Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Piggy » čtv 26.11.2015, 19:27

S474N píše:A v te vyhlasce se hovori kde o tom, ze si pred X mesici/lety pozil alkohol, ze si nezpusobily i do budoucna (navic s podminkou toho, ze "za rok to asi odezni")?
Příloha č. 1 k vyhlášce č. 493/2002 Sb.
ČÁST I
Oddíl 2
Nemoci, které omezují zdravotní způsobilost
2. poruchy duševní a poruchy chování:
a) poruchy duševní a poruchy chování způsobené požíváním psychoaktivních látek (vyjma ojedinělé nekomplikované akutní intoxikace) v anamnéze.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od S474N » čtv 26.11.2015, 19:34

Piggy: a to bylo komplikovane? Jako kdyby ten kver mel realne u sebe, tak je to zase kapku jina pohadka, ale tady se REALNE nikomu nic nestalo a ani stat nemohlo. A to jako za rok bude jasne, ze vydrzel nepit (a to se prokaze jak?) nebo co presne bude za rok jinak?

Jinak kver pochopitelne napis na nekoho z rodiny ci znamych, pripadne ho muzes i prodat. Bude lezet na prislusnem oddeleni a tam si ho muze i novy zajemce prohlednout.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Piggy » čtv 26.11.2015, 19:43

Že to bylo komplikované, se píše v závěru té psychiatrické zprávy (a asi to tak opravdu má být, když měl okno jak výkladní skříň).
Psychiatr ho viděl poprvé, tak mu těžko napíše na první dobrou, že je fpoho. A za rok se především prokáže, že neproved něco podobného znovu. Mmch. ten roční interval je docela vstřícný, třeba pro piloty je to u některých diagnóz 2-5-10 let bez možnosti zkrácení (rozumí se v případě, že jsou veškeré schopnosti zachované).

XMike: mloka určitě neprodávej, můžeš ho napsat na známého nebo dát do depozitu.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od reddog » čtv 26.11.2015, 19:49

No, budeme vdecni za popis dalsiho vyvoje, kdyz uz tady xMike vypsal tolik.

xMike:
V kazdem pripade bude dobre, kdyz si alkohol odpustis uplne. Evidentne nejste sehrani a mezi nama, lepe kdyz to nebudes pokouset. Pri opakovani pripadneho pruseru ve "zkusebni" dobe uz by to mohl byt problem treba i pro jine papiry.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » čtv 26.11.2015, 20:03

Přísahal jsem si že nebudu pít. Své slovo držím. Nejím ani likerovou bonbonieru. Navíc jsem se stal dárcem krve nedávno. Osobně se považují za velice spolehlivého, kromě téhle skvrny v životě. Do konce života na to budu myslet a bude mě to strašit. Ale nějak ty zkušenosti získat musím ne? :-D naštěstí v osobním životě se mi daří. V práci mě chválí a vypadá to na povýšení, a momentálně jsem zamilovaný. :-D takže život mi něco vzal, ale na druhou stranu mi toho dál víc.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od U.I. » pát 27.11.2015, 1:03

Tak já bych se takto snadno nevzdával - poradil se s právníkem, změnil praktickou atd. Na druhou stranu si to posral uz jen tim zes vlezl k tem psychologum , psychiatrum....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Rough boy » pát 27.11.2015, 8:02

Tak jestli to dobře chápu, tohle je pouze první posudek. Jestli jsi tady vyložil všechny karty na stůl, musíš vědět nejlíp sám, tudíž pokud tahle událost není Tvoje recidiva a prostě se sešlo pár blbých náhod, zkusil bych si ještě zajít k dalším dvěma psychiatrům (vím, že jsi psal, že není jednoduché je za tímto účelem sehnat ale jestli Ti o to fakt jde, tak je seženeš) a pokud Ti vystaví kladné posudky, dá se řešit něco dál. Holt to bude něco stát, počítám, že ty posudky jsou v ceně tisíců Kč, ale za blbost se platí, no... :huh:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » pon 30.11.2015, 15:38

Jen tak mimochodem. Kdyby mi dala posudek že nejsem schopen, a doktor mi napsal ten posudek na jeden rok necelý, mohl bych si to udělat znova po tom roce? A nebo by to bylo až po třech letech? Tři roky jsou za nějaké drobné přestupky, ale já žádný přestupek nespáchal. Ve čtvrtek zkusím nějak přesvědčit doktorku, protože mám dva posudky vlastně, jeden říká, že jsem v pořádku a jsem schopen, a druhý, že jsem taky v pořádku, ale jsem neschopen. Když tak bych ji zkusil přemluvit, že bych se vystavil klidně i tomu doktorovi co se na to specializuje z Prahy. Protože ten psychiatr mi řekl hned u první návštěvy, že s tím nemá nic společného, a že mě maximálně může vyšetřit jestli jsem v pořádku, ale potřebuje ten papír který už mám, že jsem schopen. Proto jsem tomu druhému doktorovi řekl, že to mám pro tady tohoto doktora, a proto mi to tam napsal, že potřebuji psychiatrické vyšetření. Někdy si říkám, že kdybych nemluvil celou pravdu, byl bych už dávno za vodou.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od U.I. » pon 30.11.2015, 16:21

Přesně co píšu už po několikáté - měl jsi hned v úvodu změnit praktickou....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: čtv 04.6.2015, 11:40

Zbraň: Glock 19 Gen 4

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od XMike » pon 31.7.2017, 15:03

Zdravíčko. Tak hlásím aktualizaci mého stavu. Byl jsem rok na krevních testech jestli opravdu nejsem alkoholik. Po tomhle psychiatr mi konečně napsal že jsem teda schopen vlastnit zbrojní průkaz, což mé doktorce stačilo. Zkoušky jsem konal dne 27.6. Prospěl na jedničku.
Takhle to vypadá, když člověk to řeší oficiální cestou, a dělá to, co po něm ostatní chtějí (od vyšetření k vyšetření přes psychotesty). Téměř 2 roky bez mé zbraně. Peněz tolik, že by mi to stačilo na pár zbraní. :D
Nikomu bych to nepřál. Naštěstí mám od několik doktorů v kartě napsáno, že jsem naprosto v pořádku.
Moje poučení? Příště bych jel klidně do Prahy ke specializovanému doktorovi na vyšetření. Bylo by to mnohem levnější. Ale budu se snažit aby se to neopakovalo.

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od Piggy » pon 31.7.2017, 18:26

Gratulace - a napiš zase za rok :wink:

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: Psychiatr a psycholog - kde sehnat na Moravě

Příspěvek od CRYWOLF » úte 12.9.2017, 12:12

NO ja se nestačím divit !!! Mě nechtěl lekař pustit protože mi našel že na prvnim stupni zš jsem bral leky na lepši soustředení (vyrušoval jsem stále) taky sem dělal testy a prošel jsem aby taky ne psychoklinicke testy mam za sebou díky jeřábům nak tere mam papíry. upřimě nechapu jak z nakresleneho stromu poznaj zda jsem labilni blazen nebo ne ale je to tak.No a jako bonus jsem okamžitě změnil lekaře a za odměnu nahlasil jeho podvůdky na pojištovnu a výsledek?? už není lékař... podotýkám že jsem šel prodlužovat jen ZP !! tj pět let jsem ho měl... !! ale me doktroce převzal ordinaci ..každopadně nosím zbran už dva a pul roku prakticky všude a vkuse a je to jista zodpovědnost když něco vypiju tak jen o vikendu pivko a zbran leží v trezoru tj. na stodolní kde by se hodila stokrát za večer ji opravdu neberu.Dále je duležite striktně se vyvarovat přestupkum proti občanskemu soužití takže když jsem ve dvě hodiny vzbudil sousedku hudbou (narozeniny)a přišla, rano jsem ji nesl bonbonieru s omluvou.. no prostě je třeba se chovat zodpovědně a maximalně eliminovat jakékoliv chyby ikdyž to asi nikdy nejde 100 %. Muj G17 a já jsme rodina v úzkém soužití.Navíc jsem profesional v oboru zbraní střeliva a taktiky. A nezapomen jsi na očích.To byste nevěřili ale pčrka se při prodlužovani ptala sousedu na patře zda nevi co ja a problemy apod. !!!! TAKŽE BACHA !!!
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz