Skříň na zbraně


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Uživatelský avatar

Příspěvky: 178

Registrován: pát 04.6.2010, 23:24

Zbraň: bude GLOCK

Bydliště: Slezské podhůří

Re: Skříň na zbraně

Příspěvek od Anaxien » pon 28.8.2017, 19:59

Zdravím,

včera mi při hledání dokumentů náhodou skončil v ruce certifikát od trezorové skříně Wico a byl jsem celkem zaskočen, když jsem si náhodou všiml, že tento certifikát je časově omezen a sice na 3 roky. Tzn že mám vlastně dnes již několik let doma trezor bez platné certifikace..

Nevíte někdo prosím jak se "toto chová" v očích legislativy? Mám na mysli jak tedy je? Nemám se jak prokázat platným certifikátem, tzn rozumím tomu tak, že mám najednou z certifikovaného Wica po 3 letech jen bytelnou skříň?

Hledal jsem různě na webu info, ale bohužel nenašel, proto se omlouvám pokud se to už někde řešilo. Díky pak za nasměřování.
Glocke साथ हमेशा के लिए

Příspěvky: 52

Registrován: čtv 24.10.2013, 8:37

Bydliště: Chrudim

Re: Skříň na zbraně

Příspěvek od LadaN » úte 29.8.2017, 8:50

Jedná se o platnost certifikátu o shodě výrobků vyrobených v daném období. Čili výrobek vyrobený v tomto datu je ve shodě s uvedenými předpisy na certifikátu a tak můžeme být klidní.
Výrobce si pro výrobu v dalším období zajistí u notifikované osoby další certifikát shody atd.
Holt se jedná o docela dobrý kšeft pro certifikační firmy.
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní

Příspěvky: 104

Registrován: pon 31.3.2008, 8:53

Bydliště: kolem Ostravy

Re: Skříň na zbraně

Příspěvek od pekoz58 » stř 30.8.2017, 8:46

Před časem jsem měl telefonický dotaz na p. Jeřábkovou z Wica poté co jsem si přesně toho všiml. Už si sice nevzpomínám na detaily ale bylo to tak nějak podobně (hlavně teda že mám být v klidu).
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: Skříň na zbraně

Příspěvek od MujGLOCK.com » pát 01.6.2018, 16:55

Máte-li pocit, že v tomto tématu bylo ještě něco dalšího, tak ho máte správně. Máte-li ovšem pocit, že jste o něco přišli, tak nikoliv.

Opravdu si zde nebude nikdo dělat neplacenou reklamu. Pokud chce kdokoliv vyvíjet komerční činnost, tak se toto vždy děje za komerčních podmínek (minimální slušností je alespoň se předem zeptat).

Jakákoliv další komerční činnost dotyčného uživatele bude odměněna již banem, bez varování.

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz