásmu. U nás přes pár nocí zamrzala voda v misce komplet.
Momentálně má švára dvouměsíční štěně, které s fenou funguje v boudě s hadrama na podlaze. Přidaný komfort je závěs před vstupem do boudy a mámina srst :wink: . Jo, jedná se o rotwíky.

Musím ale říct, že ta malá zubatá potvora velice rychle zjistila, že pod bundou je taky teplo, když už se dostane z boudy, na vítr a zimu, do náruče :mrgreen: .

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz