P: Glock 17 Gen. 3 Olive + hromada příslušenství


Již neplatné inzeráty.

Příspěvky: 76

Registrován: stř 29.7.2009, 12:41

P: Glock 17 Gen. 3 Olive + hromada příslušenství

Příspěvek od carpaccio » pon 24.7.2017, 17:10

Zdravím vespolek.

Dovoluji si nabídnout k prodeji svůj Glock 17 3. generace v olivové barvě s hromadou příslušenství.
Samotnou zbraň jsem před pár lety kupoval už notně olítanou - evidentně má dost nastříleno i nanošeno, nicméně za cca 2 tisíce ran, které jsem s ní absolvoval já, se nevyskytla ani jediná závada. Hlaveň bez koroze, snad jen tradičně glockovsky "vysypaná", nicméně zbraň střílí přesně.

V pistoli je nainstalovaná 2kg stojina spouště, nicméně přidám k ní i originální 2,5kilovou. Rovněž přidávám novou, nepoužitou, plastovou mušku - ta kovová, která je na zbrani nainstalovaná, se lehce viklá. Koupil jsem tu náhradní s tím, že ji přehodím, až ta stávající buď uletí, nebo dostane vakl, který mě bude omezovat v použití zbraně, nicméně to nikdy nenastalo. Nechám tedy na novém majiteli, zda si nějak fixne tu kovou, nebo bude přehazovat za plastovou. Stejně tak jsem do zbraně po zakoupení nainstaloval novou originální vratnou pružinu, ta má tedy za sebou těch cca 2000 výstřelů.
Na zbrani je nasazena montáž na kolimátor (myslím, že zn. Fab Defense, ale jistý si nejsem) s přední rukojetí zn. UTG se suchým zipem na pravé straně (pro montáž tlakového spínače svítilny), na ní kolimátor (nějaká Čína, značku Vám nepovím, nicméně drží nástřel a po cca tisíci ran nevykazuje žádné problémy) a Fab Defense "pušková" pažba. Kvůli montáži kolimátoru je vyměněn rozborný čep za tyčku se závitem, originální čep samozřejmě přidám též.
Zbraň prodávám s Glock kufříkem, návodem k použití, výše uvedeným příslušenstvím, třemi zásobníky na 17, 19 a 33 ran a nejlepšími kydexovými pouzdry od Ravenu - Phantom pro zbraň a pro zásobník, oba v limitované barvě "Coyote Brown" a s "křidelkovou" montáží, kterou jsem osobně nepoužil, ale někteří lidé ji preferují.

Někde bych měl mít ještě tlakový spínač na svítilnu ESP, krabici od kolimátoru a "špunt" do pažby, který jsem díky té "puškové" pažbičce nepoužíval. Pokusím se to vše najít - a pokud najdu, přihodím to kupujícímu zdarma ke zbrani - ale že to najdu, to slíbit nedovedu. ;)

Cenovku na celý ten set dávám přátelských 14.900,- Kč. Pokud by někdo toužil jen po zbrani, nabízím ji jen se 17ranným zásobníkem a s kufříkem s návodem za 11.000,- Kč.
Předání je možné na jakékoli pražské střelnici dle Vašeho výběru. ZP a NP samozřejmě podmínkou. Dlouhé rezervace nedělám - kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Děkuji za pozornost.

c.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 76

Registrován: stř 29.7.2009, 12:41

Re: P: Glock 17 Gen. 3 Olive + hromada příslušenství

Příspěvek od carpaccio » úte 25.7.2017, 19:34

Pravděpodobně prodáno. Po dokončení transakce téma zavřu.

Příspěvky: 76

Registrován: stř 29.7.2009, 12:41

Re: P: Glock 17 Gen. 3 Olive + hromada příslušenství

Příspěvek od carpaccio » ned 30.7.2017, 10:33

Hotovo. Děkuji za prostor, možno smazat.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz