Full auto


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Příspěvky: 98

Registrován: ned 26.6.2011, 11:36

Re: Full auto

Příspěvek od Ralph1 » sob 05.4.2014, 19:51

no jelikoz se tady bavime o laseru na zbran ... tak to profesrosky ukazovatko asi nemyslim ne? :roll:

A prosim neztrapnuj se na foru pismeny JPP. Takhle muzes oznacit kazdy slovo napsany na kazdym inernetovym foru. Predpokaldam, ze nejsi syn nevyssiho a nejsi u vseho .... :roll:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 14

Registrován: ned 06.3.2016, 18:14

Zbraň: P08 Parabelum

Bydliště: Říšské kancléřství

Re: Full auto

Příspěvek od UbalBlunt » ned 13.3.2016, 9:33

Hehe, nedá mi to a musím toto téma oživit...
Jako malej kluk jsem si koupil šuntovou airsoftku cca za 3tisíce. Bylo mi asi 14 takže internetový prodejce mi ji vlastně ani nemohl prodat!! Je to m4 s odnímatelným tlumičem, svítilnou a laserovým zaměřovačem. Tlumič samozřejmě hluk na skutečné zbrani netlumí, svítilna sice neoslní ale svítí slušně a laserový zaměřovač svítí taktéž velmi slušně ,minimalně stejně dobře jako to profesorské ukazovátko a dokonce jde připnout na běžný zbraňový rail, třeba i na glocka... takže jsem od svých 14 let držitelem zbraně kat. A?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Full auto

Příspěvek od S474N » ned 13.3.2016, 9:50

Ano, jsi.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 14

Registrován: ned 06.3.2016, 18:14

Zbraň: P08 Parabelum

Bydliště: Říšské kancléřství

Re: Full auto

Příspěvek od UbalBlunt » ned 13.3.2016, 10:26

Tak to je docela síla jestli za pár korun legálně (?) prodali zakázaný doplněk zbraně malému dítěti :lol:
edit: něco legálního na tom byt musí, přece to jen tak nemůžou prodávat..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Full auto

Příspěvek od reddog » ned 13.3.2016, 11:58

UbalBlunt píše:Hehe, nedá mi to a musím toto téma oživit...
Jako malej kluk jsem si koupil šuntovou airsoftku cca za 3tisíce. Bylo mi asi 14 takže internetový prodejce mi ji vlastně ani nemohl prodat!! Je to m4 s odnímatelným tlumičem, svítilnou a laserovým zaměřovačem. Tlumič samozřejmě hluk na skutečné zbrani netlumí, svítilna sice neoslní ale svítí slušně a laserový zaměřovač svítí taktéž velmi slušně ,minimalně stejně dobře jako to profesorské ukazovátko a dokonce jde připnout na běžný zbraňový rail, třeba i na glocka... takže jsem od svých 14 let držitelem zbraně kat. A?
a z tohoto důvodu jsi dopsal do svého profilu věk 47let :wink:
jj, jak už jsem napsal jinde, to není na diskuzi. kdo se lží přichází ...
ale jinak vítej, klidně dočti i druhou polovinu fora (poctivě, žádné přeskakování, to se nedělá, když už jsi poctivě prošel první půlku fora) a snad zde najdeš odpovědi na své životní otázky.

Příspěvky: 14

Registrován: ned 06.3.2016, 18:14

Zbraň: P08 Parabelum

Bydliště: Říšské kancléřství

Re: Full auto

Příspěvek od UbalBlunt » ned 13.3.2016, 12:53

1969 je symbol něčeho jiného.. taky si do bydliště mohu dát Mars, znamena to, že jsem marťan? :D špatnej start, omlouvám se ti. nemyslel jsem to tak :oops:
Přeskakuji, protože je tu plno offtopicu jako tenhle, ale časem určitě dočtu :D snad to byla jen smůla na výskyt "blbých kecú"
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Full auto

Příspěvek od reddog » ned 13.3.2016, 15:32

Jestli je 1969 symbolem, klidně i rokem výroby tvého ševroletu či tajným znamením jiným světům, je zcela jedno. Uvedl jsi to do věku a tak tě ostatní budou brát.
K Marsu - pokud se budeš jako marťan chovat, pak jsi z Marsu.
Špatnej start možná, přeci jen každý nějak začíná :wink: , však je taky na tobě, jak budeš pokračovat :mrgreen:
Plno offtopicu tu je, je tu tlachárna a mezi řečí si lidé vyřeší často "neřešitelné" problémy, ale aby rovnou někdo přišel a hnedle knedle si tady tahal triko o "blbých kecech", hmm, asi slušný oddíl :lol: .
Dám ti jednu dobrou radu. Jak si tady usteleš, tak se může z lesa sekyra :wink: . Máš bod k dobru za svůj podpis :mrgreen:

edit:
tímto se omlouvám osazenstvu, a snad se Jeho Velkoadminstvo moc nena---e za tolik oftopu u FullAuta :wink:

Příspěvky: 14

Registrován: ned 06.3.2016, 18:14

Zbraň: P08 Parabelum

Bydliště: Říšské kancléřství

Re: Full auto

Příspěvek od UbalBlunt » ned 13.3.2016, 18:55

Tohle není facebook, co na tom záleží? Zatím jsem nenarazil na profil kde by byl uveden věk... tak jestli jsi jediný komu záleží na pravdivém údaji tak tě zklamu, rok 0 zvolit nejde. Tak snad i bez důkazu mě teď budeš brát za ježíše :roll: Šemrolet nemám, je to rok výroby mého skutečného mazlíka... :inlove:

jo offtopicy k fóru prostě patří a dávám ti za pravdu, díky nim jsem dnes našel cennou informaci :lol:

jinak k tématu..
když mám střeva který se válí v krabici a čeká je nudná budoucnost, proč si s nimi neužít trošku srandy? :twisted: aspoň jeden 30ti raný zásobník, co říkáte? :lol: drive by kolem Reichstagu směr kabinet kancléřky Merkelové :mrgreen:

... asi chci u fotky mít napsáno MEGA EXOT FÓRA, pak si teprve budu moci říkat zkušený frajet a tahat si triko :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Full auto

Příspěvek od reddog » ned 13.3.2016, 19:42

Klidně si střeva upravuj jak chceš, veškeré následky jdou za tebou. Napsals že máš G17gen4, takže tě beru staršího 21let a svéprávného. To plně dostačuje k tomu, abys chápal psaný text a potřebnou související legislativu. V případě full auto pak i patřičné souvislosti s daným ZP.

Příspěvky: 20

Registrován: sob 12.3.2016, 22:56

Zbraň: G 17

Bydliště: Brno-lont

Re: Full auto

Příspěvek od pan Tau » stř 11.5.2016, 21:11

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Full auto

Příspěvek od john.hawk » čtv 12.5.2016, 8:53

pokud je použit kulatý čep, tak je zbroušený ze všech stran a praskne..takže za těch 31 dolarů to chvílu střílet dávkou bude a pak se to posere.. Dát tam kalený čep by šlo, ale problém z ztenčením materiálu zůstává a praskne to stejně..

Příspěvky: 11

Registrován: sob 25.2.2017, 13:05

Zbraň: Glock 17

Re: Full auto

Příspěvek od Jamira » stř 22.3.2017, 12:12

Tak to tady jen tak ze zajímavosti pročítám a dívám se,že už je ta diskuze o všem možném jen ne o Full Auto. A milý pánové,víte že,GLOCK je jedna z mála pistolí co jdou nejjednodušejc přehodit na plnou automatiku ?( a stačí jen cvak a bez viditelných úprav ! ) Kdo je trochu strojař a mechanik tak koukne na střeva a je mu to jasný. Ale na druhou stranu,je to na prd. Za prvé všude běhá nějakej ,,upozorňovač“ , za druhé,mrhání střelivem, za třetí, spousta neznalých by to neudržela v ruce. Mne to zajímalo jen z hlediska mechaniky a je to tak jednoduchý až to bolí.

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz